Lineage II Classic głosujcie to dostaniemy wersję EU!

https://eu.4game.com/lineage2classic/

need 15 k głosów !

Przecież był news na stronie to po co tu jeszcze piszesz...

ok ja zagłosowałem zapraszam innych do oddania głosu :)

Przecież był news na stronie to po co tu jeszcze piszesz...

żebyś mógł głupio pytać

Zagłosowałem, ale ankieta co do preferowanej klasy na forum nie budzi we mnie optymizmu. Taki serwer nie pociągnie długo jak 80-90 procent osób będzie chciało grać DPS.

ja większość swojego czasu grałem WC lub moim kochanym OL więc spokojnie takich ludzi jak ja jest sporo:)

Oddałem mój głos. Co do zdania że wszyscy będą grali dps, to nie zgadzam się z tym. Ja całe życie grałem craftem, i na takim serwerze też chętnie nim zagram, aczkolwiek prawdą jest że dps jest zawsze więcej, ale ludzie lubią również grać innymi klasami i jest ich całkiem sporo.

Fanem L2 nie jestem, ale zagłosowałem bo bym sobie normalnie zagrał ;)

Co do samych class dps na servie jest to mit na Kor tego nie było na RU również wiec i u nas nie będzie . Na początku pewnie serv będzie zalany Ruskami(70% krasi,orkiow) farmiących graczy stunlockiem i sprzedających Adene za dolcze . Sytuacja będzie wyglądać jak na innych serverach czyli większość graczy na 1strzał zrobi summmonera , daggera , orka shamana , monka , wl . Jak klany zaczną farmić Queen magusami będą powstawać cp bow , melasów itd . Pamiętajcie to classic tam panują troche inne realia .

https://4gameforum.com/threads/choose-your-class.25730/

Jasne, głosów póki co nie jest może wiele, ale mimo wszystko :P

7259 registrations so far clear.png

Średnio 500rejestracji dziennie. Jest nadzieja, jeśli się uda to na styk.

Moim zdaniem szkoda głosować bo gra i tak będzie P2P z item shopem lub nie a cena za grę to będzie około 12 euro.

Po kilku latach gry na EU i PL nauczyłem się nie ufać w to co pisze ten wydawca.

Plusem może być starsza kronika, ulepszony interface i mała ilość botów, bo ich nie da się pozbyć.

Ciekawi mnie tylko online serverów europejskich na classic P2P, bo do normalnej gry potrzeba około 2.5k+ graczy.

Spodziewałem się większego zainteresowania szkoda że tak mało chętnych hardcorowców . Patrząc obiektywnie lepiej niech ten server nie powstaje by miał być zamknięty za pół roku . 7,5k w tym pewnie 1/3 to głosy oddane przez ludzi co nawet nie zagrają a chcą wspomóc projekt . Przy online 1/2k a tak się obecnie sytuacja klaruje classic nie ma szans przetrwać .

@Vemar

Moim zdaniem szkoda głosować bo gra i tak będzie P2P z item shopem

Cały urok tego Classica to właśnie to p2p bez CS , paczka z głupimi shotami potrafiłaby już zachwiać balans i odstraszyłaby większość osób od dalszej gry . Co do ceny obstawiam 9euro tyle ile kosztuje aktualnie miesiąc premiuma .

Wiadomo coś o wersji Classic od botlandu NCWest? Jeśli wersja eu miała by być jedyna anglojęzyczna to może coś z tego wyjść, ale jeśli za chwile NCW zrobi swój własny dla amerykanów to nie ma szans i server może podzielić losy polskiego oficiala który został zamknięty.

Europa jest bardzo mała co się przekłada na ilość online w grach mmo, których jest bardzo dużo. Wg mnie za dużo ciekawych lub beznadziejnych tytułów.

Chociaż gdy wyjdzie angielska wersja Classic to zaraz wyjdą prywatne servery ala Classic bo podrobić pliki będzie bardzo łatwo. Wiadomo C1 i C2 zostały wykradzione wiele lat temu.

Well, you almost guessed it right, we have 8608 votes now.

Od wczoraj 1349 głosów a dopiero będą zaczynać wysyłać mail-e do starych wyjadaczy L2 więc spokojnie. Będzie serwer EU Classic i wasz ból d*py w tym nie przeszkodzi ;p

Tu macie forum Classica https://4gameforum.com/categories/lineage-2-classic-discussion.475/

Super, ze taki projekt powstaje. Czy zagram? Pewnie nie. To juz nie te czasy kiedy bylo od groma czasu. W L2 nie da sie grac 4fun. Tam trzeba cisnac od samego poczatku ile tylko sie da. Niektórzy zapomnieli, ze dorosli i stare dobre L2 aka c3/c4 nigdy juz nie powróci :)

Well, you almost guessed it right, we have 8608 votes now.Od wczoraj 1349 głosów a dopiero będą zaczynać wysyłać mail-e do starych wyjadaczy L2 więc spokojnie. Będzie serwer EU Classic i wasz ból d*py w tym nie przeszkodzi ;p Tu macie forum Classica https://4gameforum.com/categories/lineage-2-classic-discussion.475/

Starzy gracze dostali takiego maila w dniu powstania strony classica .

Ból d*py ? Pomyśl pierw obiektywnie dopiero zacznij cokowliek pisać . Tydzień czasu i mają marna połowe gdzie na rusku Gran Kain 3 mechy temu , a to nie była data premiery było po 5k online a był to serv jeden z 6-7 . Ty myślisz że jak uzbierają 15k vote to będzie online 5-10k? Obyś się nie zdziwił jak wiele osób odpadnie gdy przyjdzie do płacenia oraz po zderzeniu z classiciem i expieniem 0.01 za moba bez ss , potów gdzie na każdym kroku do 40 latają RUskie krasie stunnujące lub party ciągnące moby które cię zabijają na aoe . Wysypiesz jakiegoś top D to mina zblednie i odechce się grania ^^

W classicu nie jest problematyczne expienie po x,xx1 za moba czy granie bez potów , ss , buffow .oraz wszechobecne pvp . Najwięcej problemu sprawia drop itemów przy śmierci od moba - niekiedy po 3 nawet spadają . Wszystko byłoby ok i wymuszałoby od graczy ostrozność ale nadgminnie jest to wykorzystywane przez ludzi gdzie na każdym kroku latają hordy stunerów . Tak to mneijwiecej wygląda :)https://www.youtube.com/watch?v=cpF3gkvpY4w farmienie przez rusków adeny na sell .

Nie jestem hejterem bo jeśli powstanie sam będe grał na 3 acc , nie zachwyca mnie tylko ilość głosów biorąc pod uwage jaki fame był na eu i nc gdy była wzmianka o KRC , Ogólnie uważam że to vote to pic na wode . Strona już zrobiona , engl vr już posiadają , servery 10k online wstanie pomieścić , lokalizacja tam gdzie eu stoją więc kwestia czasu keidy on wystartuje i Ruskie zaczną zarabiać ojro na abonamencie . Decyzja na moje już zapadła dawno .

Już ponad 10k jeżeli kogoś to interesuje - graph.jpg

Did you send the newsletter to the old 4game players?

Not yet. We intend to do it in a couple of days. CM Onyx post z poniedziałku.

Grałem na Classicu RU i zrezygnowałem tylko i wyłącznie z powodu małej ilości społeczności która mi odpowiada, więc mi tu nie .... Mówisz 5-10k na Classicu??? to za dużo na jeden serwer;p Skończ narzekać mamy ponad 10k głosów;p