[Multigaming] Nattens Madrigal Gaming

Rekrutacja do klanu mutligamingowego


Nattens Madrigal Gaming




Witam, chciałbym was wszystkich serdecznie zaprosić do nowopowstałego klanu multigamingowego - Nattens Madrigal Gaming.


Chcielibyśmy zebrać graczy różnych gier mmo, online, żeby każdy miał w naszym klanie kompanów do gry ;)


Póki co zgłosili się gracze do następujących gier:


-Counter Strike: Global Offensive


-Freestyle 2 Street Basketball


-Dota 2


-Hearthstone



Wymagania rekrutacyjne:


-Posiadanie komunikatora głosowego Teamspeak 3,


-Co najmniej 14 lat,


-Poczucie humoru ;),


-Odwiedzanie teamspeaka klanowego tak co najmniej z 3 razy w tygodniu, miło byłoby, gdyby więcej. Rozumiem, że wiele osób chodzi do szkoły, pracy, nie chcemy nikogo wyrzucać z takich powodów ;)



Nie wymagamy żadnych wielkich umiejętności grania, ważna jest przyjemność czerpana z gry ;)


Chętnych zapraszam do zgłaszania się w temacie lub w prywatnej wiadomości do mnie ;)



Serdecznie zapraszam,



xMisi3g


Multigamingów istnieje multum, czym wyróżnia się wasz?

Bardzo inteligentni ludzie, przyjazna atmosfera.

Multigamingów istnieje multum, czym wyróżnia się wasz?

ponawiam pytanie kolegi bo dalej odpowiedzi niema

ponawiam pytanie kolegi bo dalej odpowiedzi niema

Zacznij od poprawnej polszczyzny i interpunkcji, a potem PROSZĘ wypowiadaj się w temacie ( niema X / nie ma V ).

Do tematu. Każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w fachu multigamingowym. Co będzie go wyróżniać na tle innych? Ciężko stwierdzić bo formalnie jeszcze nie powstał. Na razie to pomysł i zarys tego co będzie w najbliższych dniach. Na pewno nie będzie dyskryminacji wiekowej, oraz ciśnienia na mniej doświadczonych kolegów. Nie idzie Ci? Nikt nie będzie się z Cb śmiał czy kpił. Będzie potrzebna konkretna pomoc? W miarę możliwości i umiejętności kolegów z gamingu będzie udzielona. Ogólnie czas pokaże co Bozia da. Podsumowując stawiamy na przyjacielską atmosferę i wolontariat w postaci pomocy intelektualnej w każdym aspekcie życia jak i świata cyberprzestrzeni.

Aaa i jeszcze jedno. Nie chcemy być konkurencją, ani nie chcemy żadnych zwad. Pragniemy egzystować bez konfliktów i cieszyć się wspólną zabawa online.

Dzięki za uwagę i polecam lidera bo to przyszły informatyk ^^

Przepraszam, że tak trochę offtopuje, ale naprawdę mnie to interesuje. Większość multigamingów jest taka sama, nie lepiej jest połączyć się/dołączyć do jednej z istniejących i dobrze rozwijających się, mających już jakieś osiągnięcia i wytyczone ścieżki, grupy? Mniej stresu dla Was, więcej ludzi do gry, atmosfera taka sama. Na dobrą sprawę, tworzycie coś, co nie ma szans istnieć na tle innych, bardziej doświadczonych gamingów. Moje poprzednie pytanie nie miało być złośliwe, chciałem tylko dowiedzieć się, czy mam do czynienia z czymś przełomowym, czy 'odgrzewanym kotletem'.

Nah jeśli chcą to robić 4fun i bez ciśnienia na topki to ez :)

Jakieś www ?

Jak to będzie wyglądać sam nie wiem. Będzie to zależeć od ludzi ktorzy bd tworzyć spoleczność gamingowa. Napewno nie będziemy yyyymm next genem, napewno nie bedziemy sie wyróżniać w tle. Jak wyżej pisałem nie chcemy zapętlać sie w walki miedzy gamingami, bedziemy istnieć 4 fun dla graczy od graczy. Jestem tego zdania ze grupy tego typu powinny dawać frajde i satysfakcje, a nie powinna narzucać komuś zasady i regulaminy bo i tak wątpie ze wiekszość je przestrzega. Im mniej stresu tym człowiek pewniejszy i wydajniejszy w tym co robi. W końcu gry mają bawić i uczyć, ale zapewniam ze od czasu do czasu dreszczyk rywalizacji i e-sportu też będą.

@Cicuta

Dobry kotlet nie jest zly:)

jakbyscie mieli diablo 3 to bym dolaczyl :)

Osobiscie wolalbym PoE lub poczekac na Lineage Eternala. D3 w ostatnich dniach slabo funkcjonuje przez bugi na nowym sezonie. Ale wiesz wszystko jest dla ludzi i mozemy o tym po spekulowac na pw jesli masz ochote.

Pisze ze smartfona dlatego nie ma znakow PL.

