Gta 5 - Czy pójdzie?

Witam więc zamierzam zapgrejdować troche kompa i pytanie czy na takim

sprzęcie pójdzie gta 5 - na średnich na 30 fps?

Procek: Intel Core i3 530 @2,93ghz (mam)

Karta Graficzna: Palit GTS 450 1024mb gddr5 (zamierzam kupić, czy warto podajcie jakieś inne do 150zł)

Ram: 6 gb.

Dzięki z góry za pomoc. :)

Procek powinien pociągnąć, nie wiem jak karta ale chyba też ;)

Jeśli procesor ogarnie to reszta spokojnie. Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana ;)

Karta Ci uciągnie, na normalnych te 30-40 fps powinienieś mieć ;)

Nie chcę zakładać nowego tematu a więc, pójdzie?

Sprzęt:

Procesor: Intel Core 2 Quad 4x@2,833
Karta graficzna: Asus EAH6850
Ram: 6 Gb

Gram na lapku:

i5 2.5GHz

8 GB RAM

Geforce GT 740M

windows 8

Ustawienia wszystko na średnie i rozdzielczość full HD

Mam 30 - 35 fps

Gram na lapku:i5 2.5GHz8 GB RAMGeforce GT 740Mwindows 8Ustawienia wszystko na średnie i rozdzielczość full HDMam 30 - 35 fps

Nie oszukujmy się- to laptop, tak więc jest 'gorszy' w porównaniu z komputerami. Gdyby to był komputer o podobnej specyfikacji to byś uciągnął przy 60FPS'ach stałych na średnich.

Nie chcę zakładać nowego tematu a więc, pójdzie?Sprzęt:Procesor: Intel Core 2 Quad 4x@2,833Karta graficzna: Asus EAH6850Ram: 6 Gb

Pójdzie na średnich przy około 30-45 FPS, gwarantuję.

To jak wszyscy to wszyscy. Czy mi pojdzie gta V na tych niskich? Szczerze watpie ale sie na tym zbytnio nie znam.

Procesor: AMD Athlon X2 250 Processor

Karta: ATI Radeon 4600 HD Series

RAM: 4GB

System: Windows 7 Professional 64-bit

Jeśli procesor ogarnie to reszta spokojnie. Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana

Kosztem fizyki i modelu zniszczeń.

są podane wymagania gry... nie wiem czy ciężko jest porównać swój sprzęt do tego co jest podane... doprawdy. Jak nie samemu to przez stronki sprawdzające.

Pójść to większości pójdzie tylko jaki fun jest z samej odpalonej gry kiedy wszystko co najważniejsze nas omija. Gram z kumplem, który ma na medium i nie widzi połowy tego co ja.. ja tu się zachwycam a on nic nie widzi.

Do tego problem jest z ramem grafy, jak np. masz jej za mało to zapomnij o pełnym ekranie czy wyższej rozdzielczości, bo np. macie monitor 22" tak ma mój qmpel i musi grac w oknie na niższej rozdzielczości, bo gra nie pozwala na zmianę przez ram grafy, nawet wyłączenie tego ograniczenia nie pozwala na zmiany.

Niestety tak jak mnie i wielu z was dopadnie czas kiedy sami stwierdzicie iż trza zainwestować w maszynę, kompa nie zmieniałem przez prawie 5 lat... ból czułem już w niektórych gierkach i jeśli mam się denerwować pocić, omijać zabawę to już wolę nie grać tak jak to było w przypadku GTA IV.

Ogólnie to chodziło mi o karte graficzna czy na takiej jak podałem wyżej to jest dobra do gier.

Jak napisałem jak macie jakieś inne do polecenia do 150zł to podawajcie :)

Witam więc zamierzam zapgrejdować troche kompa i pytanie czy na takimsprzęcie pójdzie gta 5 - na średnich na 30 fps?Procek: Intel Core i3 530 @2,93ghz (mam)Karta Graficzna: Palit GTS 450 1024mb gddr5 (zamierzam kupić, czy warto podajcie jakieś inne do 150zł)Ram: 6 gb.Dzięki z góry za pomoc.

Procek mam trochę lepszy ale na identycznej grafie i z 4 gb ramu śmigam na najniższych ustawieniach i jest płynna rozgrywka ;) A sama gra nawet na najniższych ustawieniach wygląda bardzo ładnie :)

Na najniższych ustawieniach w full HD mam 1018/1023 wykorzystana pamieć karty graficznej wiec jeśli możesz kupić nową to bierz coś z 2 gb pamięci ale to są już większe koszta.

Gra ktoś na lapku lenovo y580 z i5??

Win 7 home premium 64 bit

procesor Intel Core i3-2100 3.10 GHz

pamięć 4 GB ram

karta grafiki ASUS EAH 6670 series

odpale na takim sprzęcie ?

Win 7 home premium 64 bitprocesor Intel Core i3-2100 3.10 GHzpamięć 4 GB ramkarta grafiki ASUS EAH 6670 seriesodpale na takim sprzęcie ?

Niskie, płynna rozgrywka.

Intel celeron e3300

6gb ram

geforce gt 240

win 7

Pójdzie na niskich 30fps ;p?

Intel celeron e33006gb ramgeforce gt 240win 7Pójdzie na niskich 30fps ;p?

W życiu, nie da rady Twój komp :/

zakład XD?

far cry 3 na średnich śmigał z ładną liczbą fps to też da radę :D

warn_ico.png
DP

Posty można edytować

~Leman

far cry 3 na średnich śmigał z ładną liczbą fps to też da radę

Spójrz kolego na wymagania FC3, a GTA V :lol:. Nie no bądź dobrej myśli, trzymam kciuki, nie będę Ci zawadzał ^_^.

Polecam : http://www.systemrequirementslab.com/cyri