Praca licencjacka, pomoc przy rozwinięciu działu

Witam. Piszę pracę licencjacką z tematu zagrożeń terrorystycznych w XXI wieku dla Polski. Jeden z pod rozdziałów ma tytuł "Rozwój technologii informacyjnej", szukam pomocy przy rozwinięciu tematyki pod rozdziału. Chodzi głównie o zagrożenia związane z terroryzmem wynikające z rozwoju technologii informacyjnej. Szukam informacji i tematów, które mógłbym poruszyć/rozwinąć w tym podrozdziale.



Był bym bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc! Pozdrawiam!


O jakiej kwocie mówimy?

EDIT:

Panie przyszły licencjacie. Fajnie byłoby gdyby Pan najpierw skupił się na poprawną polszczyzną.

"z pod rozdziałów", "podrozdziału", czy może "podrozdziale"? Oto jest pytanie.

W przeciwnym razie w cały projekt pt: "Inni piszą pracę za mnie" trzeba będzie zaangażować polonistę. Najlepiej dyplomowanego.

Zamiast użyć mózgu i zrobić temat typu "Zagrożenia terrorystyczne w Polsce" cos napisac od siebie i zapytac co my uważamy, to koleś takie coś robi.

I to chyba na którymś forum z rzędu bo widzę że to kopiuj wklej. Nawet koloru tła nie zmienił

Zamiast użyć mózgu i zrobić temat typu "Zagrożenia terrorystyczne w Polsce" cos napisac od siebie i zapytac co my uważamy, to koleś takie coś robi.I to chyba na którymś forum z rzędu bo widzę że to kopiuj wklej. Nawet koloru tła nie zmienił

A potem takich mamy licencjatów i magistrów z bożej łaski w Polsce. Aż mnie zęby bolą jak myślę o tym na co idą moje pieniądze z wysokich podatków.

Temat zamknięty. Nie chcę nikogo obrażać, ale większość "skrótów myślowych" wyjaśnia sedno tematu. Nie chodziło mi tutaj o jakiekolwiek eseje czy też kupowanie czegokolwiek, jedynie naprowadzenie na istotne tematy, jak np. atak ISIS na giełdę w warszawie - to wszystko, już mam część podrozdziału.

Cd. literówki, zgadza się, pisałem temat na szybko nie zwracając uwagi na ortografię. Próżno było szukać pomocy na tym forum, pozdrawiam!

Witam. Piszę pracę licencjacką z tematu zagrożeń terrorystycznych w XXI wieku dla Polski. Jeden z pod rozdziałów ma tytuł "Rozwój technologii informacyjnej", szukam pomocy przy rozwinięciu tematyki pod rozdziału. Chodzi głównie o zagrożenia związane z terroryzmem wynikające z rozwoju technologii informacyjnej. Szukam informacji i tematów, które mógłbym poruszyć/rozwinąć w tym podrozdziale.



Był bym bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc! Pozdrawiam!