Minimalne ścinki w trakcie rozgrywki

Siemka,

Wlasnie dostalem dzis kluczyk do HoTS'a. Zaliczylem samouczka i pierwszy meczyk. Problem pojawil sie wlasnie w tej pierwszej rozgrywce. Nie zaleznie czy mam grafike na minimum czy na maximum ze wszytskimi bajerami w momencie walki co pare chwil sa scinki. Niby nie przeszkadza, ale ulamek sekundy moze zawazyc o zwyciestwie, prawda?:) Nie wiem, bardziej to na laga wyglada, ale co ja tam wiem. Specyfikacja piecyka : i5 3570k 3,4GHz + Turbo 3,8GHz, 16GB ram Geil 1866MHz, Asus Radeon HD 7850 2gb, dysk HDD ( jesli to cos da ), net Neostrada do 10mb.

Ktos mial lub ma podobna dolegliwosc? Czuje ze na dluzsza mete taki czynnik mnie zirytuje i zostawie tytul.

https://youtube.com/watch?v=xP8JfnEZP68

ustawienie dzwieku na low quality poprawilo wydajnosc o 50%. Nadal to beta wiec maja czas naprawic te lagi. Scinki znikly prawie, ale od czsu do czasu przy zadymie sa lekkie lagi.

Narazie to wina optymalizacji gry.

Na to wyglada bo gra nie ma wymagan Far Crya 4 huehue Jestem ciekaw czy ktos na tym forum nie ma tych scinek?

Mi działa płynnie, jedynie dźwięk czasem się gubi i głupieje. Wszystko na maxa, 1080p, dźwięk także. Jedynie właśnie ten dziwek podczas walki jak dużo rzeczy na raz sie odzywa to sie ścina i wydaje dziwne odgłosy.

Też mam te przycinki. To się robi mocno irytujące, bo one nie są regularne. Czasami mogę przegrać mecz, gdzie w ogóle ich nie będzie, a czasem mam mecz-pokaz slajdów. x.x

Odpal x32 bitowego klienta w ustawieniach gry. Hots ma słabą optymalizację wbrew pozoru, co piszą na forum blizarda.

Również miałem takie ścinki i myślałem że to od mojego słabego sprzętu, widocznie będzie można normalnie grać jak coś z tym zrobią ;p

Grałem już na x32. Szczerze mówiąc, było jeszcze gorzej niż na x64.

To już nie wiem, chociaż sam ostatnio mam spadki fps do 10 ;) przed patche było wszystko w porządku.

U mnie też występowały dropy fpsów podczas akcji, niezależnie od ustawień grafiki czy to max czy low. Doszedłem w końcu do tego, że to ilość odtwarzanych dźwięków było przyczyną(zmiana na minimum powodowała zanikanie niektórych odgłosów, co było raczej denerwujące, ale dało się grać). Natomiast po przejściu na 32 bity mogę wrócić do starych ustawień dźwięku i nic nie tnie :)

poczekamy na poprawe optymalizacji. nie zaleznie od mocy pieca i tak mikro scinki bd... nie ma masakry bo mam 60fps, a te polsekundowe spadki irytuja.

Na poprawę optymalizacji nie masz co liczyć, wykorzystują silnik ze starcraft 2. Bazują już na tym co mają, jedynie będą go łatać. Chociaż to dopiero bera ;)

Mi tam jeszcze ani raz nie z freezowało gry, więc jak dla mnie optymalizacja jest dobra.

Siemka,

Wlasnie dostalem dzis kluczyk do HoTS'a. Zaliczylem samouczka i pierwszy meczyk. Problem pojawil sie wlasnie w tej pierwszej rozgrywce. Nie zaleznie czy mam grafike na minimum czy na maximum ze wszytskimi bajerami w momencie walki co pare chwil sa scinki. Niby nie przeszkadza, ale ulamek sekundy moze zawazyc o zwyciestwie, prawda?:) Nie wiem, bardziej to na laga wyglada, ale co ja tam wiem. Specyfikacja piecyka : i5 3570k 3,4GHz + Turbo 3,8GHz, 16GB ram Geil 1866MHz, Asus Radeon HD 7850 2gb, dysk HDD ( jesli to cos da ), net Neostrada do 10mb.

Ktos mial lub ma podobna dolegliwosc? Czuje ze na dluzsza mete taki czynnik mnie zirytuje i zostawie tytul.