Smartfon w granicy 500 zł

Witam, nadszedł mój czas aby wymienić poczciwego smartfona galaxy mini na coś nowszego i szybszego. I startuje z takim zapytaniem do użytkowników czy jest ktoś obeznany w dziedzinie smartfonów i mógłby polecić jakieś dobre telefony w granicy 500 zł ?. Generalnie potrzebuje telefon z bardzo mocnymi "bebechami" (Jakiś Quadcore dobrej jakości i 2 gb ramu np. ), aparat nie ma dla mnie znaczenia. Tak myślałem nad Sony Xperia Z. Tylko troszkę wychodzi poza budżet 500 zł. Plusem byłoby to, żeby telefon stał na Androidzie 4.4.

A sprawdzałeś czy w ogóle znajdziesz 2gb ram w cenie 500zł? moim zdaniem nie.

do 500 zl nie znajdziesz nic "normalnego" i wartajacego kupna....wszystkie te chinskie badziewia chodza jak by zwolnione . Do 500zl to lg g2mini , myphonecube ew. Z MOCNO uzywana :) Nowego nic nie znajdziesz ciekawego i po co Ci te 2 gb ram ?? chces zodpalic gta v na tym ? 2 patrz czy lcd nie jest sklejony z dotykiem bo pozniej teelfon do kosz alub naprawa 250 zl ;). (Z i myphone tak wlasnie ma) Moim zdaniem najlepsza opcja do 500 to lg g2 mini od kogos z gwarancja bo po tyle chodza.

Ewentualnie poczekaj kilka miesiecy i wez sobie HTC desire 620....bardzo ladny z lte i duzy

fajnie telefony z 2gb ram zaczynają sie od 1k

Witam, nadszedł mój czas aby wymienić poczciwego smartfona galaxy mini na coś nowszego i szybszego. I startuje z takim zapytaniem do użytkowników czy jest ktoś obeznany w dziedzinie smartfonów i mógłby polecić jakieś dobre telefony w granicy 500 zł ?. Generalnie potrzebuje telefon z bardzo mocnymi "bebechami" (Jakiś Quadcore dobrej jakości i 2 gb ramu np. ), aparat nie ma dla mnie znaczenia. Tak myślałem nad Sony Xperia Z. Tylko troszkę wychodzi poza budżet 500 zł. Plusem byłoby to, żeby telefon stał na Androidzie 4.4.