Typowy medyk. Pomoc z buildem

Witam mam do Was pytanie odnoście budowania klasy w Archeage a mianowicie jak dobrze zrobić postać by była ona typowym kapłanem/medykiem. Wszelkie pomysły mile widziane.

Ma to być postać potrafiąca wyleczyć ogromną pulę obrażeń, a przynajmniej taka by dała radę uciągnąć jakieś party ( w tym momencie 2x Stone Arrow i właśnie ten healer)

Polecam Clerica - czyli Vitalism + Songcraft + Auramancy. Jest to typowy healer powiedziałbym bardziej pod PvE choć pod PvP tez można nim pograć. Instancje leczy się nim wybornie! A podczas PvP np na Hasli leczyłem nim spokojnie mój rajd. Trzeba jednak pamiętać aby trzymać się z tylu gdyż jest to bardzo miękka postać.

Dokładnie tak. Cleric to jedyny prawdziwy medyk w tej grze.

A można prosić o jakieś buildy w sensie że jakie skille brać

Ten jest dobry ?

Cleric to nie jest "jedyny prawdziwy medyk". Jest sporo dobrych buildów wszystko zależy od tego czego potrzebuje twoje party lub z czym czujesz się komfortowo lub z czym się najlepiej bawisz. Jeśli chodzi TYLKO i leczenie jak największej ilości życia to tak, Cleric jest najlepszy co nie znaczy że inne buildy są złe. Oracle, Soulsong, Bonewaver, Gypsy i Lamentor są ciekawe. Jednym z lepszych buildów, jeśli nie najlepszy jest templar. Mając dobry sprzęt jesteś w stanie tankować praktycznie wszystko i do tego sam się leczyć.

Witam mam do Was pytanie odnoście budowania klasy w Archeage a mianowicie jak dobrze zrobić postać by była ona typowym kapłanem/medykiem. Wszelkie pomysły mile widziane.

Ma to być postać potrafiąca wyleczyć ogromną pulę obrażeń, a przynajmniej taka by dała radę uciągnąć jakieś party ( w tym momencie 2x Stone Arrow i właśnie ten healer)