Szukam graczy do pogrywania w Aiona

Tak jak w tytule. Samemu trochę nudno. Jak ogarne jak działa te całe ts czy ts3, to można w ten sposób się komunikować.

jaki lvl czy od 1

Szczerze ? Obecnie w Aiona chyba nie ma sensu grac....moze po 5.0 lub migracji do innego wydawcy :/ Online jest tak maly ze 90% graczy to 65 lvle o end game instach mozna tylko pomarzyc....gra jest fajna do 65 i chwile na 65 pozniej wchodzisz robisz w 30 min dzinne q i insty solo i czekasz caly dzien na siege..:/ tez szukam zeby w cos pograc nawet od 0 ale Aion ma starsznie mala populacja (ma i mialem kilka 65) .

Sory zapomniałam podać 20 lvl. Donek co miałeś na myśli mówiąc migrując do innego wydawcy?

Dzisiaj mam zacząć grać, więc możemy się zgadać. Niestety nic nie wiem o tej grze, będę się musiał wszystkiego nauczyć. Są tu 2 frakcje, tak? W której mam grać? Wyślę Ci kanał ts3 na priv, na którym przesiaduję.

Siemka, ja też z wami chcętnie pogram. Postać- lvl11, gunner. Serwer- Barus. Rasa- Asmo (uwielbiam te ogonki xD). Co do ts'a zawsze możemy pogadać na tym od mmorpg :P

Wiecie co do samego ts jestem kompletnie zielona. A co do gry to też początki są u mnie. Ja być Elios.

Aishe jaki lvl? Jaka postać? Jaka klasa? :P Co do ts'a to się nie martw, ogarniemy to razem xD

Drogi LoRoW oto rozpiska:

- lvl 21

- Asasynka

- Eliosi

Ja już mogę się zacząć szkolić na temat ts.

Ja jak coś, to mogę pograć Gladiatorem, bo akurat mi się podoba.

Co do ts3, to wystarczy że pobierzesz ten program z internetu, po zainstalowaniu i włączeniu programu musisz już tylko wcisnąć "połącz" w lewym, górnym rogu i podać ip serwera. To nic trudnego.

Ts już mam. Brat pyka w Thundera. Mam ograniczony dostęp do kompa, więc spróbuje jutro z tym tsem. A właśnie jakie jest ip serwera gdzie pogadamy?

Chętnie pogram, ale nie mam zielonego pojęcia o tej grze :D

Chętnie pogram, ale nie mam zielonego pojęcia o tej grze

Nie Ty jeden. :)

To dawajcie zbierzmy się jutro na tsie i coś podziałamy. Ja spróbuje być tak przed 17:00.

Nie sluchajcie glupot ze malo ludzi i tylko 65 lvle graja i ciezko o jakies instancje, grajcie bo Aion to dla wielu najlepsze mmo, gra ma sie dobrze a myslalem ze bedzie gorzej po takiej przerwie, wydawca tez jest spoko, dobrze prowadzi gre moim zdaniem. Ja obecnie gram na najbardziej zaludnionym serwerze Thor strona Elyos ale chetnie z wami pogram tez jak cos, pewnie na Barus idziecie.

Ja na Barusie.

Chodzilo mi o to , ze gra jest poprostu pusta i jedynie na 65 lvlu cos sie dzieje ale tylko , jezeli masz end game seta , ktorego nowy gracz obecnie bedzie farmil conajmniej 2 lata...

@Aishea Dzieki za tą rozpiskę. Wychodzi na to, zę muszę sobie nowe konto założyć ( lub usunąć moją wojowniczkę)i przerzucić się na stronę tych "oświeconych" XD

@Aishea Dzieki za tą rozpiskę. Wychodzi na to, zę muszę sobie nowe konto założyć ( lub usunąć moją wojowniczkę)i przerzucić się na stronę tych "oświeconych" XD

Nie polecam grac u ely poniewaz jest duzo drozej + atmosfera duzo lepsza po stronie asmo.

@LaRoW No to jak masz chęć na nową postać to fajnie. Jak na początek myślałam się zebrać i bym wam trochę pomogła w wbijaniu lvl. Nie wiem jak to będzie dziś wyglądać. Postaram się być. :)