Nostale Ekipa

Witam po dośc dlugiej przerwie od tej gry naszla mnie ochota by znów pograc lecz wiadomo samemu nudno dlatego szukam kompanów do gry od 0 :)

Ja mogę pomóc wbijać poziomy, ale nie zaczynać od nowa bo pierwsze zadania są denerwujące ;)

Witam po dośc dlugiej przerwie od tej gry naszla mnie ochota by znów pograc lecz wiadomo samemu nudno dlatego szukam kompanów do gry od 0

pw

Ja mogę pograć na Avalon od zera tylko muszę pobrać jak by co dodaj mnie do znajomych na forum i napisze do ciebie mój nick.

Ja mogę, ale z tego co wiem gra totalnie się stoczyła 10 latki dobili maxy i kozaczą na lodzie :/

Chętnie pogram. Podasz mi swój nick?

Wszystkich Zainteresowanych prosze o napisanie mi na pw nicku i klasy która bd grać i mozna zaczynac od jutra ja osobiscie od jutra zaczynam mozna tez jakis ts ogarnac tylko problem w tym ze aktualnie nie mam mikro sprawnego :(

Witam,

Chciał bym się dowiedzieć na jakim serwerze gracie.

Bo od nie dawna zaczołem grać na finesia i mam 17 lvl.

Zamierzam grać łucznikiem.

Chciał bym się dowiedzieć na jakim serwerze gracie.

A ja zaczĄłem na Avalonie.

hej przepraszam ale nie mialem internetu i mam problem pobieram gre od gameforge ui wyskakuje blad mial by kots instalke nostale zeby przeslac ?

Na jakim serwerze gracie chętnie zagram ;)

Jak macie zamiar grać to tylko Avalon :) Pw do mnie, ewentualnie w grze do: Toshikate

Pobieram wlasnie grę jest ktoś chętny nadal do grania?

No ja jestem tylko mam poważne problemy z instalacją -_- Pobrało się a za każdym razem przy instalacji na początku wywala błąd i nic nie pomaga ;/

UDAŁO MI SIĘ!! Pobrałem stary instalator i wszystko śmiga :) To w końcu na jakim serwerze gramy ? Jakiś TS czy tylko chat ?

Aktualnie gramy w 2 osoby Zapraszamy do gry ja juz mam 21 lvl :)

Serwer Avalon

Witam po dośc dlugiej przerwie od tej gry naszla mnie ochota by znów pograc lecz wiadomo samemu nudno dlatego szukam kompanów do gry od 0 :)