Nowy telefon

Poszukuję smartfona tak do 500zł, ewentualnie trochę ponad 500. Najbardziej zależy mi na płynnej obsłudze takich aplikacji jak snapchat, facebook i messenger. Mile widziany także aparat z przodu oraz odtwarzacz muzyki dobrej jakości. W sumie to by było na tyle, mało, bo mało wymagań, ale co polecacie?

LG Nexus 4, nic lepszego nie znajdziesz z tej półki, ale nie wiem czy on ok. 600 zł nie kosztuje.
Ogólnie za takie pieniądze to potwór, wsparcie google, żadnych zbędnych aplikacji przeinstalowanych ani żadnych nakładek, czysty android.
Mam, polecam :D

Polecę Motorolę Moto G XT1032 (1gen.), na allegro dostępna za ok.500 zł.
- 1 gb ramu
- zadowalająca rozdzielczość ekranu (720 x 1280)
- dostała aktualizację do androida 5.0.2
.
- Telefon chodzi płynnie.
Jedyne co boli to 8gb pamięci bez możliwości rozszerzenia kartą sd. Ale to już kwestia preferencji, ja nie używam telefonu jako nośnika danych więc 8gb spokojnie mi wystarcza.

Ja polecam;

A tak na serio to szukaj czegoś z WP. Windows phone jest płynny jak iOS - nie to co android. Czyli wybierz jakąś nokię.

http://allegro.pl/oryginalna-nokia-lumia-920-5-kolorow-gw-24-pl-i5094362451.html

@up WP byłby dobry gdyby nie:
- brak obsługi Snapchata (oficjalnej appki brak, zamiennik został skasowany jakiś czas temu)
- mizerna obsługa facebooka (po ostatniej aktualizacji wielu osobom po prostu fb nie działa, są problemy z pobieraniem danych / publikowaniem statusów)
- messanger chodzi znośnie ale ma często problemy synchronizacyjne, co także wiele osób zgłasza

Na chwilę obecną na WP chodzi poprawnie tylko Twitter. Zmian na lepsze nie widać, a Microsoft tłumaczy się pracami nad W10 (wtedy ma się coś 'zmienić')

(piszę to jako wieloletni użytkownik 920 i 925, który przesiada się obecnie na produkty Xiaomi mi4)


Jeśli nie zależy ci na socjal appkach i na 'popularnych grach pokroju farm heroes' to spokojnie możesz brać lumie. Jeśli szukasz tel z androidem to w tej cenie tylko Moto g 2014 bądź Nexus.

Na Nexusach nie uświadczysz braku stabilności androida :)

Co myślicie o Samsungu Galaxy S3 Mini oraz Galaxy Core? Cena w sumie idealnie się wpasowała, tylko nie wiem jak z aplikacjami i ich płynnością. Mógłby się ktoś wypowiedzieć?

Poszukuję smartfona tak do 500zł, ewentualnie trochę ponad 500. Najbardziej zależy mi na płynnej obsłudze takich aplikacji jak snapchat, facebook i messenger. Mile widziany także aparat z przodu oraz odtwarzacz muzyki dobrej jakości. W sumie to by było na tyle, mało, bo mało wymagań, ale co polecacie?