Drakensang Warto?

Kilka pytan na temat tej gry

-Sa wojny gildii i gildie?

- czy jest P2W ?

- jaki jest lvl cap?

- i czy warto ?

1. Gildie są, ale wojen gildyjnych nie ma, ponoć mają być dodane w letnich miesiącach wraz z nową aktualizacją gry.
2. P2W kiedyś było ogromne, ale odziwo wydawcy gry to p2w zmniejszają, bo za dużo ludzi im z tego powodu ubywało.
3. Obecnie lvl cap to 45, jednak w wymienionej już aktualizacji w miesiącach letnich, lvl cap zostanie podniesiony do 50. Jednak z czasem dość wolno się expi, więc z pewnością nie wbijesz lvl capa w kilka dni.
4. Warto.

a czy bez placenia osiagne coś w grze ? i czy bylby ktos chętny pograć i zalozyc gildie?

Owszem, osiągniesz. Tylko dłużej ci to zajmie, niż tym co płacą.

hmm moze bym spróbowal ale tak samemu sie nie chce moze ktoś chce pograc jakis ts i gildia?

hmm moze bym spróbowal ale tak samemu sie nie chce moze ktoś chce pograc jakis ts i gildia?

Edit przepraszam za podwójny post przez przypadek prosze o usuniecie jednego z nich

W grze znajdziesz szybko kompanów do gry polaków jakieś 30/40% z całej populacji na serverze

Kiedys gralem i powiem ze nie czulem p2w i jak mowia ze teraz je jeszcze zmniejszaja, graj i sie nie pytaj ^^

Owszem, osiągniesz. Tylko dłużej ci to zajmie, niż tym co płacą.

Mam pytanko do Ciebie ponieważ chcę zacząć grać. Jakie są ograniczenia f2p w porównaniu do płacących, że mówisz iż dłużej zajmie osiąganie ? Mam na myśli np. można kupować jakieś bajery co farma ich zajmuje mnóstwo czasu itp ?

I mam ogolnie pytanko - czy pvp jest p2w? Wiem, że pve nie jest bo poprawili ale czytałem trochę forum i tam duży płacz, że pvp jest p2w. Prawda to ?

Dziękuje za ewentualne odp.

pvp? osoba która nie placi i poświeci czasu troszke wiecej da rade z łatwością pokonać osobe z kasą, ponieważ dropią mm za które możesz sobie kupić esencje :)

Tak. Można za mroczne monety kupić szybko dużo wiedzy, dzięki której można we wczesnej grze odblokować jazdę wierzchowcami, płaszcze (dają jakieś dodatkowe statystki), jednak mroczne monety jak i wiedzę można wyfarmić. (MM z misji, oraz lecą z mobów, wiedza leci w niewielkich ilościach z mobów oraz są codzienne zadania dające trochę wiedzy)


Hmm ja się na tym aż tak nie znam, ale trochę tak i nie. Kiedyś było ogromne p2w - ponieważ esencje, dzięki którym zadawało się obrażenia o 100%, 200%, 300% itd. więcej działały na pvp, a wtedy była istna rzeźnia na pvp - na max lvlu taki łucznik, ma umiejętność gdzie wysyła takiego sokoła (lub jastrzębia) na wskazanego gracza, gdy ptak go dziobnie, to zadaje mu obrażenia/stunuje. Wtedy ten ptak zadawał chyba nawet 100 tys. obrażeń, a nikt w grze tyle nie ma, więc to był insta-kill. Zresztą, każdy skill zadawał strasznie ogromne obrażenia, przez co czasem grać się nie dało.
Teraz już te esencje nie działają na graczy, więc jest trochę łatwiej. Jednak za walki pvp dostaje się znaczki sławy, za które można kupować nawet legendarne części zbroi, za tę sławę rozwija się również swoje drzewko umiejętności przez co jak się trafi na gracza, który ma mniej rozwinięte drzewko to ciężko jest. Moim zdaniem, gdyby gra trochę lepiej dobierała graczy do walki, żeby byli na podobnym poziomie rozwinięcia, oraz na tym samym lvlu, to byłoby lepiej. Bo nawet w początkowej fazie gry, gdy jeden gracz np ma już rangę młodszego legionisty i ma niższy poziom od gracza z rangą np. pretendenta, to ten drugi jest już z góry na przegranej pozycji. Ale jeśli ktoś ma nerwy ze stali, to wystarczy cierpliwie grać i grać, to powolutku się wybijesz.

