Warn za cenzurę?

Troszeczkę rozśmieszył mnie dzisiejszy warn. Który dostałem za słowo ocenzurowane.
warnpng_weqsxna.pngNIE ROZUMIEM

Proszę o zdjęcie warna albo permanentnego bana na forum, gdyż nie popieram waszej polityki jak za komuny.










Podobne tematy już się pojawiały i kwestia cenzury była wyjaśniana wielokrotnie. Wulgaryzm ocenzurowany, czy nie podlega pod łamanie regulaminu.

P.S. blogów* :>

4.2. Wypowiedzi zawierające słowa powszechnie uważane za obraźliwe będą usuwane, a ich autorzy nagradzani ostrzeżeniami. Wulgaryzmy ocenzurowane w taki „k***a” lub taki „kur…” sposób to również wulgaryzmy, za których używanie rozdawane będą punkty ostrzeżeń według drabinki kar.

Przy rejestracji zaznaczyłes, że przeczytałeś regulamin XDD

Moim zdaniem gość teraz powinien dostać KOLEJNEGO bana, bo sam się przyznał, że nei czytał regulaminu...

Warn za ocenzurowane przekleństwa jest głupim pomysłem. Np: "k***a" można tłumaczyć jako słowo "kurna", które jest akceptowalnym przekleństwem, oraz jego mocniejszą wersję którą wszyscy nader często używają (ale nie będę jego przytaczał, bo każdy wie o jakie słowo chodzi). Wszystko zależy od czytelnika - jak to przeczyta, jakie literki wstawi w miejsce "*".

Często jak czytam post który dostał warna za "zakropkowane" słowo na "k", dziwię się, dlaczego moderatorzy nie usuwają takiej wiadomości. Przypomnę, nałożenie warna nie zakrywa tego przekleństwa - jest ono dalej widoczne przez wszystkich użytkowników.

PS. Nie było by wam, moderatorom, załatwienie u admina możliwości dodania opcji na forum, nazwanej "Filtrem wulgaryzmów"? Większość użytkowników mogłaby domyślnie w profilu zaznaczyć czy chce widzieć wulgaryzmy, czy nie. Wiem że większość użytkowników to dzieci, ale niektórych widoczność słowa na "k" już nie rusza. A i moderatorzy trochę by odpoczęli od wstawiania co chwilę warnów.

Na forum siedzimy, żeby rozmawiać w miłej atmosferze, a nie czytać innych przekleństwa i wyzwiska. Regulamin jest jasny, kto gnie nie czyta, to jego problem.

@up każdy dobrze wie, że nikt cenzurować normalnych słów nie będzie, dlatego też każda cenzura jest z automatu traktowana jako wulgaryzm. Jak chcesz napisać kurka, to po co się bawisz i czaisz. Sam moderatora prowokujesz, więc miej nagrodę. Może drugi raz zastanowisz się dwa razy zanim napiszesz coś takiego.

Warn za ocenzurowane przekleństwa jest głupim pomysłem. Np: "k***a" można tłumaczyć jako słowo "kurna", które jest akceptowalnym przekleństwem, oraz jego mocniejszą wersję którą wszyscy nader często używają (ale nie będę jego przytaczał, bo każdy wie o jakie słowo chodzi). Wszystko zależy od czytelnika - jak to przeczyta, jakie literki wstawi w miejsce "*". Często jak czytam post który dostał warna za "zakropkowane" słowo na "k", dziwię się, dlaczego moderatorzy nie usuwają takiej wiadomości. Przypomnę, nałożenie warna nie zakrywa tego przekleństwa - jest ono dalej widoczne przez wszystkich użytkowników. PS. Nie było by wam, moderatorom, załatwienie u admina możliwości dodania opcji na forum, nazwanej "Filtrem wulgaryzmów"? Większość użytkowników mogłaby domyślnie w profilu zaznaczyć czy chce widzieć wulgaryzmy, czy nie. Wiem że większość użytkowników to dzieci, ale niektórych widoczność słowa na "k" już nie rusza. A i moderatorzy trochę by odpoczęli od wstawiania co chwilę warnów.

tl;dr

Sam kiedyś tak to sobie tłumaczyłem, ale po co kropkować kurna, kurka itp., itd.? No właśnie i dlatego są warny.

Ja z utęsknieniem czekam na perma gdyż mam już 9 warnów, których nijak nie da się zdjąć (teoretycznie chyba można). Także, gratuluję moderatorom, że znaleźli miejsce gdzie mogą bez konsekwencji odreagować swoje życie osobiste. Ja na ten przykład udaję się do pobliskiego klubu boksu gdzie na worku wyładowuję swoją frustrację.

