Lancer czy Berserker?

Siemanko,

aktualnie przymierzam się do powrotu do Tera. Jak myślicie, którą klasę lepiej wybrać, Lancera czy Berserkera? Która klasa wg Was jest lepsza? (oczywiście wiem, że to zależy i tak od gracza).

Lubiłem lancera i granie tym małym pseudo-koalą :)

Ogólnie lancer'a nigdy nie spotkałem w mmorpg ( że taka broń fajna) a bers jak bers :/

Sam osobiście gram lancerem od czasów P2P TERA Online i śmiało mogę powiedzieć że jest to jedna z najlepszych klas PvP.

Przez te lata lancer dostał porządnego kopa w DMG , nie ma problemów z wyszukiwaniem instancji , oraz w TERA Online to właśnie lancer prowadzi całe party przez Dungi PvE, można się dowartościować jako niezbędny członek teamu jeśli ktoś takie coś potrzebuje.

Berk wraz z patchem z Arcane Eng. dostanie możliwość grania również jako tank, jednak jest to burst dps. Najprzyjemniej gra się nim na PvP , główne skile berka są ładowane, jednak jak już naładujesz sobie skila to wchodzisz w ludzi jak gorący nóż w masło :)

...można się dowartościować jako niezbędny członek teamu jeśli ktoś takie coś potrzebuje.

Nie no Deska trafiłeś w moje potrzeby :) Biorę! :P

uhhhh....Jeśli chcesz tankować i niszczyć noobów w pvp bierz lancera, jeśli interesują Cię duże liczby jak 3-4miliony+ to bierz zerka.

Polecam Lancera :)

Siemanko,

aktualnie przymierzam się do powrotu do Tera. Jak myślicie, którą klasę lepiej wybrać, Lancera czy Berserkera? Która klasa wg Was jest lepsza? (oczywiście wiem, że to zależy i tak od gracza).