Spotkałem się z dziwnym problemem otóz nie mam tej ofety 8500 monet za 8 zł podczas gdy na innym troll koncie jest taka możliwość :/

Ktoś miał podobny problem ?

A jaki poziom ma twoja postać? Zwykle ta oferta pojawia się na początkowych poziomach, z tego co zauważyłam.

A jaki poziom ma twoja postać? Zwykle ta oferta pojawia się na początkowych poziomach, z tego co zauważyłam.

7 poziom dopiero dziś założone konto...

Dziwne. Może to losowo pokazuje się?

na 7 chyba nie odblokowales zadan codziennych i pakietow, te opcje sa albo na 8 albo na 10, jak wbijesz ten lvl od razu pojawiaja ci sie ikonki na lewo i tam masz zadania codzienne oraz pakiety startowe wlasnie typu tansze MM jednak nie jestem pewny w jakim stadium postaci oraz konta ten pakiecik na MM ci się pojawia.

Co do tego co WARTO kupować za MM to tylko i wyłącznie PLECAK na wczesnym stadium gry oraz na końcowym [ najbardziej opłaca się pakiet za 10800 odblokowywuje 3 paski plecaka ] 3 pełne sloty [ nie paski dodatkowe ] trzeba mieć minimum jeżeli chcesz na 45+ lvlu grać na poważnie bez tego nie zrobisz prawie nic. Jak już mamy plecak rozwiniety jako tako to next krokiem jest chomikowanie MM na powiększenie slotów w broni na kamyki jest to strasznie drogie ale jeżeli mamy już MEGA legende, lub oczywiscie set typu roshana no to opłaca się dać mu ten 5 slot, co do kamyków nie martw się tym że wbiłeś 40lvli i wydropiłeś moze z 10-20 kamyczków i to marnej jakości, od 30lvla można robić questy ammona [ takie dungi powiedzmy ] są troszke długie i trzeba je przechodzić pokolei, ale jak już dojdziecie do q2 a zwłaszcza q3 no to można z takiej jednej wyprawy wynieść okolo 10 kamyczków jeżeli mamy farta różnego stopnia. Oczywiście jezeli was na to stać możecie sobie przyśpieszyć dropienie tych kamyczków kupowaniem ich w sklepie [ czekać na promocje 25% oraz kupować 2-3 poziom kamyczka i ulepszanie bo wychodzi się na tym najlepiej ] jednak tego dropi tyle ostatnio że spokojnie można troszke poczekać i wyfarmić je sobie bez kupowania ich. A co do ksiąg no to sorka kupowanie ich jest STRASZNIE DROGIE i nieopłacalne bo by odblokować sobie full lvl wiedzy to chyba koszt 30-40k MM ??? za tyle kasy zrobisz sobie plecak na fulla i jeszcze ci zostanie, a ksiegi DROPIĄ i to CZESTO dodatkowo jest misja dzienna ktora daje 300 ich jeżeli gramy często a przynajmniej robimy dzienne misje to co 10 dni możemy wbić 1 lvl widzy to nie jest dużo a oszczędzamy tyle kasy że możemy sobie ułatwić życie czy to własnie plecaczkiem czy kamyczkami, ta gra to czyste farmienie, a farmic 10 dni 1 lvl wiedzy w stosunku do farmienia itemkow to jest ułamek sekundy i dla tego na moje się nie opłaca tego kupować jeżeli nie jesteś milionerem i tyle chcesz wydać bo tak jak mówie max lvl ksiegi jest strasznie drogi.

Grałem i muszę powiedzieć że jest całkiem niezłe, ale PvP to praktycznie wyści tych którzy wydają w grze kasę. Na początku jest sielankowo, a potem mikropłatności naprawę potrafią dać popalić.

Chciałem zacząć grać, ale mam dziwny problem. Nie mogę się zarejestrować ani przez stronę, ani przez fb.

@edit

Problem rozwiązany. Być może jutro zacznę grać.

Oplaca sie na niższym lvl-u kupowac premmium? Posiadam 17lvl juz nawet jedna legenda mi wypadła :P i właśnie propo legend, to tutaj zależy wszystko od szczęścia tzw. chybił/trafił jaki item i gdzie Ci poleci tak jak w Diablo, czy istnieją miejsca z większym prawdopodobieństwem dropniecia danego itemka?

Kilka pytan na temat tej gry

-Sa wojny gildii i gildie?

- czy jest P2W ?

- jaki jest lvl cap?

- i czy warto ?