Autorze wątku - temat poruszany był dziesiątki razy. Nic niestety nie zrobisz. Temu forum, życzę porządnej konkurencji, która mu pokaże,że bez Nas jest niczym.

Przy rejestracji zaznaczyłes, że przeczytałeś regulamin XDD

Fajnie, że przy rejestracji w ogóle można go przeczytać B)

126e4b9b05.png

Ludzie troszkę kultury, jeśli jesteście czymś rozczarowani/rozgniewani czy cokolwiek innego, możecie to wyrazić słowem takim jak "kurde", co chcecie pokazać prostackim językiem, że jesteście fajni/dorośli/niezależni :D?

Ja z utęsknieniem czekam na perma gdyż mam już 9 warnów, których nijak nie da się zdjąć (teoretycznie chyba można). Także, gratuluję moderatorom, że znaleźli miejsce gdzie mogą bez konsekwencji odreagować swoje życie osobiste.

Ja również posiadam już 9 warnów, i też czekam na tego ostatniego ;p Udzielam się również na 10 innych forach a więcej niż 1 warn na rok nie miałem. Tutaj na stronie otrzymałem 9 wciągu 3 miesięcy.

gdyż nie popieram waszej polityki jak za komuny.

Korzystając z forum akceptujesz regulamin, więc popierasz ową politykę komunistyczną (ciemnogród zaczyna wtaczać wątki, że na forach panują formy ustrojowe >.>)

(ciemnogród zaczyna wtaczać wątki, że na forach panują formy ustrojowe >.>)

Dalej będziesz obrażał użytkowników tego forum? Za co ty masz tego "przyjaciela"? Za kolesiostwo? Jeżeli wchodzisz tu po to by się ponabijać to odpuść sobie.

Po pierwsze, to ja tutaj obrażam użytkowników forum. Avitus co najwyżej prowokuje. Po drugie, przyjaciela ma z tego co kojarzę, za bycie moderatorem i wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Po trzecie to nie istnieje tutaj kolesiostwo jak większość ograniczonych użytkowników sądzi ( czyli w sumie 70 może 75% forum). No a poza tym to Avitus ma stuprocentową rację, i w kwestii akceptowania regulaminu i w kwestii ciemnogrodu. Pogódźcie się z tym szaraczki, jesteście gorsi. I ile już było " proroków" wieszczących koniec forum. Jak widać jeszcze stoi. Bez pozdrowień.

Bo NS to zły człowiek ;p Ona jest potworem który kara za darmo ! ;p
JAK ! JAK! JAK MOZNA WARNOWAĆ ZA WULGARYZM ! Okropieństwo...
Masz racje trzeba czepiać sie modów za to że nie umiesz dobrać słów ! A co !?;p

A tak serio to oszczędził byś sobie wstydu... Jako newba mogła cie ostrzec ale fakt mi by się nie chciało babrać bawić z każdym.
Przewaliłeś i po sprawie... popracuj nad powiększeniem zasobu słów i pohamuj temperament a długo tu posiedzisz bez problemów ^^

BIERZ PRZYKŁAD ZE MNIE ! ZYJE TU ?! Zyje ;p grzeczny porządny człowiek nie sprawiający problemów ;p

Razem z Avitusem robimy gały administracji za tytuły na forum. Lecz uważam, że przegiął tym razem. Nie powinien nikogo obrażać. Dzięki, że mi to uświadomiłeś Baal. Będę się starał o odebranie mu rangi.

Pozdrawiam.

PS. Słodki jesteś Baaluś.

Po pierwsze, to ja tutaj obrażam użytkowników forum. Avitus co najwyżej prowokuje. Po drugie, przyjaciela ma z tego co kojarzę, za bycie moderatorem i wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Po trzecie to nie istnieje tutaj kolesiostwo jak większość ograniczonych użytkowników sądzi ( czyli w sumie 70 może 75% forum). No a poza tym to Avitus ma stuprocentową rację, i w kwestii akceptowania regulaminu i w kwestii ciemnogrodu. Pogódźcie się z tym szaraczki, jesteście gorsi. I ile już było " proroków" wieszczących koniec forum. Jak widać jeszcze stoi. Bez pozdrowień.

Jesteśmy gorsi? W czym? Człowieku, nawet trochę mi ciebie żal się zrobiło. Gdybyś tylko miał okazję się dowiedzieć jakiego kalibru jestem szaraczkiem w realu.

Tym postem kończę swoją działalność w tym pierdolniku. Było miło :)

warn_ico.png
Wulgaryzmy w sygnaturze

Żegnamy pana

~Leman

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

9 warnów jako życie na krawędzi sprawia, iż czytasz post swój 4 razy.

Ty chyba jednak nie czytasz cztery razy. Albo nie potrafisz dobrze czytać.