HotS krótkie pytanie

Siemka, mam nurtujące mnie pytanie, a brzmi ono: Czy jeżeli mogę pobrać gre przez stronę battlenet (co sprawia, że otwiera mi się launcher battlenet i gra zaczyna się pobierać) to oznacza to że mam dostęp do Close Bety, gdyż zapisywałem się na testy? A dodatkowo powiem, że ilekroś wpisuje nowe klucze pisze coś w stylu: Ten produkt został odebrany dla tego konta

@Edit Sorki za doubla

Jeżeli jest możliwość prosze o usunięcie tego doubla.

Krótka odpowiedź ... Tak

A jeszcze jedno jeżeli odpale launcher battlenet to pisze kup pakiet założycielski więc nadal odpowiedź brzmi tak?

Pakiet to już swoją drogą, a skoro grę możesz pobrać to znaczy, że masz dostęp więc owszem odpowiedź brzmi ... tak

Ok wielkie dzięki, temat do zamknięcia.

pytanie nie jestem w temacie z hots na bierzaco dlatego pytam bedzie jeszcze jakis wipe ?

Podobno ma juz nie byc

Nie będzie czyszczenia kont. Gra jest już w fazie Open Beta, a 2 czerwca jest oficjalna premiera.

Siemka, mam nurtujące mnie pytanie, a brzmi ono: Czy jeżeli mogę pobrać gre przez stronę battlenet (co sprawia, że otwiera mi się launcher battlenet i gra zaczyna się pobierać) to oznacza to że mam dostęp do Close Bety, gdyż zapisywałem się na testy? A dodatkowo powiem, że ilekroś wpisuje nowe klucze pisze coś w stylu: Ten produkt został odebrany dla tego konta

@Edit Sorki za doubla

Jeżeli jest możliwość prosze o usunięcie tego doubla.