Obecna sytuacja w AA

W związku z wejściem na Steama myśłałem o powrocie i mam parę pytań? Jak z populacją, ile się zarabia na Patrona za golda z gry, czy wiele rzeczy doszło od OBT i na jakim serwie gra najwięcej Polaków?

też mam zamiar wrócić do gry, także podłączę se do tematu ;)

Ktoś? Coś? :P

Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania, ale z tego co wiem od znajomych i ogolnie przeczytalem w ostatnich kilku dniach, to gra ma sie calkiem dobrze.

Duzo rzeczy zostalo poprawionych i dodanych

Podobno teraz jest ogolnie duzo lepiej i czytalem mase pozytywnych opinii, ze na taka gre ludzie czekali.

Populacja dalej jest spora, a co do servera to nie wiem

zapraszam do Gondoru - Eanna

Polecam Melisara jest duza Polska gildia

Tylko nikt nie napisał ile lata teraz 1 apex jak zaczynałem grę był po 40 golda kończyłem 170golda i już ciężkawo było nazbierać (tak aby cieszyć się grą) dla zwykłego niedzielnego gracza na patrona... w tym tempie to teraz pewnie po 400golda chodzi i tu już zaczynają się schody

po 800....

ale nie pomyslałes ze wszystko wzrosło ? kiedys 1 mote kosztował 10 golda teraz 80 -.- Czy wy naprawde jesteście tak rozgarnieci i myslicie ze tylko jakimś cudem JEDYNY APEX zmienia swoje ceny ? WSZYSTKO JEST DROŻSZE wiec i szybciej zarabiamy wieksza kase

Melisara, kiedyś już pisałem. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, wieczorami online w gildii 80-90

W ciagu ostatnich 14 dni logowało 204 graczy. (powyżej 14 dni - kick)

2 zamki posiada gildia. I świetny balans frakcji.

Apex teraz chodzi po 350g. Ogólnie jeśli ktoś ma wrócić to, to jest świetny moment.

Ceny itemów na ah są bardzo małe (gm`i skasowali z gry masę golda wyprodukowanego dawniej przez boty)

Teraz już nawet nie dostaje się spamu od botów o kupnie golda.

Ludzi wracają do stylu "old school" w zarobku golda, czyli fishing, trade packi na gold etc.

Obsydian weapon wprowadzają bardzo ładny balans.

Delphiny spadły do 6k golda (weapon)

Armor delphinad 2-3k za part

Filmik 03 marca robiony, więc sytuacja na servie raczej całkiem przyjemna ;)

https://www.youtube.com/watch?v=dUiCIecLaWg

A tu ogólnie filmiki z naszym udziałem

https://www.youtube.com/user/ZollekMD/videos

Więc gdyby coś Melisara - koty/chinole

Akurat jak raz mam postać na Melisarze, 20 lvl abolisher. Mam nick Arnven. Jak macie miejsce w gildii to bym chętnie doszedł, ale nie będę grał zbyt długo, tak może 2h dziennie, bo studia...

jak ktoś chętny to zapraszam na Eannę

Jak wyglada teraz zarobienie na apexa? Mam 50lv na melisarze ale strona nuia niestety jednak moge zrobic nowa. Pamietam ze do 50lv z questow bylo ok 150g wiec to dalej za malo.

Kyphorssa, Eanna najbardziej zaludnione serwery

ktos chetny na start od 0 ?

ja właśnie zacząłem na eannie, zapraszam :)

ktos chetny na start od 0 ?

ja i mój brat.

zaczynamy na Kyprosa, jak tylko zdejmą restrykcje, czyli od poniedziałku

ja i mój brat.zaczynamy na Kyprosa, jak tylko zdejmą restrykcje, czyli od poniedziałku

Warto. Dużo osób gra, dużo Polaków. Jestem zaskoczony poziomem Polaków, bo gdzie indziej były problemy. Warto wracać, teraz wszedł nowy patch. Szybko zarobisz na patrona jak znajdziesz polską, dużą gildię. Szybko wbijesz lvl. Jak zdobędziesz patrona, kop na jakimś serwerze NA i tam zarabiaj na następne apexy. Pozdrawiam

:)

Warto. Dużo osób gra, dużo Polaków. Jestem zaskoczony poziomem Polaków, bo gdzie indziej były problemy. Warto wracać, teraz wszedł nowy patch. Szybko zarobisz na patrona jak znajdziesz polską, dużą gildię. Szybko wbijesz lvl. Jak zdobędziesz patrona, kop na jakimś serwerze NA i tam zarabiaj na następne apexy. Pozdrawiam

wiem że dużo osób i że po tych ostatnich patchach gra wygląda o wiele lepiej niż na początku ; )

dlatego wracam pograć

jak ktos chetny na start od nowa na Melisarze dodawac na steam

http://steamcommunity.com/id/tupolewganjakebab/