Poszukiwany/Poszukiwana

Witam ,znacie jakieś gry podobne do Morrowinda? chodzi mi o możliwość odkrywania świata ,poznawanie jego tajemnic ,czytanie ksiąg,czy też wyprawy po artefakty.

Oczywiście grałem już we wszystkie części TES. Mile widziane były by też elementy zagadek w grze. pozdrawiam.

Ja tam uwielbiam serię Gothic, ale pewnie grałeś :)

Two World I i II, Fallouty (jeśli nie musi to być Fantasy) zwlaszcza 3 i New Vegas, ponieważ byly robione przez Bethesdę.

Gothic niestety mnie już niczym nie zaskoczy bo wyciągnąłem z tej gry chyba wszystko :) Fallouty również grałem ale jakoś mi nie podeszły , Two words na pewno sprawdzę ,dzięki .

Polecam Dragon Age I , II oraz Bound by flame , bardzo ładne RPGi w klimacie fantasy ^^

Pillars of eternity, można poczuć baldura.

Risen

Dziękuję za wszystkie propozycje :) okazało się że mam na steam Two Worlds epic edition ,więc chciałbym rozpocząć przygodę z tą grą , niestety gra jest w języku angielskim ( mam ją pewnie z jakiejś stronki gdzie za darmo była do zgarnięcia bo nie przypominam sobie żebym ją kiedykolwiek kupował ) moje pytanko brzmi czy istnieje jakieś spolszczenie do tej wersji gry? bo nie uśmiecha mi się grać w języku angielskim .

odświeżam

Dziękuję za wszystkie propozycje okazało się że mam na steam Two Worlds epic edition ,więc chciałbym rozpocząć przygodę z tą grą , niestety gra jest w języku angielskim ( mam ją pewnie z jakiejś stronki gdzie za darmo była do zgarnięcia bo nie przypominam sobie żebym ją kiedykolwiek kupował ) moje pytanko brzmi czy istnieje jakieś spolszczenie do tej wersji gry? bo nie uśmiecha mi się grać w języku angielskim .

są przecież polskie napisy przynajmniej w mojej steamowej wersji takowe się znajdują.

U mnie ich niestety nie ma , ale problem już rozwiązałem ,gdybyś ktoś szukał to w tym temacie jest rozwiązanie http://steamcommunity.com/app/1930/discussions/0/540739861559174677/?l=polish .Dzięki za propozycje ,mam w co grać także temat można zamknąć ,pozdrawiam.

Polecam Dragon Age I , II oraz Bound by flame , bardzo ładne RPGi w klimacie fantasy ^^

A gdzie dragon age 3?

polecam pillars of eternity, na g2a jest bardzo tani a jak bardzo sie opłaca, gra naprawde fajna, na poczatku trzeba troche pogłówkowac nad tworzeniem swojej postaci.

Pillars of Eternity

Wiedźmin 1 i 2 jeśli jakimś cudem jeszcze nie grałeś

Risen 1,2,3 (twórców Gothica, choć nie jest tak dobry)

Neverwinter Nights 1 i 2 + dodatki

Fable 1

Z Dragon Age polecam tylko jedynkę z dodatkiem Przebudzenie. Dwójka to totalny syf, a trójka jest nudna i kiepska jak Skyrim.

PS.

The Elder Scrolls: Arena

The Elder Scrolls: Daggerfall

B)

Witam ,znacie jakieś gry podobne do Morrowinda? chodzi mi o możliwość odkrywania świata ,poznawanie jego tajemnic ,czytanie ksiąg,czy też wyprawy po artefakty.

Oczywiście grałem już we wszystkie części TES. Mile widziane były by też elementy zagadek w grze. pozdrawiam.