The Forest Hamachi

Witam szukam Ludzi do gry w The Forest przez hamachi serwer do 5 osób. Mogę stawiać serwer nawet 24h/7. Jeśli będzie większa ekipa niż 5 osób można przerzucić się na Tunngle wtedy możemy grać do 32 osób. Można by było wykupić premium wtedy jest możliwość gry az do 250 osób lecz jak na razie mapa jest za mała na taka ilość graczy. Wersja The Forest 0.15

Licze na szybki odzew :)
Pozdrawiam Ramzeski

EDIT CO-PO w the forest umozliwia max 8 osob ;)

Witam szukam Ludzi do gry w The Forest przez hamachi serwer do 5 osób. Mogę stawiać serwer nawet 24h/7. Jeśli będzie większa ekipa niż 5 osób można przerzucić się na Tunngle wtedy możemy grać do 32 osób. Można by było wykupić premium wtedy jest możliwość gry az do 250 osób lecz jak na razie mapa jest za mała na taka ilość graczy. Wersja The Forest 0.15 Licze na szybki odzew Pozdrawiam RamzeskiEDIT CO-PO w the forest umozliwia max 8 osob

witam chętnie się dołączę lecz nie przez hamachi a na tunngle bez premki masz darmowy room wiec to nie problem , hamachi mi szwankuje z sieciowka sie gryzie wiec u mnie odpada , z survivalami mam do czynienia od dayz moda na armie 2 poprzez dayz sa , 7dtd , oraz kilka innych tytułów namiar do mnie to GG 34203232 llub steam http://steamcommunity.com/id/karrigan85/

moge zaoferowac server ts3 do komunikacjii tak wiec bylo by znacznie latwiej

Ok to odezwe sie jutro gdyz dzisiaj nie mam niestety czas. to było by nas 5 jak narazie. spoko damy rade na tunngle. TS3 oo tak przydal by sie gdyz nie dysponuje takowym. Pozdrawiam i do jutra ;)

Czesc jesli jeszcze ktos gra nick steam WilkuQ obrazek z csa rozpoznacie.

Witam szukam Ludzi do gry w The Forest przez hamachi serwer do 5 osób. Mogę stawiać serwer nawet 24h/7. Jeśli będzie większa ekipa niż 5 osób można przerzucić się na Tunngle wtedy możemy grać do 32 osób. Można by było wykupić premium wtedy jest możliwość gry az do 250 osób lecz jak na razie mapa jest za mała na taka ilość graczy. Wersja The Forest 0.15

Licze na szybki odzew :)
Pozdrawiam Ramzeski

EDIT CO-PO w the forest umozliwia max 8 osob ;)