[Maple Story] PolishCrew

PolishCrew

Jeżeli grasz w Maple Story i masz zamiar dojść do jednej z dwóch Polskich gildii na serwerze Kradia to ten temat jest dla Ciebie. Nasza gildia liczy około 10'u osób, jednak powstała ona dopiero wczoraj. Gildia ma za zadanie zjednoczenie polaków w w/w grze. Wspólny czat jest ułatwieniem dla nas samych, a rozgrywka dzięki polskim graczom staje się prostsza. Od osób, które zamierzają do nas dołączyć wymagam:

  • kultury osobistej,
  • dobrego humoru,
  • chęci do gry.

Myślę, że nie dużo wymagam, a gra stanie się zapewne fajniejsza w naszym gronie.

Poza tym:

  • nie gramy w określonych godzinach,
  • gildia ma za zadanie zjednoczyć polaków, a nie wybić w "Ranku Gildii" w grze,
  • możesz mieć nawet 13lat, jednakże zachowuj się tak jak przystało na swój wiek,
  • posiadamy swój własny kanał na TeamSpeaku, więc rozgrywka staje się bardziej przyjemniejsza- po hasło i IP proszę pisać do mnie na prywatną wiadomość.

Serdecznie zapraszam do gry, im więcej nas będzie tym lepsza będzie atmosfera (mam nadzieję).

Polecam na prawdę fajna atmosfera :mellow:

Czy coś się stało z serwerami, czy mi się wydaje?

Czy coś się stało z serwerami, czy mi się wydaje?

a co się dzieje ?

a co się dzieje ?

Nie łączy się i pokazuje, że na ch1 nie ma osób (tzn połowa paska).

Czy mógłbym prosić o nick założyciela? Chciałbym dołączyć do tej gildii,dawno nie grałem w Mejpla,lvl mam nieduży bo tylko 40 któryś. Jestem jeszcze noobkiem,dlatego chciałbym żeby mnie ktoś wprowadził do tej gry. Mam 16 lat ale myślę,że jestem ogarnięty. :P

Czy mógłbym prosić o nick założyciela? Chciałbym dołączyć do tej gildii,dawno nie grałem w Mejpla,lvl mam nieduży bo tylko 40 któryś. Jestem jeszcze noobkiem,dlatego chciałbym żeby mnie ktoś wprowadził do tej gry. Mam 16 lat ale myślę,że jestem ogarnięty.

założycielem jest " WakaResE "

Założycielem jestem ja, dzisiaj około godziny 16-20 będe w grze. Wystarczy kliknąć "G" i wpisać PolishCrew, a nastepnie wysłać zaproszenie o przyjęcie do gildii, jak będę w grze to zaakceptuje Cie.

Pozdrawiam.

Niech mi ktoś podeśle na PW Ip Tsa ;) Dzisiaj Raczej powrócę do MS Skoro będzie taka ekipa :P To gra będzie czystą przyjemnością :P

Niech mi ktoś podeśle na PW Ip Tsa Dzisiaj Raczej powrócę do MS Skoro będzie taka ekipa To gra będzie czystą przyjemnością

Jest już nas duużo :)

Poproszę o kontakt , najlepiej adres team speaka :)

Poproszę o kontakt , najlepiej adres team speaka

Czy umiesz kolego czytać cały temat? :)

Z chęcią dołącze do waszej gildii tylko że niestety macie max liczbę ludzi.
W Maple gram z 6 lat z przerwami wiec troszkę wiem mimo ze nigdy nie miałem bardzo wysokiego lvla.
Teraz lvluje night walkera nick: Hellmasker.

Z chęcią dołącze do waszej gildii tylko że niestety macie max liczbę ludzi.W Maple gram z 6 lat z przerwami wiec troszkę wiem mimo ze nigdy nie miałem bardzo wysokiego lvla.Teraz lvluje night walkera nick: Hellmasker.

Zapewne znajdzie sie osoba, która nie wbijała długi czas i wtedy ją wyrzucę, a przyjmę Ciebie.

Mnie wyrzuć(nicku nie pamiętam, ale nie wchodzę od kilku dni i mam świeżo wbity 100), bo strasznie z demotywowało mnie to, że po wbiciu stówki nie wiadomo co robić dalej. Questy jakieś nienormalne, gdzie moobki biją po 800, grind odpada, bo expowisk nie ma żadnych ciekawych, gdzie laik dałby sobie radę(być może są, ale ich nie znam, w sumie pytałem na gildyjnym, to nikt się nie odzywał...) Miło było.

Mnie wyrzuć(nicku nie pamiętam, ale nie wchodzę od kilku dni i mam świeżo wbity 100), bo strasznie z demotywowało mnie to, że po wbiciu stówki nie wiadomo co robić dalej. Questy jakieś nienormalne, gdzie moobki biją po 800, grind odpada, bo expowisk nie ma żadnych ciekawych, gdzie laik dałby sobie radę(być może są, ale ich nie znam, w sumie pytałem na gildyjnym, to nikt się nie odzywał...) Miło było.

Mało wiesz o grze po prostu i expowisk dobrych nie znasz, albo miałeś za słabe EQ :P Siemanko, dzięki za grę :)

Mam pytanko bo myślę nad grą, to jest grindownik? warto w ogóle robić jakieś questy oprócz job?

Tak jest to grindownik, jedyne questy jakie w ogóle się opłaca robić to w "theme dungeon" o ile je będziesz robił ponieważ równie dobrze możesz bić potworki na tych poziomach. No i jeszcze "praty quest" o ile zaliczysz to w ogóle do questów... A i jeszcze questy eventowe jak chcesz jakieś nagrody ale to wiadomo opcjonalne.

----------------------------Ogłoszenie------------------------

Jutro czyli 25.04.2015 i po jutrze 26.04.2015 odbędzie się event,

na 2 godziny w tych dniach zyskamy 2x do expa i dropu

My tu rozmawiamy oraz w innym aktywnym temacie o wersji europejskiej a ty piszesz o globalu.

@Edit:

Przepraszam, nie zauważyłem. Strona jak mi się ładuje to nie wskakuje mi "pierwsza" kropka nowości tylko 2-3 a do tego w samych nowościach nic nie było pokazane.