Blade & Soul Taiwan - Ping jest zjadliwy

Witam, jeśli jeszcze ktoś czeka na anglojęzyczną odsłone B&S, temat prawdopodobnie go nie zaciekawi. Natomiast dla tych, którzy nie mogą się doczekać by zagrać, wypróbować - z czym to się je, przy jakimś zjadliwym pingu, proponuje chłonąć wiedzę <_<. Całe info jak zarejestrować, skąd sciągnąć, jak zainstalować jest zamieszczone na stronce bns dojo - sekcja TW.

Ale przecież ja nie znam krzaczków, możecie napisać, na szczęscie jest również patch angielski - cały czas aktualizowany. Także shall no fear.

Ja osobicie gram na [萬夫莫敵] , ping rzędu 240+. Używam WTFast - darmowa wersja. Nie, nie mam problemu z grą - nie odczuwam opóźnienia, mogę blokować, unikać itd - wszystko odbywa się bardzo płynnie, aż chce się grać :D. Jeśli chcielibyście zagrać, a mielibyście jakiekolwiek problemy, mogę pomóc. Zostawcie informację w temacie, bądź bezpośrednio na pm.

Życzę miłego dnia

Jaka grasz postacia? Bo taki kung fu master przy pingu 240 to może nie być za ciekawie. Bez opoźnien postac jest trudna.

Mam Warlocka na 50, którym nie gram - jest zbyt nudny..., zrobiłem sobie 2 nowe postacie LBM i Assasina - gra się wyśmienicie!. Tak z ciekawości zrobiłem również KFM - dobiłem do 8 lvlu, i dałem sobie spokój - tylko i wyłącznie ze względu na znajomych z gildi, pisali, że z tym pingiem porywam się z motyką na słońce. Chociaż z 2 strony również odradzali Sina, a gra mi się nim naprawde dobrze, zresztą teraz jestem w grze:D, cały 21 lvl. Grałem w bns china, tam rzeczywiście opóźnenia masakrowały rozgrywkę, klikałeś i modliłeś się by w przeciągu najbliższych 5 sec chipek wykonał akcję. Uwierz mi, również jestem wrażliwy na opóźnienia, jeśli byłyby takie straszne, nie grałbym w tą grę.

Witam, jeśli jeszcze ktoś czeka na anglojęzyczną odsłone B&S, temat prawdopodobnie go nie zaciekawi. Natomiast dla tych, którzy nie mogą się doczekać by zagrać, wypróbować - z czym to się je, przy jakimś zjadliwym pingu, proponuje chłonąć wiedzę <_<. Całe info jak zarejestrować, skąd sciągnąć, jak zainstalować jest zamieszczone na stronce bns dojo - sekcja TW.

Ale przecież ja nie znam krzaczków, możecie napisać, na szczęscie jest również patch angielski - cały czas aktualizowany. Także shall no fear.

Ja osobicie gram na [萬夫莫敵] , ping rzędu 240+. Używam WTFast - darmowa wersja. Nie, nie mam problemu z grą - nie odczuwam opóźnienia, mogę blokować, unikać itd - wszystko odbywa się bardzo płynnie, aż chce się grać :D. Jeśli chcielibyście zagrać, a mielibyście jakiekolwiek problemy, mogę pomóc. Zostawcie informację w temacie, bądź bezpośrednio na pm.

Życzę miłego dnia