Server TBC

Szukam jakiegoś servera z dodatkiem TBC 2.4.3 z dużą popularnością, znajdzie się jeszcze?

wątpliwa sprawa teraz to wotlk/cata/mist głównie jeżeli chodzi o privy , cięzko o stare dobre tbc a szkoda ...

Nie ma opcji sam ostatnio szukałem. Trzeba czekać na nowy podobno od nostalriusa planują zrobić serwer tbc, ale nie wiadomo kiedy. Te co teraz są łącznie z naszym polskim hg to wymarłe serwy nic się tam nie dzieje.

Jak nie ma jak jest :D

Hellground

Serwer jest polski i jest na nim teraz 1000 osób online.

@EDIT. Nie zauważyłem, że kolega wyżej podał ten serwer (skrót był i dlatego). Nie gram na nim, ale jestem zapisany by mi wysyłali wiadomości i dość często dostaję jakieś info, że coś wprowadzają. Tak jak pisałem, nie gram więc nie wiem jak to wygląda w grze.

Grałem na nim w 2009r około i ostatnio wróciłem sprawdzić. Żenada zarówno cały team jak i gracze, którzy tam grają. Nic nie zostało dobrego z tego serwa niestety. Wszyscy wypaleni bez chęci na granie czegokolwiek. Do TBC jest potrzebny świeży serwer tak samo jak teraz do Vanilli wyszedł nowy i od razu serwer żyje a gracze mają zapał do gry.

Idź na hellground

Szukam jakiegoś servera z dodatkiem TBC 2.4.3 z dużą popularnością, znajdzie się jeszcze?