Anime dla laika

Kontakt z anime zakończył sie w 3 klasie podstawowej gdy to Naruto przestali transmitować, kurde pszypał..

Oglądałem yu gi oh, pokemony, naruto.

Polecicie coś fajnego i lekkiego, bez przesadnych acch, waah, siabadacch ?

Takie lajtowe anime z ładną kreską ( najlepiej czarną ), żeby aż się chciało oglądać.

A klimat to jakieś stalkery, cyber punki cośw stylu ataku tytanów np.

Jak chcesz sie wkrecić w anime i zeby nie byl to tasiemiec, odpalaj Death Note'a wciąga niesamowicie a jeszcze bardziej zaskakuje

bleach, hunter x hunter, ao no exorcist

Fajne Lekkie Bez przesadnych siabadach ale w stylu SnK xD Tożto się gryzie jak pies z kotem ;)

Ja Ci polecam mimo wszystko Fairy Tail (pierwsza seria) (druga seria). Moim zdaniem jedno z najlepszych anime by się wkręcić ;)

Jeśli chcesz mocny początek to polecam death note/code geass, jeśli jesteś fanem mroku to jak najbardziej deadman wonderland/tokyo ghoul. 12 odcinkowiec, świetny Kyukai no kanata(chłopak ma w sobie demona, a dziewczyna ma coś w stylu magii krwi), jeśli tytani ci się spodobali to Owari no seraph nie dawno się zaczął, tu są wampiry zamiast tytanów. A takie cybernetyczne to psychopass/guilty crown.

Autor tematu podał gatunki dość krwawe, więc średnio widzę w tym bleach. Tak trochę na sile dodane .. ( Mówię o + 16, a nie + 14 jaki ma anime bleach po przerobieniu większości scen krwawych )

Cyberpunk

10. Parasite Dolls9. Blame!!8. Eve no Jikan7. Appleseed6. Mardock Scramble5. Texhnolyze4. Lain - Serial Experiments3. Exaella2. Ergo Proxy1. Ghost in the Shell

Polecam lekture zacząć od nr jeden i sprawdzić czy klimat odpowiada , reszta podpunktów to indywidualnie wg osoby która to ogląda ( nastroju etc etc )

Co do dalszych "coś jak atak tytanów ( inaczej zwany Shingeki no Kyojin )

Który jest wg cioci wikipedi posiada gatunki

akcja, horror, tragedia, fantasy, dystopia

To powinno ci się polecać gatunki typu hellsing / Darker than Black / Black Lagoon Etc Etc Etc.

Choć nie wiem czy na pewno o to ci chodziło bo to zwykle nie jest "lajtowe" . Letkie i przyjemne są zwykle nowelki / komedie odmóżdżające dzięki którym można się śmiać, czy też robić "facepalm"

Polecam Bleacha, lekkka fabuła i wkręcające sceny walki.

Polecę większość serii które podał xeir, ale większość z tych serii jest ciężka wymaga trochę myślenia, ale polecam ci je, ale jeśli chcesz coś lajtowego z cyberpunku to Psycho Pass. I dałeś dziwne porównanie mówisz, że chcesz cyberpunk, ale wymieniasz gatunek postapokaliptyczny, choć i tak xeir podał niezłe serie zbliżone "hellsing / Darker than Black / Black Lagoon".

Na początek proponuje Fullmetal Alchemist Brotherhood

Sengoku Basara, Souten Kouro

Polecam Tygrysią Maskę

Kontakt z anime zakończył sie w 3 klasie podstawowej gdy to Naruto przestali transmitować, kurde pszypał..

Oglądałem yu gi oh, pokemony, naruto.

Polecicie coś fajnego i lekkiego, bez przesadnych acch, waah, siabadacch ?

Takie lajtowe anime z ładną kreską ( najlepiej czarną ), żeby aż się chciało oglądać.

A klimat to jakieś stalkery, cyber punki cośw stylu ataku tytanów np.