Cs go problem

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z moim csem tj. włącza mi się za 3-4 razem. Po uruchomieniu ikonki pokazuje się czarny ekran i tak z 2-3 razy. Potem nie koniecznie, ale jeżeli już się uruchomi, to na pierwszym ekranie z tymi policjantami się przytnie ( ten obrazek nawet do końca się nie załaduje - jest na wpół przezroczysty) Wszystko muszę wyłączać za pomocą ctrl+alt+delete i cs pokazuje brak odpowiedzi. Jeżeli już wejdę do gry to mam dropy a nawet freezy bez względu na ustawienia. Nie wiem za bardzo o co chodzi, bo dopiero od 3 tygodni mam z tym problemy. Miałem dość długą przerwę około miesiąca po czym zaczęły pojawiać się te dziwne problemy ze stabilnością csa. Robiłem sprawdzanie plików oraz przeinstalowanie, które nic nie wniosły. Jakieś pomysły ?

Miałem to samo. Ustawiłem zgodność z win Xp i jak do tej pory 0 takich ścinek przy uruchamianiu.

Spróbuj ustawić rozdzielczość w game setup options ( klikasz prawym na grę w bibliotece i propeties ) jak sposób powyżej nie rozwiąże.

Witam ponownie.

Aby nie robić kolejnego tematu zapytam się tutaj. Otóż nowy problem z csem polega na tym, że podczas wychodzenia z serwera jakieś gry np. po deathmatch'u gra mi się zacina. Aby wyjść muszę użyć ctrl+alt+delete, bo inaczej nie da rady. Problem pojawia się również przy ładowaniu mapki do jakiegoś serwera niby pokazuje się np. de dust 2 ale nic się nie ładuje. Robiłem te wyszukiwanie plików czy jakoś tak w steamie i nawet przeinstalowałem csa i nadal nic. Jakieś sugestie ?

Może po prostu komp nie daje rady? Pamiętam, że grając na starym sprzęcie CS wywalał mi się np przy ładowaniu mapy, a co do problemów z uruchamianiem to polecam na steamie PPM na Counter strike>ustaw opcje uruchamiania i tam wpisz: -novid -nojoy

Po Twoich komendach to w ogóle od razu po wejściu do menu wychodzi automatycznie. Zaraz wyjdę z siebie, bo co chwilę muszę wychodzić z csa albo mi się zacina w menu, albo przy ładowaniu ekranu do mapki... gdzie można zgłosić takie błędy w steamie ? Kompa mam spoko mam przegrane 61 godzin a od około 20 ostatnich godzin po tych update'ach zaczęło się coś psuć.

Mam to samo i stało się to po aktualizacji z 29 kwietnia. :(

A moze rozdzielczosc ekranu i gry sie gryzie pierwej postaci bym ustawienia obnizyl. Dzis pobiore csa i sprawdze czy m idziala

Wylacz tryb zgodnosci z service pack 3 xp i wylacz uramiachanie jako admin mi pomoglo ^^

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z moim csem tj. włącza mi się za 3-4 razem. Po uruchomieniu ikonki pokazuje się czarny ekran i tak z 2-3 razy. Potem nie koniecznie, ale jeżeli już się uruchomi, to na pierwszym ekranie z tymi policjantami się przytnie ( ten obrazek nawet do końca się nie załaduje - jest na wpół przezroczysty) Wszystko muszę wyłączać za pomocą ctrl+alt+delete i cs pokazuje brak odpowiedzi. Jeżeli już wejdę do gry to mam dropy a nawet freezy bez względu na ustawienia. Nie wiem za bardzo o co chodzi, bo dopiero od 3 tygodni mam z tym problemy. Miałem dość długą przerwę około miesiąca po czym zaczęły pojawiać się te dziwne problemy ze stabilnością csa. Robiłem sprawdzanie plików oraz przeinstalowanie, które nic nie wniosły. Jakieś pomysły ?