Pomysł

Wpadłem na pomysł usprawnienia funkcji szukania graczy do rożnych gier

W każdym dziale odnośnie każdej gry powinien być 1 temat z spisem graczy z forum którzy graja w tą grę

Przykład:

W docie zamiast setki tematów będzie jeden temat z postami graczy i ich nickami na steamie którzy szukają graczy

zamiast setki tematów "szukam graczy" będzie ich tylko tyle ile jest działów odnośnie poszczególnych gier.

Tematy mogę sam zrobić, ale pozostałem tematy "szukam graczy" powinny zostać scalone z tematem odpowiednim do nich.

czyli dota do doty, tibia do tibi,hots do hotsa.

liczę na odpowiedz moderatorów poszczególnych działów odpowiedzialnych za ich moderowanie.

btw jeśli ktoś myśli że będzie przy tym dużo roboty, to się myli, pilnowanie jednego tematu jest łatwiejsze niż setek klonów tego samego tematu.

Myślę ze od tematów ''szukam graczy'' nigdy się nie uwolnimy jednak to by pomogło napewno ! Jak dla mnie spoko

Jak wszystko wrzucić do jednego tematu, to potem ktoś, kto byłby chętny do zagrania miałby spam na PW od wszystkich, którzy szukają graczy, bo albo nie zauważą, że już znalazł sobie grupę, albo po prostu to zignorują, jak często bywa. Nie pomogłoby też ciągłe pisanie postów w tym temacie, bo wtedy trudniej jest cokolwiek znaleźć. Na przykład wrzucasz posta, że szukasz graczy, a tu dwadzieścia innych postów zaraz się znajdzie i musisz znowu wrzucić swój, bo wielu osobom nie chce się czytać tak dużo wstecz. W dodatku są jeszcze forumowi trolle, spammerzy i tego typu ścierwa, przez co moderatorzy mieliby masę roboty. Czy troll zaatakuje pojedynczy temat z max 20 postami...? Czy może będzie wolał temat z 300+? Chyba oczywiste. Wątpię też, że wszyscy dostosują się do jakiegoś schematu pisania tam postów. Może obecne rozwiązanie najlepsze nie jest, ale na pewno lepsze niż jeden temat do każdej gry.

eee?

po co tworzysz problemy?

jak ktoś będzie chciał zagrać to przejdzie do 1 strony i przejrzy cały temat, twórca tematu może również dać wszystkie nicki do 1 posta.

po przeczytaniu twoich bzdur mam ochotę sobie palnąć w łeb

a forum to nie portal, tutaj regulamin jest jak więzienie w Alcatraz.

zaczynam myśleć ze napisałeś te bzdury bo szukałeś jakieś sensacji i zamierzasz stworzyć gówno burze bo na forum jest nudno.

I naucz się czytać... żaden jeden temat do jednej gry, tylko spis graczy na forum do każdej gry

i ile to będzie czytania, 5 literek to tak dużo na twoją głowę?

moderatorzy i tak maja robotę.

i kto tu pisze ze dana osoba musi grac zawsze z pierwsza piątka która zaprosi na steam?

mi chodziło o to by jedna osoba mogla sobie zaprosić wszystkich z tematu i zagrać z tymi którzy będą akurat dostępni.

ten kto będzie chciał zagrać sobie przejrzy temat z graczami, lepsze to niż przeglądać tych twoich "300 tematu" z 2-3 wpisami geniuszu.

i jaki spam postami?

przecież każda gra będzie miała oddzielny temat.

wystarczy napisać swój nick w tym temacie w danym dziale gry, jednorazowo.

Ludzie często zmieniają gry... przez miech grają w GW2, a potem wracają do Tibii. Gdzie po czasie wychodzi jakiś nowy crap i go sprawdzają.
(spotkałem się z wieloma przypadkami co często zmieniają gry.)

Posiadasz na forum oto Szukam graczy!
Jeżeli ktoś aktualnie szuka kogoś do gry. To może o tym napisać i problem z głowy.
Nie wiem po co wszystko dzielić na osobne tematy.

A w dalej nie rozumiecie...

mi chodzi o tematy w działach gier gdzie ludzie piszą tam że szukaja ekipi do tej gry co znaczy ze zamierzaja w nia grac dłużej

po za tym, dział "szukam gracy" jest przeznaczony do gier ktore nie maja swojego działu na forum.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/72338-ekipka-do-doty/

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/70481-szukam-ludzi/

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/55144-ekipa-doto2/

A teraz postaram sie jak najprosciej napisac by tacy ludzie jak w zrozumieli:

Widzicie powyższe tematy?

wszystkie sa o tym samym w dziale doty, mój pomysl polega na tym by scalic wszystkie te tematy do stworzonego tematu gdzie ludzie będą pisali swoje nicki steam z chęcia zagrania w dote, bo w dote sie gra zawsze w 5 osób jak chce sie cos zagrac, tak naprawde mam gdzies inne działy, pomyslałem o nich bo savl mi podsunął ten pomysl kiedy mi chodziło tylko o dział doty.

Czyli rozumiem wprowadzasz komunę na forum ?

Ale dobry pomysł.

Przykład:

Gra: Tibia

Nazwa postaci: BetaRomeoPL

Lvl: 69

Czas w grze: 69 godzin

itp. o to Ci chodzi ?

Czyli rozumiem wprowadzasz komunę na forum ?Ale dobry pomysł.Przykład:Gra: TibiaNazwa postaci: BetaRomeoPLLvl: 69Czas w grze: 69 godzinitp. o to Ci chodzi ?

Po prostu sam nick z stema jeśli gra jest z steama albo nick z mmo jeśli gra to jakieś mmo

wpisywanie lvl czy godzin w grze mozesz podać ale nie musisz.

temat służył by osobą które szukają graczy by pograć dłużej.

Wpadłem na pomysł usprawnienia funkcji szukania graczy do rożnych gier

W każdym dziale odnośnie każdej gry powinien być 1 temat z spisem graczy z forum którzy graja w tą grę

Przykład:

W docie zamiast setki tematów będzie jeden temat z postami graczy i ich nickami na steamie którzy szukają graczy

zamiast setki tematów "szukam graczy" będzie ich tylko tyle ile jest działów odnośnie poszczególnych gier.

Tematy mogę sam zrobić, ale pozostałem tematy "szukam graczy" powinny zostać scalone z tematem odpowiednim do nich.

czyli dota do doty, tibia do tibi,hots do hotsa.

liczę na odpowiedz moderatorów poszczególnych działów odpowiedzialnych za ich moderowanie.

btw jeśli ktoś myśli że będzie przy tym dużo roboty, to się myli, pilnowanie jednego tematu jest łatwiejsze niż setek klonów tego samego tematu.