Pomocy

Od kilku dni mam pewien problem z komputerem... otóż kiedy coś zaistaluje/usune i zresetuje komputer to wszystko wraca do poprzedniego stanu, jakbym nic nie robił... Przykładowo jakieś 40 min. temu zainstalowałem PoE, zresetowałem kompa i nagle wgl. go nie ma i musze znowu instalować... Wie ktoś jak to naprawić? Na krótszą mete to nie przeszkadza, ale jak sięuzbiera kilka patchy...

Jak chodziłem jeszcze do Technikum to stosowali specjalnie oprogramowanie, które jeśli nie podałeś hasła(odblokowałeś) to po restarcie doprowadzało system do takiego stanu jaki był przed. Może ktoś Ci coś takiego założył w ramach żartu, ewentualnie masz uszkodzony dysk twardy.

Zauważyłem jakąś nową miniaturkę (po prawej na dole, steam, antyvirus itp.) nie wiem skąd jest, chyba brat idiota zainstalował chyba nazywa się DeepFreeze, to może być to?

Tak to jest dokładnie to :) Poproś go o hasło i wtedy po odblokowaniu możesz zainstalować coś inaczej po wyłączeniu nic się nie zmieni.

P.S. Możesz to też usunąć, po przemyśleniu to chyba chciał Cię tym wkurzyć, no bo po co by mu takie oprogramowanie ^^?

Tak, aplikacja ta zapezpiecza przed zmianami :)

Dzięki, nie sądzę by zainstalował to specjalnie, (jest za głupi..) a hasło sam założyłem bo nie było. :S Poradzicie jak to dziadostwo usunąć?

Panel Sterowania>Programy>Odinstaluj Program

Nie ma go tam

TO może, przywracanie systemu przed zainstalowaniem tego programu.

http://www.dobreprogramy.pl/Deep-Freeze-Standard,Program,Windows,35830.html < instrukcja do deinstalacji, ja już usunąłem, dzieki za pomoc ludzie - temat do zamknięcia.

Od kilku dni mam pewien problem z komputerem... otóż kiedy coś zaistaluje/usune i zresetuje komputer to wszystko wraca do poprzedniego stanu, jakbym nic nie robił... Przykładowo jakieś 40 min. temu zainstalowałem PoE, zresetowałem kompa i nagle wgl. go nie ma i musze znowu instalować... Wie ktoś jak to naprawić? Na krótszą mete to nie przeszkadza, ale jak sięuzbiera kilka patchy...