Co sądzice o takim pomyśle?

Wiem że w necie jest dużo grup gaimingowych, ale mi przyszedł pomysł by stworzyć ów grupę ale nie tyle co graczy a osób które grają i czytają książki(lektury szkolne czy jedna książka na pól roku odpadają).No wiadomo,stworzyć własnego ts,drużyny w grach itp.Zawsze fajne by było sobie siedzieć grać np. w Dote 2 i rozmawiać o jakiś fantasy,swoich przemyśleniach na temat danych książek.Jak dla mnie to nawet fajny pomysł.Jeżeli by ktoś był chętny to zapraszam do współpracy ze mną przy tym.

Bodajże na tym forum już jest taka grupa.

Serio?

Taaa w DOTE2 i LOLa moze jeszcze do tego ?

Myslę że 90% graczy LOLa nie czyta nawet lektur :)

Taaa w DOTE2 i LOLa moze jeszcze do tego ? Myslę że 90% graczy LOLa nie czyta nawet lektur

Ja tu nie mówie że LOL bo tam to sama chołota ale do Doty ktoś się znajdzie,do CS Go też więc i do innych rówiniez

Mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie aby podczas gry w dote czy tam w lola będziecie debatować np. nad losem młodego Wertera czy coś.

Całkiem fajny pomysł, byłbym nawet chętny.

@up Czesto z znajomymi mi się zdarzała taka sytuacja podczas gry, luźna gra bez spiny.

Całkiem fajny pomysł, byłbym nawet chętny.@up Czesto z znajomymi mi się zdarzała taka sytuacja podczas gry, luźna gra bez spiny.

To co robimy coś w tym kierunku?

To co robimy coś w tym kierunku?

O ile bedą chętne osoby to czemu nie?

O ile bedą chętne osoby to czemu nie?

To trzeba szukać.Jakiś kontakt z tobą?Steam,skype?

Wiem że w necie jest dużo grup gaimingowych, ale mi przyszedł pomysł by stworzyć ów grupę ale nie tyle co graczy a osób które grają i czytają książki(lektury szkolne czy jedna książka na pól roku odpadają).No wiadomo,stworzyć własnego ts,drużyny w grach itp.Zawsze fajne by było sobie siedzieć grać np. w Dote 2 i rozmawiać o jakiś fantasy,swoich przemyśleniach na temat danych książek.Jak dla mnie to nawet fajny pomysł.Jeżeli by ktoś był chętny to zapraszam do współpracy ze mną przy tym.