Szukam graczy do stworzenia klanu multigamingowego

Witam,

Szukam graczy do stworzenia klanu multigamingowego. Na początku teamspeak mielibyśmy na jakimś publicznym serwerze, a z biegiem czasu wykupilbyśmy swoje własne miejsce do rozmowy.

Wymagania:

-co najmniej 14 lat,

-doświadczenie w różnych rodzajach gier MMO.

Na teamspeaku nie jest wymagane bycie codziennie, ponieważ rozumiem, że wiele osób ma prace, a inni szkołę (w tym ja).

Grałem sporo czasu w League of Legends, chwilę w Dote 2, nawet sporo w CS:GO, dużo w Hearthstone'a, Heroes of the Storm, The Pride of Taern, 4Story, Metin2.

Chętnych zapraszam do rozmowy za pomocą wiadomości prywatnych ;)

Ts3 priv mam, mikro mam, chec do grania mam, ale popoludniami. Wiek spelniam z nawiazka :)

Przydalaby sie publiczna rozmowa z zainteresowanymi o przyszlosci multigamingu i jego planach.

Proponuje jako potencjalny kandydat na start stworzyc forum i planowane sekcje ktore bd prowadzone przez wyznaczonych liderow.

Ps. Chyba masz zablokowane pw albo cos nie tak z moim telefonem.

Może też bym się dołączył.Nawet wezmę moją ekipe z Doty.

Ts3 priv mam, mikro mam, chec do grania mam, ale popoludniami. Wiek spelniam z nawiazka Przydalaby sie publiczna rozmowa z zainteresowanymi o przyszlosci multigamingu i jego planach.Proponuje jako potencjalny kandydat na start stworzyc forum i planowane sekcje ktore bd prowadzone przez wyznaczonych liderow.Ps. Chyba masz zablokowane pw albo cos nie tak z moim telefonem.

Hmmm, do adikoclz normalnie mogę wysłać wiadomość prywatną. Na twoim profilu nie ma buttona do wysłania prywatnej wiadomości :o

Co do tematu, chciałbym stworzyć miejsce, w którym łatwo można znaleźć ludzi do gry. Nad sceną esportową jeszcze nie myślałem ;)

Nie ma wymagań co do umiejętności grania. Sam nie jestem żadnym pro playerem, nie będę wymagał od nikogo skilla ;)

Moge się dołączyć, najwięcej gram w CS:GO oraz Smite'a. MMO tyle przeleciałem, że nie sposób tyle tytułów spamiętać :).

Hmm nie wiem. Ostatnio moglem wysylac pw i odwrotnie. Po pracy ogarne ten problem. Proponuje zrobic jakas metryczke zainteresowanego. Mianowicie zbior najwazniejszych informacji personalnych plus doswiadczenia ze swiata mmo. Po co? Tak o dla wgladu aby wiedziec z kim mniej wiecej ma sie do czynienia. I tak wogole bylbym bardziej zainteresowany grami multi/coop i wlasnie e sportowymi. Mmorpegi chyba kazdemu sie przejadly. Od siebie polece 2 gry w ktore skory bylbym pograc:

1. Freestyle 2 Basketball

2. Hounds online

Ja byłbym najbardziej zainteresowany grami esportowymi ;) gry coop/multi także, na luźne Nnocki ;)

To co wbijamy na ts i obgadamy wszystko?

W tej chwili nie mogę, nie jestem w domu ;) będę gdzieś koło wieczora, kilka osób się jeszcze zgodzi i będzie ok ;)

No to spk.To ogarnie się wszystko jakoś.

To co jakiś ts teraz jak wszyscy są?

Koło dwudziestej wbijemy na teamspeaka i obgadamy, ok? Bądźcie o dwudziestej na forum i wyśle chętnym ip teamspeaka w pw.

siemka, maly bump.

Sekcje CS:GO , DOTA2 i Freestyle 2 Street Basketball wystartowały. Ludzi jest garstka, ale czuc samotnie sie nie mozna. Zapraszam zainteresowanyc ! Dodam ze planuje sekcje z grami coop jak Killing Floor 2 i Dying Light. Wiecej info? PW koniecznie.

TS3 jest aktywny jak cos. wystarczy pw.

@Adik dobrze gada D:

Witam,

Szukam graczy do stworzenia klanu multigamingowego. Na początku teamspeak mielibyśmy na jakimś publicznym serwerze, a z biegiem czasu wykupilbyśmy swoje własne miejsce do rozmowy.

Wymagania:

-co najmniej 14 lat,

-doświadczenie w różnych rodzajach gier MMO.

Na teamspeaku nie jest wymagane bycie codziennie, ponieważ rozumiem, że wiele osób ma prace, a inni szkołę (w tym ja).

Grałem sporo czasu w League of Legends, chwilę w Dote 2, nawet sporo w CS:GO, dużo w Hearthstone'a, Heroes of the Storm, The Pride of Taern, 4Story, Metin2.

Chętnych zapraszam do rozmowy za pomocą wiadomości prywatnych ;)