Imię dla psa

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy. Mianowicie potrzebuje męskiego imienia dla psa rasy husky. (czarno-biały) Wiem, że jest masa propozycji ale chcę to usłyszeć od Was, jakie byście nadali, proponowali. Dziękuję z góry za wszelkie propozycje. Liczę na Waszą kreatywność! Pozdrawiam.

Pieseł.

Guru

Śmiejcie się, ale ja swojego psa nazwałem na część bohaterów z Doty.

Urodziła się suka, więc wybrałem "Luna", ale męskie również miałem przygotowane - Riki od Rikimaru.

Czarbi.

Bezedura

Mahomet

Andrzej ;d

Pietrek

Ja nazwalem swojego dobermana Shiro ;D

Janusz.

Może Siena, Porshe albo Fiat 126p.

Nazwij go "dlaczego ja" skoro trafil na "Pana" który radzi sie internautow o imie w internecie, nie wróże mu zbyt aktywnego zycia w takim przypadku szkoda piesa

-.- a nie mozesz wziac takie jakie ci sie podoba co ty wymyslisz? z ulubionej bajki/mangi/anime lub gry? abys patrzac na niego byl dumny z tego, ze to ty go nazwales, a nie "A imie wymyslil jakis tam koles z forum, bo ja nie umialem, nie bylem az tak kreatywny?"

Ah i moze fote podeślij, bo do obrazka lepiej sie dobiera imiona :)

Delgado.

Rambo (moja babcia tak wołała na każdego psa :))

Pikuś, Tofik, Azor, Maksiu

Dobrze ze ten temat nie nazywa się "pomocy potrzebuje imienia dla mojego syna 2500g, biały".

Serio ? Chłopie to twój pies nazwij go tak abyś ty się cieszył wołając go każdego dnia.

Dobrze ze ten temat nie nazywa się "pomocy potrzebuje imienia dla mojego syna 2500g, biały".Serio ? Chłopie to twój pies nazwij go tak abyś ty się cieszył wołając go każdego dnia.

Nie jestes zbyt lubiany na imprezach nie?

Tradycyjnie; puszek ;p

Zgadzam się z tym, że sam powinieneś wybrać imię dla swojego psa, ale jeśli nie masz weny na to, to trochę szkoda.

Lupus.