Aion NA - Aion Eu Barus

1. Witam chciałbym się dowiedzieć czy da radę zobaczyć status serwerów(NA-EU) ??

2. Czy ktoś gra w Aiona NA?

3. Lepiej Zacząć grać w Aiona NA Czy Eu??

Tutaj http://aioninfo.com/online/ sprawdzisz status serverów EU

Co do 3 pytania to ciężko mi się wypowiedzieć.

NA:
+ więcej ludzi
+ brak gp(tu mogę się kłócić)
-----------------------
- lagi
- dziwne godziny eventów
- item shop

EU:
+ brak lagów
+ dobre godziny eventów
-----------------------------------
- mniej ludzi

Co do gold packa sie nie wypowiadam bo mi ten system jak najbardziej pasuję(nigdy nie wydałem ani złotówki a gold pack'a mam zawsze)

gra ktoś z tego forum na NA ??

albo jacyś polacy?

2 lata grania na NA... powiem tyle NCsoft wie ze EU tam gra i godziny siegow, eventow itd na czas polski to 20:00 - 01:00 (btw od 4.0 NC officjalnie podzielil eventy na czas EU i NA :P)

odświeżam

Jeśli aż tak bardzo Cię to interesuje to nie głupim pomysłem jest wbicie na jakiś server NA i po prostu porozmawiać z ludźmi na /3. Bo tak to nigdy możesz się nie doczekać odpowiedzi.

Mnie ciekawi czy na NA też jest tyle cheaterów co na EU?

Bo to co robisz nasz support, to niewiadomo czy się śmiać, czy płakać. Nawet jak kogoś zbanują, to wystarczy, że ten ktoś napisze, że wydaje pln w IS i już mu zdejmują bana,

Mnie ciekawi czy na NA też jest tyle cheaterów co na EU? Bo to co robisz nasz support, to niewiadomo czy się śmiać, czy płakać. Nawet jak kogoś zbanują, to wystarczy, że ten ktoś napisze, że wydaje pln w IS i już mu zdejmują bana,

NA to inny swiat tak samo jak z kazda inna gra...w Aiona obecnie nie ma sensu juz grac...gra zwyczajnie w Europie wymarla praktycznie procz barusa gdzie 90% graczy to 65 w premadach.

Sam jestem ciekaw co i jak na NA, czy więcej ludzi, czy Polacy grają czy co..

1. Witam chciałbym się dowiedzieć czy da radę zobaczyć status serwerów(NA-EU) ??

2. Czy ktoś gra w Aiona NA?

3. Lepiej Zacząć grać w Aiona NA Czy Eu??