Ekwipunek - Necro

Mam 10 lvl i jestem strasznie słaby. Jak zauważyłem inne postacie na tym lvl były dużo mocniejsze ode mnie i chciałbym się zapytać jak mógł bym zdobyć lepszy ekwipunek? Są jakieś specjalne tereny w których da się zdobyć takie itemy? U handlarzy nic nie.. Ciekawi mnie też crafting bo możę dało by się to jakoś wycraftować?

Tak na prawdę eq dla większego DPS to te z powerem. A to że ktoś bije mocniej to jest zależne już od profesji. A jeszcze jest skalowanie lvl co nie znaczy że eq jest taki sam. Osoba biegnąca obok może mieć end game'owy set.

Nie ma się czym sugerować do 80, bo pewnie większość osób które spotkałeś to własnie 80, a jak ich skaluje do Twojego poziomu to i tak wyjdą lepiej na tym. Jeśli chodzi o ekwipunek to staraj się zakładać przedmioty z prefixem Berserker's(statystyki:power, precision, ferocity).

P.S. Ja sam do 80 zakładałem to co zdobyłem z zadań i z potworków, wczoraj w końcu wbiłem 80(swój pierwszy ^^) to mi gildia pomogła z setem i teraz farmię na coś lepszego. Tobie radzę zrobić tak samo.

Na start polecam pobiegać na necro w zestawie Dagger/Warhorn + Axe/Focus.
Podczas levelowania patrzysz głównie na statystykę power w przedmiotach, potem na precision.

Co do skillów, jak lubisz to biegaj z minionami a jeżeli potrzebujesz większego burstu to 2 well'e + sygnet ze zwiększonym movement speedem.

Ok dzięki można zamknąć :)

Jeszcze mam pytanie odnośnie skrzynek które się pojawiają na mapie. Zawsze kiedy tam dochodzę jest pełno ludzi ale żadnej skrzynki ani nic nie ma.. O co w tym chodzi?

Te skrzynki to pozostałość po world bossie.

http://gw2timer.com - tutaj możesz sobie sprawdzić co i gdzie będzie.

Mam 10 lvl i jestem strasznie słaby. Jak zauważyłem inne postacie na tym lvl były dużo mocniejsze ode mnie i chciałbym się zapytać jak mógł bym zdobyć lepszy ekwipunek? Są jakieś specjalne tereny w których da się zdobyć takie itemy? U handlarzy nic nie.. Ciekawi mnie też crafting bo możę dało by się to jakoś wycraftować?