DC Universe - pytanie

Cześć mam pytanie dotyczące DC Universe.

Chciałbym zacząć grać, wiem że jest pełno DLC do gry a także sub który odblokowuje wszystko. Jak lepiej, kupić wszystkie DLC i sobie grać bez suba czy lepiej suba ?

2 pytanie - sub to tylko all access rozumiem. Czy można gdzieś wyrwać go taniej ? ( przykładowo abonament wow przez stronę 14 euro miesięcznie ale karty prepaid są po 80 zł miesięcznie) czy są jakieś karty prepaid do all access czy te 50 zł miesięcznie to minimum ?

Dzięki

Kurcze, jak będę miał przypływ gotówki (Wypłata) To chyba się skuszę na rocznego suba. Pamiętam jak grałem zaraz po przejściu na f2p bardzo fajnie się przez chwilę grało, posiadałem moce te z natury czyli drzewka jakieś roślinki i bardzo fajnie się leczyło ekipę, no oczywiście do czasu. :)

Obecnie DCUO posiada 13 DLC. Koszt wszystkich DLC to 117 euro, natomiast roczny sub to 96 euro + do tego co miesięc 5 euro dla ciebie do wykorzystania w grze. Myślę, że to jest najrozsądniejsza opcja. Plus Suba jest taki, że jak zrobisz sobie przerwę od gry przykładowo na 2-3 miechy, (przy rocznej subskyrpcji) to będziesz wciąż otrzymywał walutę do ItemShopu, co pozwala na kupno dodatku w momencie gdy skończy się subskrypcja po przerwie.

Dyrdymały

83€ za pierwsze 11 DLC (+ ewentualnie 20E za 2 ostatnie) =103

http://store.steampowered.com/app/333921/?snr=1_5_9__405

Oczywiście za chiny ludowe nie należy kupować w tej cenie.

Dc universe Online: Complete bundle -był już przeceniony na Steam o 50% -a to oznacza że taka cena pojawi się ponownie.

Nawet zakładając że przecena będzie tylko na -50% to jest róznica =50€ steam (wszystkie DLC) -96€ -roczny sub.

Tyle że sub po roku wygasa -a zakupione DLC nie wygasają NIGDY.

oczywiście największa wada zakupów na Steam to -czekanie na promocję (najwcześniejsza możliwa to Steam Summer Sale w czerwcu, później Black Friday na jesieni)

Dyrdymały83€ za pierwsze 11 DLC (+ ewentualnie 20E za 2 ostatnie) =103http://store.steampowered.com/app/333921/?snr=1_5_9__405Oczywiście za chiny ludowe nie należy kupować w tej cenie.Dc universe Online: Complete bundle -był już przeceniony na Steam o 50% -a to oznacza że taka cena pojawi się ponownie.Nawet zakładając że przecena będzie tylko na -50% to jest róznica =50€ steam (wszystkie DLC) -96€ -roczny sub.Tyle że sub po roku wygasa -a zakupione DLC nie wygasają NIGDY.oczywiście największa wada zakupów na Steam to -czekanie na promocję (najwcześniejsza możliwa to Steam Summer Sale w czerwcu, później Black Friday na jesieni)

No dobra, ale jeżeli kupisz suba na rok to spokojnie przez ten rok można 50zł miesięcznie odkładać z wypłaty/kieszonkowego i kupić kolejnego suba. Także wydaje mi się to rozsądnym wyjściem. Jednak z drugiej strony masz też racje, bo jak już nie będzie chciał płacić, a będzie chciał dalej grać to nie zostanie mu nic jak CZYSTA wersja f2p.

Cześć mam pytanie dotyczące DC Universe.

Chciałbym zacząć grać, wiem że jest pełno DLC do gry a także sub który odblokowuje wszystko. Jak lepiej, kupić wszystkie DLC i sobie grać bez suba czy lepiej suba ?

2 pytanie - sub to tylko all access rozumiem. Czy można gdzieś wyrwać go taniej ? ( przykładowo abonament wow przez stronę 14 euro miesięcznie ale karty prepaid są po 80 zł miesięcznie) czy są jakieś karty prepaid do all access czy te 50 zł miesięcznie to minimum ?

Dzięki