Maplestory - Pet

Cześć. Chciałbym kupić sobie peta z isu, ale mam kilka pytań.

Po pierwsze, czy pety da się przekładać z postaci na postać.

Dwa, czy cashshopowe pety trzeba karmić specjalną karmą, tą która nabyć można tylko w cashshopie?

Przykładowo, chcę kupić smoka, w opisie jest zaznaczone, że posiada 3 umiejętności, czy po zakupie posiada wszystkie trzy, czy jedną losową(pytanie rodzi się z tego powodu, że można osobno zakupić jakieś skille dla petów)?

Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć na ten temat? Z góry dziękuje.

Musisz wiedzieć, że jak kupujesz peta to kupujesz TYLKO peta. On nic nie robi ( przynajmniej kiedyś tak było ). Jakbyś chciał żeby podnosił itemki to musisz kupić item pounch. jak chcesz żeby podnosił kase meso pounch. I to tylko podniesie to przez co pet przejdzie sam po to biegać nie będzie. Jak mu dokupisz ( nie wiem jak to się nazywało powiedzmy bootsy xP ) to będzie sam biegał po itemki ale na mała odległość. Pet jest na 3 miechy tak samo jak wszystkie dodatki jakie mu kupisz. Można pera ożywić za pomocą itemka z CS i to wyjdzie taniej niż nowy. Są inne dodatkowe bonusy do beta jak auto potion ze samo będzie Cię leczyło. Jeśli chodzi o same "skille peta" jak napisałeś to nie wiem jak to działa tego nie było jak grałem :P

Może to być trochę zmienione bo dawno tym się nie zajmowałem ale nexon lubi ssać kasę więc wątpię, że dał coś extra do peta za darmo :P

Cześć. Chciałbym kupić sobie peta z isu, ale mam kilka pytań.Po pierwsze, czy pety da się przekładać z postaci na postać.Dwa, czy cashshopowe pety trzeba karmić specjalną karmą, tą która nabyć można tylko w cashshopie?Przykładowo, chcę kupić smoka, w opisie jest zaznaczone, że posiada 3 umiejętności, czy po zakupie posiada wszystkie trzy, czy jedną losową(pytanie rodzi się z tego powodu, że można osobno zakupić jakieś skille dla petów)?Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć na ten temat? Z góry dziękuje.

Jak kupisz smoka będzie miał wszystkie 3 umiejętności, o ile dobrze wiem smoka nie trzeba karmić jeśli chodzi o jego czas ponieważ jest na zawsze, sam mam wiewiórkę i ona daje buffa (+4 MATT/ATT) oraz posiada te 3 umiejętności na czas nie określony. Niektóre perty są na 90 dni bez umiejętności, a inne na zawsze z umiejętnościami. Nie wiem czy nadal można przekładać na inną postać, jednak ja mogłem przełożyć wiewiórkę przez Item Shopa na EMS.

@up nie wiem kiedy mogłeś przekładać :P ja parę ładynch miesięcy temu miałem kota i nie mogłem przekładać.

Teraz że wróciłem do gry, też sprawdzałem na kocie i nadal nie można ;/
(Skille po przypisaniu do peta są pernametne, a pet jak jest czasowy 90 dni, to po tym czasie trzeba go ożywiać, skille zostają)

Cześć. Chciałbym kupić sobie peta z isu, ale mam kilka pytań.

Po pierwsze, czy pety da się przekładać z postaci na postać.

Dwa, czy cashshopowe pety trzeba karmić specjalną karmą, tą która nabyć można tylko w cashshopie?

Przykładowo, chcę kupić smoka, w opisie jest zaznaczone, że posiada 3 umiejętności, czy po zakupie posiada wszystkie trzy, czy jedną losową(pytanie rodzi się z tego powodu, że można osobno zakupić jakieś skille dla petów)?

Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć na ten temat? Z góry dziękuje.