Wersja pudełkowa TESO

Hej :) Jako iż trwa darmowy weekend w TESO postanowiłem dać tej produkcji szansę i jak się okazało gra mnie urzekła. Jestem już niemal w stu procentach pewien, że kupię grę. Zanim to zrobię muszę was zapytać: Czy istnieje wersja pudełkowa w wersji Tamriel Unlimited Imperial Edition? Sprawdzałem na stronie empiku (najchętniej tam kupię ową produkcję, gdyż mam w posiadaniu kartę upominkową do wspomnianego sklepu) i niestety jedyne co znalazłem to wersja cyfrowa, podobnie jak w przypadku zwykłej wersji Tamriel Unlimited. Jeśli jest gdzieś dostępna wersja pudełkowa to prosiłbym o sklep, w którym można takową nabyć (nie jestem fanem wersji cyfrowych, bo lubię czasem zerknąć na moją półkę z grami :P ). Drugie pytanie: Czy jeśli kupię starą wersję gry ( chodzi mi o tą z czasów P2P) to będzie miała taką samą zawartość jak Tamriel Unlimited? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam, Gherit. :)

Czy istnieje wersja pudełkowa w wersji Tamriel Unlimited Imperial Edition?

Na PS4 i XBOX One na pewno z PC już gorzej, nawet jeśli kiedyś wyszła to i tak nie jest dostępna. sam zobacz

Czy jeśli kupię starą wersję gry ( chodzi mi o tą z czasów P2P) to będzie miała taką samą zawartość jak Tamriel Unlimited?

Tak

//Jak chcesz pudełko kup albo starą edycję imperialną jak jeszcze gdzieś znajdziesz albo standardową i za walutę ingame zrób upgrade do Imperial

np. klik

Czy istnieje wersja pudełkowa w wersji Tamriel Unlimited Imperial Edition?Na PS4 i XBOX One na pewno z PC już gorzej, nawet jeśli kiedyś wyszła to i tak nie jest dostępna. sam zobaczCzy jeśli kupię starą wersję gry ( chodzi mi o tą z czasów P2P) to będzie miała taką samą zawartość jak Tamriel Unlimited? Tak//Jak chcesz pudełko kup albo starą edycję imperialną jak jeszcze gdzieś znajdziesz albo standardową i za walutę ingame zrób upgrade do Imperialnp. klik

Co za herezje siejesz http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=elder+scrolls+online&qtype=basicForm wersja pudelkowa jest dostepna w empiku bez problemu. Wersje Imperialna rowniez znajdzie w empiku, iz sa dostepne do wyczerpania zapasow a w zaleznosci od regionu/miasta na pewno wszystkie nie zostaly wyprzedane.

Hej :) Jako iż trwa darmowy weekend w TESO postanowiłem dać tej produkcji szansę i jak się okazało gra mnie urzekła. Jestem już niemal w stu procentach pewien, że kupię grę. Zanim to zrobię muszę was zapytać: Czy istnieje wersja pudełkowa w wersji Tamriel Unlimited Imperial Edition? Sprawdzałem na stronie empiku (najchętniej tam kupię ową produkcję, gdyż mam w posiadaniu kartę upominkową do wspomnianego sklepu) i niestety jedyne co znalazłem to wersja cyfrowa, podobnie jak w przypadku zwykłej wersji Tamriel Unlimited. Jeśli jest gdzieś dostępna wersja pudełkowa to prosiłbym o sklep, w którym można takową nabyć (nie jestem fanem wersji cyfrowych, bo lubię czasem zerknąć na moją półkę z grami :P ). Drugie pytanie: Czy jeśli kupię starą wersję gry ( chodzi mi o tą z czasów P2P) to będzie miała taką samą zawartość jak Tamriel Unlimited? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam, Gherit. :)