Osobiscie wolalbym PoE lub poczekac na Lineage Eternala. D3 w ostatnich dniach slabo funkcjonuje przez bugi na nowym sezonie. Ale wiesz wszystko jest dla ludzi i mozemy o tym po spekulowac na pw jesli masz ochote.Pisze ze smartfona dlatego nie ma znakow PL.

z tego co cie kojarzę na tym forum to ty zaczynasz grać w gry pograsz parę dni i zmieniasz grę a z wypowiedzi coś w tym mutligamingu masz robić to dalekiej przyszłości mu nie wróżę co do 4fun a kto wam będzie all opłacał serwer na stronę na forum bo obstawiam że nie macie zamiaru robić czegoś na darmowym hostingu ? a co z ts3 macie już własnego czy siedzicie gdzieś na publiku ?

Chyba Pan mnie z kims pomylil. A jak juz cos to z twojej wypowiedzi wynika ze masz zal do mnie ze mam pojemny dysk twardy i moge sobie pozwolic na tryliard gier w ciagu paru dni. Mam swoje stale 3 gry co pogrywam w nie od miesiecy i to nie sa mmo. Mmo teraz mamy jak grzybow po deszczu ale sa tyle warte co wytarte skarpety. Trzeba miec duzo samo zaparcia aby grac w te produkcje. Pytanie do Cb i do Was. A kto nie lubi pograc lub potestowac dana gre przez kilka dni, a potem szukac nowej bo po poprzedniej czujemy niedosyt? Zycie jest za krotkie aby wbic lvl cap w kazdej grze. Gramy dla zabawy. W moim przypadku odstresowuje sie po pracy w ten sposob. Oczywiscie mam tez inne rozrywki jak koszykowka i kobieta ale to juz nie temat na rozmowy tutaj. Jesli chodzi o ts3 to jest moj prywatny, a wiecej info nie powinno was interesowac czy oplacony i za ile. Jest, dziala i ma sie dobrze. Forum? Tym zajmie sie misieg.

Chyba Pan mnie z kims pomylil. A jak juz cos to z twojej wypowiedzi wynika ze masz zal do mnie ze mam pojemny dysk twardy i moge sobie pozwolic na tryliard gier w ciagu paru dni. Mam swoje stale 3 gry co pogrywam w nie od miesiecy i to nie sa mmo. Mmo teraz mamy jak grzybow po deszczu ale sa tyle warte co wytarte skarpety. Trzeba miec duzo samo zaparcia aby grac w te produkcje. Pytanie do Cb i do Was. A kto nie lubi pograc lub potestowac dana gre przez kilka dni, a potem szukac nowej bo po poprzedniej czujemy niedosyt? Zycie jest za krotkie aby wbic lvl cap w kazdej grze. Gramy dla zabawy. W moim przypadku odstresowuje sie po pracy w ten sposob. Oczywiscie mam tez inne rozrywki jak koszykowka i kobieta ale to juz nie temat na rozmowy tutaj. Jesli chodzi o ts3 to jest moj prywatny, a wiecej info nie powinno was interesowac czy oplacony i za ile. Jest, dziala i ma sie dobrze. Forum? Tym zajmie sie misieg.

żal o pojemny dysk a to dobre ale w wypowiedzi przedstawiłeś że nie pomyliłem osoby 90 % osób na tym forum gra w gry żeby właśnie ten cap lvl wbić w swojej grze czy np rozwijać się w lolu,hotsie,cs itp takie podejście ukazuje jedynie że ty grasz w grze przez chwile i zmieniasz ją nie osiągając w niej nic.

No nic swoje przedstawiłem więc gl z kolejnym multigamingiem który powstanie i padnie jak powstał jak to widać na tym forum wiele razy bo takich topików było multum i będzie multum

Dzieki za opinie przyjacielu.

Pozdrowienia od osoby pracujacej.

Ps. W wielu grach wbilem lvl cap. Aktualne gry nie zasluguja na ten zaszczyt. Bedziesz mial prace, rodzine i psa to bedziesz patrzyl przez ten sam pryzmat co ja. Przypominam. Gaming gamingiem ale liczy sie zabawa. Nie porownujcie nas do profesjonalnych multigamingow typu Kohorta czy Nova ktore maja full serwis i coroczne zloty Geekow w tawernie na odludziu. Dzieki raz jeszcze za uwage. Wiecej informacji niebawem.

Powodzenia w rozwoju, cieszy mnie to, że nie plujecie się z nikim w każdym temacie :) if you know what I mean

Jak L2 Classic faktycznie wystartuje, to do was zawitamy. Cheers.

Nie przejmujcie się, Speex i reszta wszędzie odszuka temat, w którym można zaspamować tekstem typu "Nic nie osiągniecie bo tylko nasz MultiGaming jest prawdziwy i jedyny".

Powodzenia z chęcią dołączę jeżeli będą sensowne tytuły.

Z mojej strony mogę zaoferować pomoc w rozwoju CS:GO, jak już pisałem w temacie wcześniej. Ewentualnie Smite : ). Zawsze też w jakieś MMO można pograć jak czas pozwoli.

Ok ! Dzięki ludziska za miłe słowa !

Jeszcze obgadam parę spraw z xMisi3g i podamy faktyczna listę tytułów które będą grywalne. Wiecie Panie i Panofie krytyka też musi być, aby później ludzie Nas mogli chwalić ^^

Proszę chętnych o zgłaszanie się w prywatnych wiadomościach ;)

Jeżeli zgłosi się kilka osób, narazie na szybko załatwie jakiegoś teamspeaka i obmówimy co i jak ;)