Szukam strategii

Witam tak jak w temacie, szukam jakiejś strategii aby pograć z kolegą przez hamachi, gameranger itd. Polecacie coś?

Total War: Rome2/Shogun2

Starcraft Brood War

Act of War

Haxball ;D

Hm...

Heroes 3

Civilization V

Dawn of wars 2

Age of wonders 1,2,3

Heroesy 3/5

Warhammer 40k: Dawn of War 2 + dodatki (chyba dodatki są samodzielne, najnowszy dodaje możliwość gry Gwardią Imperialną - czyli nowa rasę do multiplayera)

Company of Heroes 1, 2

Men of War: Assault Squad 1 lub 2

Supreme Commander 1, 2

Homeworld 1/2 Remake

Sins of Solar Empire: Rebelion

Medieval 2 Total War

Empire Total War

Age of Empires 3 + dodatki, które dodają nowe nacje do gry

Battle Realms

Knights & Merchants

Seria Wargame, ale nie wiem jak tutaj jest z multi w starszych wersja, bo Red Dragon wymaga zdaje się oryginała do multi, bo nie ma gry przez LAN.

Tzar

Warcraft 3 + Frozen Throne

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę.

Rise of Nations

Company of Heroes 2 ! Jak cos to zapraszam na steam :)

Jak dobrze widzę nie było jeszcze poleconego Crusadera. Nie ma lepszej gry na 30 minutowe rozgrywki + można zrobić co-op przeciw botom. Polecam jednak pierwszą część, druga jakoś nie mogła mnie wciągnąć.

Przyłączam się do tematu , też szukam strategicznej gierki ale mam troche inne wymagania . Chodzi mi bardziej o single player niż o multi , a po za tym , szukam gry w której tworzymy własnego herosa / bohatera czy tam jakiegoś dowódcę , expimy go , a oddziały którymi sterujemy to już inna bajka , nie wiem czy wiecie o co mi chodzi , świetnym przykładem takiej gry jest Warcraft III , w którym to nasz bohater odgrywa główną rolę , a armia mu pomaga . Znacie takie gierki ? : P

Aż dziwne, że jeszcze nikt nie wymienił Europy Universalis IV. Świetna gra solo, a podbijanie europy z kumplem jest jeszcze lepsze. ;)

Exedro spróbuj heroesa 4, age of wonders 3, w dawn of war 2 bohater też odgrywa ważną rolę, w kampani możesz go w różny sprzęt wyposażać.

Do autora tematu:

Empire Earth 1 i 2

Kozacy 1 i 2

Obie dość stare.

Skoro ktoś dopisał Europe Universalis to polecam też Crusader Kings II, ale nie pamiętam, czy ta gra miała multi.

Przyłączam się do tematu , też szukam strategicznej gierki ale mam troche inne wymagania . Chodzi mi bardziej o single player niż o multi , a po za tym , szukam gry w której tworzymy własnego herosa / bohatera czy tam jakiegoś dowódcę , expimy go , a oddziały którymi sterujemy to już inna bajka , nie wiem czy wiecie o co mi chodzi , świetnym przykładem takiej gry jest Warcraft III , w którym to nasz bohater odgrywa główną rolę , a armia mu pomaga . Znacie takie gierki ? : P

Polanie 2

Spellforce 1 i 2 (ponoć w tym roku ma wyjść trójka)

Ktoś podał Heroes 4, a przecież każda część jest taka sama, więc ja podaje wszystkie części 2,3,4,5,6 :) Jedynke bym sobie darował, bo możecie dostać oczopląsu, choć przy 2, 3 i 4 też mogą niektórych oczy szczypać. Do tego dorzucam, podobnego do Heroesów, Discipiles 2 i 3, zwłaszcza 2, bo lepszy był.

Do gier solo:

Anno cała seria, 2070 moim zdaniem ssie, a 1404 było najlepsze.

Total War cała seria czyli: (tam też poniekąd szkoli się bohaterów, którzy maja wpływ na rozgrywkę)

Medieval 2

Empire

Napoleon

Shogun 2

Rome 2

Ani Crusader Kings II ani Europa Universalis IV nie spełniają wymagań, nie mają opcji LAN, tylko internet, dlatego nie zostały wymienione

jeżeli kosmosy to : warhamer 40k dark crusade (pierwsza odsłona z dodatkiem)

jeżeli fantasy to: w3 frozen throne

z turowych: hirołsa V(bo to 3 na sterydach)

jeszcze może ze specyficznych europa universalis 2

Zamiast Dark Crusade lepiej już Soulstorm. To nowsza część, ma więcej map, jednostek, ulepszeń i nowe rasy (Siostry Bitwy i chyba Mroczni Eldarzy).

Przyłączam się do tematu , też szukam strategicznej gierki ale mam troche inne wymagania . Chodzi mi bardziej o single player niż o multi , a po za tym , szukam gry w której tworzymy własnego herosa / bohatera czy tam jakiegoś dowódcę , expimy go , a oddziały którymi sterujemy to już inna bajka , nie wiem czy wiecie o co mi chodzi , świetnym przykładem takiej gry jest Warcraft III , w którym to nasz bohater odgrywa główną rolę , a armia mu pomaga . Znacie takie gierki ? : P

Tutaj będzie dobre tylko SpellForce 1 i 2. Najlepsze połączenie RTS z RPG jakie powstało.

Zamiast Dark Crusade lepiej już Soulstorm. To nowsza część, ma więcej map, jednostek, ulepszeń i nowe rasy (Siostry Bitwy i chyba Mroczni Eldarzy).

właśnie chodzi mi o to że dc jest w miarę zbalansowany. dodano mase szmelcu w ss, machiny latające itd w tym przypadku więcej nie znaczy lepiej

SpellForce !! Dokładnie czegoś takiego szukałem ! Wielkie dzięki , już ide na allegro zamawiać :P

A czemu zapomnieliście o Heroes of Annihilated Empires ? :P

Wyborna gierka zrówno jeśli chodzi o gre solo jak i ze znajomymi. Bohater może uraczyć nas różnymi skillami które cieszą oko a jednostek jest dość sporo.

I co najlepsze możecie grać z kimś jako jedna osoba tzn. sterujecie obydwoje tymi samymi armiami - opcja ta jest wręcz miodna :)

Musisz w nią zagrać przynajmniej trochę.

Przyłączam się do tematu , też szukam strategicznej gierki ale mam troche inne wymagania . Chodzi mi bardziej o single player niż o multi , a po za tym , szukam gry w której tworzymy własnego herosa / bohatera czy tam jakiegoś dowódcę , expimy go , a oddziały którymi sterujemy to już inna bajka , nie wiem czy wiecie o co mi chodzi , świetnym przykładem takiej gry jest Warcraft III , w którym to nasz bohater odgrywa główną rolę , a armia mu pomaga . Znacie takie gierki ? : P

orinal wars !!!!! gierka stara ale jedna z lepszych singlówek, każdy bohater jest indywidualny, a jego śmierć jest ostateczna. Super dubing oraz miażdżący klimat.