Maple Story- Polacy zjednoczmy się! Szukam graczy

Maple Story EU, serwer Kradia.

Witam serdecznie, szukam osób które chciałoby powiększyć grono Maple Story z tym, że z Polski.

Proces tego wszystkiego jest śmiesznie prosty. Początkowo chcę, aby pod tematem wpisały się osoby chętne do grania (w tym temacie oczywiście będą nicki tych osó B), po czym po wyzbieraniu kilku osób utworzymy gildię, wcześniej wymyślając nazwę.

  • Gildia ma na celu zjednoczenie graczy z Polski.
  • Nie, nie będziemy umawiali się na wspólne granie w określonym czasie.
  • Czat gildyjny będzie miał za zadanie komunikowanie się z członkami gildii, będzie można na nim się porozumieć dot. handlu, wspólnej gry itd.
  • Minimalnego wieku nie ma, tak jak wcześniej napisałem- gildia ma być skupiskiem Polaków w grze.

Raczej każdy wszystko rozumie, kto jest chętny niech tu pisze, zapraszam i zachęcam serdecznie do gry. Wspomogę nowych graczy expem, drobnymi pieniędzmi (Mesos), oraz pomocą techniczną.

Mój nick w grze: GucciResE

Ja gram od 3 dni :P więc mogę się dołączyć do grania.

nick: xKwasiux - Luminous

Ja gram od 3 dni więc mogę się dołączyć do grania.

No i fajnie, jaki masz nick?

Myślę nad nazwą gildii i wymyśliłem, że nie będziemy się ukrywać z nazwą "Polish _____", tylko co może być dalej?

Jak stworzycie gildie, to się pisze, na razie ogarniam co i jak.

Spoko spoko, zapraszamy nawet nowych. Na czacie gildyjnym wszystko wam ogarnę z pomocą, mogę podexpić i tak dalej.

Ma ktoś pomysły na nazwę gildii?

Polish Executors :D

Polish Eagles

Chyba nową postać sobie zrobię, więc nick dopisze później.

@edit

Ewentualnie White Eagle/Eagles.

@SzymeX Gildia PolishEagles istnieje, bądź istniała. Przynajmniej 7 lat temu...

No nie wiem, ciężko z nazwą.

//Edit: Psyho Szymex (kurde mać) napisałem, że byłem w gildii, ale to był Metin2 około 7 lat temu i nie Polish Eagles, a Polish Deagles xd

P.S. Co myślicie nad prostą nazwą "Polish Squad"?

Psyho to TY ?XD Nie mow ze spotkamy sie w kolejnej grze :D

Co do nazwy guildi to ja się nie mieszam :D

Dobra, wbijam za pięć minut do gry- ten kto chce to niech dodaje do znajomych, będe na channel 1.

Nick: GucciResE

P.S. Co myślicie nad prostą nazwą "Polish Squad"?

/ponawiając pytanie

Też nie taka zła nazwa.

Pod jaką klasę idziecie ? Ja chyba pod zwykłego Explorera, Archer.

Nick (kompletnie nie miałem pomysłu): White3agle

Ja gram Dual Bladerem, kiedyś klasę usunięto i chyba sam na serwerze miałem tą klasą (tak wyolbrzymiłem troszkę :D), fajnie jest nią teraz pograć, ale dużo się w niej zmieniło.

Wbijajcie do gry, dodam was do znajomych!

Elo ja bym chciał zacząć, kiedyś grałem ale nie pamiętam pasów. Dlatego bym musiał zacząć od nowa ;D. Mam 17 lat posiadam ts / skype . Całkiem sporo czasu na grę :P . Jak coś to napisz tutaj na pw podam Ci kontakt do mnie skype jakiś czy coś :D
POZDRO

Ludzie patent jest taki, że tylko jedna osoba- Kwasiu ma 100+ lvl, a wszyscy inni rozpoczynają od początku (w tym ja, bo w złe staty dałem punkty xd).

Druga informacja jest taka, że gildii CHWILOWO nie będzie z powodu iż potrzebne jest 5kk mesos i 100lvl założyciel, z lvlem nie problem, ale z kasą już tak, dlatego ja już powoli zaczynam wbijać lvl i trzepać kasiorę, a wy spokojnie wbijajcie grać.

Gildia to tylko napis pod nickiem i osobny czat, natomiast z czatem nie problem ponieważ można wybrać na czacie opcję "Buddies" i można pisać ze znajomymi (w tym przypadku zgrupowanie polaków), na sam początek nam to wystarczy.

Zapraszam do gry!!

Nick; Vanenun

Klasa: Aran

Lvl; 30 i szybko rośnie ;D

Też mogę trochę polatać. :)
Nick: Meffek
Klasa: Demon Slayer

Postaram się dzisiaj zaktualizować maple i jak chcecie (nikogo nie macie) to mogę wam te 5kk dać. A może nawet na trochę wrócę... jeszcze nie wiem.

Jest event "Monster Purge" powinniście robić go jak najwięcej i na jak największej liczbie postaci aby zdobyć sloty na postacie. Teraz może się to wydawać "ee mam 10+ slotów po co mi więcej", uwierzcie przydadzą się.

Postaram się dzisiaj zaktualizować maple i jak chcecie (nikogo nie macie) to mogę wam te 5kk dać. A może nawet na trochę wrócę... jeszcze nie wiem.Jest event "Monster Purge" powinniście robić go jak najwięcej i na jak największej liczbie postaci aby zdobyć sloty na postacie. Teraz może się to wydawać "ee mam 10+ slotów po co mi więcej", uwierzcie przydadzą się.

Byłbym wdzięczny za podarek i czy mógłbyś coś więcej napisać o tym evencie, jak zdobyć te sloty?

8. Monster Purge
Event date: 08.04.2015 – 15.04.2015

Event description:
Accept the Monster Purge Quest from Cassandra.
Defeat 300 Mons to receive a Monster Purge Gift Box.
Reward:
This box contains the following rewards:

2x EXP Coupon
2X Drop Coupon
Character Slot Expansion Coupon
50x Power Elixir