Tera NA - gramy, zaczynamy grac

Witam, grałęm w tere przez kilka miesiecy na EU. Potem zrobiłem przerwe jednak, że nie ma w co grać w tych czasach chce wrócić do gry jednak teraz na NA.

Szukam chętnych, szukam juz grających?

Czy ktos jest chetny? czy ktoś już gra?

Jaki serwer wybrać?

Pozdrawiam

Szkodziu :)

Hej, sporo ludzi z Killiana (EU) gra na Mount Tyrannas - PvP.

Jeśli szukasz gildii to dopiero zaczynamy i sporo ludzi leveluje więc możesz przyłączyć się ;)

Mój nick w grze: Mr.Gong

ok, tylko zanim mi gra sie sciagnie, strasznie slaby transfer przez launchera, a gdy chce odpalic gre bo jest wymagana liczba % już, pachowane mi sie wiesza....

Ja już gram jakby co. Mount Tyrannas (NA) - nick w grze Horacy.

Jak sytuacja z pingiem?

Ping w granicach ~170.

Zmieniam zdanie....na lokacji startowej 0 lagow przy ciaglym pobieraniu . NA server PVP

Da się bezproblemowo grać postaciami, które wymagają dużej dokładności przy unikach np slayer?

Da się bezproblemowo grać postaciami, które wymagają dużej dokładności przy unikach np slayer?

Pisze , ze lagow nie ma w ogole.....mam neta 10mb/s z Neti i 0 lagow zreszta to zalezy od kazdego indywidualnie , jezeli masz lipne pingi w Europie to bedziesz mial jeszcze gorsze w NA proste i logiczne ;) Jednak Ncsoft ma bardzo dobre serevry

Lagi zaczna sie w pozniejszym etapie gry tam gdzie bedzie wiecej graczy. Ping bedzie przeszkadzal w uniku tak jak i w blokowaniu. Wystarczy ulamek sekundy i nie zablokujesz mocnego bossa. Niby animacja zablokuje, ale sygnal z serwera bedzie tak opozniony ze i tak otrzymamy pelne obrazenia. Gralem do 60lv Slayerem i zerkiem. zabawa pve swietna, ale rowniez do czasu. Wyjatkami powinny byc osoby z rownym uploadem i downloadem.

@up

Ncsoft? WTF?! Chyba enMasse...

Lagi zaczna sie w pozniejszym etapie gry tam gdzie bedzie wiecej graczy. Ping bedzie przeszkadzal w uniku tak jak i w blokowaniu. Wystarczy ulamek sekundy i nie zablokujesz mocnego bossa. Niby animacja zablokuje, ale sygnal z serwera bedzie tak opozniony ze i tak otrzymamy pelne obrazenia. Gralem do 60lv Slayerem i zerkiem. zabawa pve swietna, ale rowniez do czasu. Wyjatkami powinny byc osoby z rownym uploadem i downloadem.@upNcsoft? WTF?! Chyba enMasse...

pomylilem wydawcow ;)

Pin 150-170 ale brak lakichkolwiek lagow nie mam pojecia czym to jest spowodowane...Rozmawialem z ludzmi , ktorzy maja po 200+ pingu i tez pisza , ze nie maja jakichkolwiek lagow a jest to spowodowane stabilnoscia serevrow tak wiec tutaj ping 100+ jest lepszy niz 50+ na eu + ilsoc ludzi brak p2w ...

Wiadome ze wersja US jest lepsza pod kazdym wzgledem, lecz zawsze kazda gra ma slabe pkt. Zobaczycie na end game :) A teraz bawcie sie dobrze bo pozniej nie bedzie kolorowo. Pozdrawiam

Ok, myślę, że najlepiej będzie jeśli sam przetestuję.

Jakaś zorganizowana polska gildia na którymś z serwerów pvp?

na wersji NA ping 150-200 to sie ma jak sięjest na bezludnej mapce i mobki bije - wystarczy wejśc na battlegrounda (CS czy Kumas) i pingi walą po 300-400 i zaczyna się totalny wqurv, pisałem o tym wcześniej, jak ktoś jest tylko napalony na pve+insty może sobbie pozwolić na wersje NA - jak ktoś lubi pvp na wysokim poziomie, to niech zapomni o komfortowych potyczkach na NA - i tłumaczenie, że serwery stabilne można sobie w buty wsadzić, jak taki hamburgożerca ma nad nami przewagę od 0,2 do 0,5 s na reakcję / rzucenie skilla

na wersji NA ping 150-200 to sie ma jak sięjest na bezludnej mapce i mobki bije - wystarczy wejśc na battlegrounda (CS czy Kumas) i pingi walą po 300-400 i zaczyna się totalny wqurv, pisałem o tym wcześniej, jak ktoś jest tylko napalony na pve+insty może sobbie pozwolić na wersje NA - jak ktoś lubi pvp na wysokim poziomie, to niech zapomni o komfortowych potyczkach na NA - i tłumaczenie, że serwery stabilne można sobie w buty wsadzić, jak taki hamburgożerca ma nad nami przewagę od 0,2 do 0,5 s na reakcję / rzucenie skilla

;) po 1 primo co ma ilsoc graczy do pingu , w kazdym miejscu mam max 150-160 pingu i nikt kogo pytam nie widzial 300+ pingu na bg.....

