Wieeelka prośba ;)

Witam Was bardzo serdecznie :) Na imię mam Klaudyna. Grałam już w wiele różnych MMORPG począwszy od Tibi, przez WoWa, LastChaos itd. a obecnie skończywszy na Neverwinter (wciągaaaa). Jestem na ostatnim roku studiów i piszę pracę magisterską o grach MMORPG :) Niesamowicie fascynuje mnie temat całej społeczności gier online. Stąd moja prośba do Was: jakbyście mieli troszkę czasu i chęci na wypełnienie mi ankiety potrzebnej do pracy byłabym wdzięczna :) Ankieta jest kompletnie anonimowa więc prosiłabym o szczere odpowiedzi :) Jakby ktoś chciał ją również jakoś skomentować to podaje swojego maila kontaktowego: ona_1982@o2.pl

A oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/177881/spolecznosc-graczy-mmorpg-a-edukacja-spoleczna.html

Z góry napraaaaawde dziękuję! :)

zrobiona :)

Zrobione:) Z chęcią bym poczytał Twoją pracę na ten temat:)

Oo super, dziękuję za taki fajny odzew ;) Zawsze mnie zastanawiały wyniki takich badań (jeszcze przy okazji będę robić wywiady z 10 graczami w różnym wieku) więc jak się obronie i praca znajdzie się w systemie antyplagiatowym to z chęcią udostępnię wyniki badań osobom zainteresowanym - aa cooo, niech żyje ciekawość i nauka hehe:)

poszlo

Zrobione !

redi stedi goł

done.

jak wyzej zrobione :)

Witamy ! ;) I zrobione !

Done.

I witaj na forum

Zrobione :)

Zrobione i tak ogólnie to całkiem ciekawe pytania więc również jestem ciekaw twojej pracy.

gotowe

Zrobione. Powodzenia.

Zrobione. Pytanie "Co sądzisz o grach MMO" trochę nietrafione, bo można napisać "są ok" i z takiej odpowiedzi nic nie wyciągniesz.

Zrobiłem, przy okazji też uświadomiłem sobie pare rzeczy

Oooo dziękuję Wam bardzo !:) No nie spodziewałam się, że tak szybko i tak chętnie mi pomożecie :)
Co do pytania to się zastanawiałam jak to inaczej ogarnąć, ale stwierdziłam, że będę liczyć na inwencje ankietowanych :)

Zrobione :)

Poszło :)

Super, dziękuję Wam bardzo :) Jeszcze zbieram chętnych na wypełnienie ankiety, brakuje mi ok. 40 kwestionariuszy wypełnionych :) Ale Wy mi naprawdę bardzo pomogliście, z Waszych wypowiedzi będę miała co pisać :) Aaa pozdrawiam kogoś kto gra na mikrofalówce i lubi gotować ;)