Maple Story

Witam, czy były by chętne osoby pograć od zera w Maple Story? Jezeli uzbieralaby się wieksza grupka to mozna zrobic gildie ;)

I jezeli juz ktos w niego gra to jak wyglada sytuacja w grze ;)

Akurat ściągnąłem i próbowałem, generalnie odradzam. Maple Story im dalej w update'y tym bardziej się chrzani jeżeli chodzi o optymalizację... Gra się freezuje na 5-10 sekund przy każdym otwarciu quest loga, world mapy i kilku innych okienek w grze. Czasem nawet przy używaniu skilli, dzieje się tak przy pierwszym otwarciu po każdym przejściu przez mapę. Dużo ludzi narzeka również na bug, który sprawia, że co przejście przez mapkę/otwarcie item shopu i coś tam jeszcze resetuje Ci się rozdzielczość gry do podstawowej. NEXON standardowo robi sobie z graczy jaja mając ich głęboko w d*pie, skargi na glitche tego typu występują od 2012 roku po dziś dzień, NEXON nic nie robi w tym kierunku.

Akurat ściągnąłem i próbowałem, generalnie odradzam. Maple Story im dalej w update'y tym bardziej się chrzani jeżeli chodzi o optymalizację... Gra się freezuje na 5-10 sekund przy każdym otwarciu quest loga, world mapy i kilku innych okienek w grze. Czasem nawet przy używaniu skilli, dzieje się tak przy pierwszym otwarciu po każdym przejściu przez mapę. Dużo ludzi narzeka również na bug, który sprawia, że co przejście przez mapkę/otwarcie item shopu i coś tam jeszcze resetuje Ci się rozdzielczość gry do podstawowej. NEXON standardowo robi sobie z graczy jaja mając ich głęboko w d*pie, skargi na glitche tego typu występują od 2012 roku po dziś dzień, NEXON nic nie robi w tym kierunku.

Takie bugi tylko na EuropeMapleStory.

Polecam zagrać na jakimś prywatnym serwerze (wątpię, że masz konto na GMS przed blokady). Na prywatnych nie ma takich bugów jakie wymienił Derpblade.

Pozdrawiam :)

O dziwo to nie jest kwestia Maple Story EU tylko klienta MS (A może jednak ustawień, które wytworzyły się przez zainstalowanie Mapla EU, będę musiał sprawdzić). Grając na , czyli najsławniejszym prywatnym serwerze MS miałem dokładnie te same problemy.

Takie bugi tylko na EuropeMapleStory.Polecam zagrać na jakimś prywatnym serwerze (wątpię, że masz konto na GMS przed blokady). Na prywatnych nie ma takich bugów jakie wymienił Derpblade.Pozdrawiam

Bardzo mnie zainteresowałeś stwierdzeniem "wątpię, że masz konto na GMS przed blokady". Z tego co się orientowałem, europejczycy nie mogli pocinać w GMS od 2005 r. (o ile pamięć mnie nie myli). Coś się zmieniło od tamtego czasu w sprawie blocka ip? Chętnie poczytam.

Btw. konto na GMS mam od początku.

O dziwo to nie jest kwestia Maple Story EU tylko klienta MS (A może jednak ustawień, które wytworzyły się przez zainstalowanie Mapla EU, będę musiał sprawdzić). Grając na , czyli najsławniejszym prywatnym serwerze MS miałem dokładnie te same problemy.

Dziwne, ja miałem straszne problemy na eMS i to te, które wymieniłeś. Grając na prywatnym serwerze nic takiego nie było a serwer ten był szybciej z update'ami niż eMS.

Bardzo mnie zainteresowałeś stwierdzeniem "wątpię, że masz konto na GMS przed blokady". Z tego co się orientowałem, europejczycy nie mogli pocinać w GMS od 2005 r. (o ile pamięć mnie nie myli). Coś się zmieniło od tamtego czasu w sprawie blocka ip? Chętnie poczytam.Btw. konto na GMS mam od początku.

No jak masz konto z przed blokady dla Europy to możesz spokojnie grać na gMS.

Z ciekawości założyłem nowe konto na globalu i o dziwo nie miałem z tym problemów. Kiedyś też próbowałem stworzyć tam konto, to na dzień dobry przekierowywało mnie na wersję europejską. Jutro pobiorę i obczaję. Btw. dzięki za przypomnienie mi o MS. :)

Z ciekawości założyłem nowe konto na globalu i o dziwo nie miałem z tym problemów. Kiedyś też próbowałem stworzyć tam konto, to na dzień dobry przekierowywało mnie na wersję europejską. Jutro pobiorę i obczaję. Btw. dzięki za przypomnienie mi o MS.

Konto możesz zrobić, ale się nie zalogujesz :P Sam próbowałem. Zalogujesz się tylko na to konto z przed blokady :)

Z założeniem nie ma problemów, bo Maple Story nie jest ich jedyną grą, ale do gry już nie wejdziesz na nowym koncie. ;)

@Up

Ubiegłeś mnie o te kilka sekund ^^

Witam, czy były by chętne osoby pograć od zera w Maple Story? Jezeli uzbieralaby się wieksza grupka to mozna zrobic gildie ;)

I jezeli juz ktos w niego gra to jak wyglada sytuacja w grze ;)