@2x up - grales lancerem i nie mogles blokowac - widocznie nie umiales nim grac...i robiles to za wolno :X bo tak jest na poczatku.

Ludzi pelno

po 1 primo co ma ilsoc graczy do pingu , w kazdym miejscu mam max 150-160 pingu i nikt kogo pytam nie widzial 300+ pingu na bg.....@2x up - grales lancerem i nie mogles blokowac - widocznie nie umiales nim grac...i robiles to za wolno :X bo tak jest na poczatku.Co do graczy no na 30+ nie ma ich zbytnio przed 30 jeszcze ok

sobie zarzuć dziecko jakiś program monitorujący sięc i ping, i posprawdzaj, jak jest gdy jesteś sam na mapce, a jak kiedy 100 osób wokół ciebie biega, zobaczysz , jaki wpływ na ping ma zwiększenie o 100 (czy też inna wartość) napływu informacji na łącze - wtedy wróć, i zacznij dyskusję , bo widzę, ze jesteś zielony jak ta wschodząca trawa na wiosnę

sobie zarzuć dziecko jakiś program monitorujący sięc i ping, i posprawdzaj, jak jest gdy jesteś sam na mapce, a jak kiedy 100 osób wokół ciebie biega, zobaczysz , jaki wpływ na ping ma zwiększenie o 100 (czy też inna wartość) napływu informacji na łącze - wtedy wróć, i zacznij dyskusję , bo widzę, ze jesteś zielony jak ta wschodząca trawa na wiosnę

Gramy od początku kwietnia, jest nasz ponad 25 osób i nikt nie miał problemu z pingiem na BG. Widocznie musisz zmienić komputer bo masz za słaby na Tere :/ chociaż na NA prawie każdy ma duuużo więcej FPS niż na EU.

A tu masz SS na dowód że ping 150-170 nie przeszkadza w grze.

Mój nick na NA - Mount Tyrannas: Mr.Gong jeśli jest ktoś zainteresowany grą.

Gramy od początku kwietnia, jest nasz ponad 25 osób i nikt nie miał problemu z pingiem na BG. Widocznie musisz zmienić komputer bo masz za słaby na Tere :/ chociaż na NA prawie każdy ma duuużo więcej FPS niż na EU.A tu masz SS na dowód że ping 150-170 nie przeszkadza w grze.Mój nick na NA - Mount Tyrannas: Mr.Gong jeśli jest ktoś zainteresowany grą.

następny fachowiec, a co ma komputer do pingu, lol, weź sobie może najpierw przeczytaj co to jest "ping"

następny fachowiec, a co ma komputer do pingu, lol, weź sobie może najpierw przeczytaj co to jest "ping"

Widac nie masz pojecia o grze i raczej w nia nie grales....w gzre mozesz sprawdzic jaki mas zping i jest staly 150-170 max nie wazne ile graczy koelgo wiec przestan juz pisac glupoty albo zwyczajnie zmien internet tyle w temcie...Nie wiem po co robisz taki hate na ta tere skoro ping jest ok nie ma lagow i gra sie fajnie to , ze masz slabego neta nie musisz pisac , ze kazdy ma taki ping jak Ty ....skoro 30 osob i wiecej pisze , ze pingi sa dobre i nie ma lagow to z toba jest cos nie tak.

PS. ludzi na 30 jest pelno ^^ byla wczesna godzina :D

Brak mi słow... Logicze ze im wiecej ludzi wokol cb to sa spadki fps i zwiekszajacy sie ping. Cos wytlumacze.

Lag - zbyt wysoki ping czyli ? Zbyt daleka odleglosc serwera od naszego miejsca zamieszkania. Mozna sie poratowac dobrym dostawca ktory zaoferuje down/uplod fifty-fifty, ew. prog. WTF do zmniejszenia pingu.

Ścinki/drop fps - Zbyt slaby piecyk. Zainwestuj w nowa karte graficzna i procesor z wysokim taktowaniem bo TERA jest MHz żerna.

@donek

ehh nie potrafie grac lancerem? kpisz? janse da sie grac lanca, ale wyczuwac iles sec wczesniej kiedy mob zrobi atak mija sie z celem. widac nie byles na instancjach na 50+ lv i wyzej....

PS. gralem na serwerach enMasse i zgadnijcie dlaczego skonczylem. Ping,ping,ping i nikt mi kitu nie wcisnie ze gra sie za***iscie na pingu ~150 i wyzej. Ludzie pisza ze skacze nawet do 300, wiec? Ehh grac grajcie nikt wam nie broni ale nie pierdzielcie glupot.