Professional League of legends player uczy jak grać w ligę

Witaj. Jestem ravadaxx i zapraszam cię na mój stream www.twitch.tv/ravadaxx na którym pokazują jak grać w ligę legend. Stream tylko dla osób dojrzałych i wychowanych.

czemu kazdy typek, ktory wbil jakis diament czy tam mastera nazywa sie professional? grales na jakichs lcsach czy mistrzostwach swiata? jezeli nie to jestes zwyklym h elo graczem.

Jeśli ktoś szuka professional league of legends player to polecam Kubona Kappa

Spełnia kryteria podane powyżej przez użytkownika Inkh ^^

Koleś to jest bronz i próbuje zgrywać Nicktrona..

Żenada

"Widzieliście tych noobów?", "jak ma to wycarrować?" + ten ryj podany wyżej - tak wyglądała moja pierwsza chwila jak weszłem na streama.

"Przestańce mówić, że jestem kłamcą", jak ktoś pyta się o jego main konto lub nick z challengerem xd.

"Chce abyście nauczyli się grać w tej lidze, bo jak bede grał na challengerze to nie zrozumiecie mechaniki gry."

W ogóle koleś płace w lobby i nie daje żadnego przykładu graczą, wręcz zachowuje się jak część toksycznego społeczeństwa ligii legend.

Ja to nawet wierzę, że on jest w tym całym Challengerze, idealnie by to obrazowało jaki to LoL prezentuje poziom ^^

Dzięki za wszystkie opinie. Mam nadzieję, że wam się podobało i choć trochę wiedzy wynieśliście z tego edukacyjnego strimka.

Dzięki wielkie, bardzo miło mi się oglądało twój stream. Pojawiło się sporo niemiłych osób, ale mimo wszystko wyniosłem wiele z twojej gry Hecarimem.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że jutro też będzie strimował.

Ja to nawet wierzę, że on jest w tym całym Challengerze, idealnie by to obrazowało jaki to LoL prezentuje poziom ^^

To jest troll wedle mojej teorii.

To jest istny hipokryta, po pierwsze, "płacze" jak to wy nazywacie, na swoim team, mówiąc "noob team", na streamie powiedział, kiedy pisali "12 grube dziecko"; "nie umiesz grać" itd., że są nie dojrzali, bo wyzywają coś w tym stylu.

Po drugie, mówi, że nas czegoś nauczy, grając w tej dywizji (plat V), bo nie zrozumiemy mechaniki gry (?), moim zdaniem, więcej się nauczy, oglądając kogoś grającego w wyższej dywizji.

Następnie, gra z ludźmi z niższej dywziji (plat V), sam jest podobnoż w challengerze i srogo wyzywa swoich teammatesów.

Powiedział też tak, że gra z kamerką, bo chce być wiarygodny, a gdy ludzie pisali, żeby wszedł na main konto, zrobił screena, podał nick czy cokolwiek, ten opierał się na argumencie, że tylko w tej dywzji się czegoś nauczymy. Jakby chciał być wiarygodny, to by zrobił z tym coś. Nie komentuje gry, 0 tipów itd., w 60% wyzywa teammatesów, mówiąc, że to noob team i tylko wyzywa i krzyczy, żeby nie spamować czatu.

Powiedział też, że jakby nie miał kamerki to by nikt go nie oglądał - gosu.

Tylko kolego, ten twój stream to istny kabaret.

@Civil dzięki za pozytywną opinię! Bardzo cieszy mnie to. Co do hejtów itd. to mam na to zlewkę. Ci co chcą wyniosą coś z tego strima a ci co hejtują dowartościują się bo w realu pewnie są zapyziałymi snopami. Ja jestem autentyczny i robie 100% edukacyjny strim który pokazuje życie w elohell i udowodnie wam że idzie z niego wyjść na strimie a nie offline.

@hiimjoni Szkoda że tak bardzo jesteś na nie i nic ci się nie podobało. Może jutro będzie lepiej i zmienisz zdanie. Dzięki za konstruktywną krytykę i do zobaczenia!

Jeśli ludzie nie miarą zamiaru wynosić żadnych lekcji ze strima to ich sprawa. Ten kto chce to ogląda i potrafi wywioskować nauki. Nikt nie zmusza nikogo do oglądania.

Pozdrowionka od Ravy ;)

@edit1 12 gmt+2 professional player stream!!! twitch.tv/ravadaxx

Jeśli ludzie nie miarą zamiaru wynosić żadnych lekcji ze strima to ich sprawa. Ten kto chce to ogląda i potrafi wywioskować nauki. Nikt nie zmusza nikogo do oglądania. Pozdrowionka od Ravy @edit1 12 gmt+2 professional player stream!!! twitch.tv/ravadaxx

No to faktycznie kogoś czegoś nauczysz xd.

Może najpierw przestał byś kłamać i pokazał tego swojego challengera na live?Poza tym tak jak wspomniał kolega wcześniej.. jak ktoś ma cokolwiek wynieść z twojego streamu jak ty nic nie tłumaczysz tylko płaczesz?

Dziwne, że na tamtym koncie ma taki sam nick jakim prezentuje się na forum i koncie Twitch. Ciekawy jaki ma na głównym koncie.

Nie nabijajcie mu widzów itd., nic nie tłumaczy, wyzywa teammatesów i "płacze" żeby nie feedowali. Zachowanie profesjonalnego gracza, który daje przykład innym XD.

KOLEŚ ma rozegrane 500 gier (o ile dobrze pamiętam) i jest w PLAT V co jest żenujące, skoro jest w challengerze a to jego smuft. Chyba, że kupił konto i zmienił nick (w co wątpie). Co jest nielegalne i wysyłam to do trybunału XD

Akurat dzisiaj w dwóch zwycięstwach pokazałem jak powinno się grać na topie i dawałem dużo wskazówek. Proszę nie mówić tutaj nieprawdy -.-. Nikt nie każe nikomu mnie oglądać co mówię to już 1000 raz.

Akurat dzisiaj w dwóch zwycięstwach pokazałem jak powinno się grać na topie i dawałem dużo wskazówek. Proszę nie mówić tutaj nieprawdy -.-. Nikt nie każe nikomu mnie oglądać co mówię to już 1000 raz.

Czy prawdą nie jest, że mówisz tego typu rzeczy : "noob team", "przestańcie feedować", "jak ja mam tych noobów wycarrować?" z miną jakbyś płakał?

Troszkę to nie profesjonalnie.

A podałeś nick, twojego konta w challengerze, o który proszą widzowie? Nie podasz, bo nie ma takiego konta. Nick ravadaxx używasz na koncie z plat V i masz tam 500 rozegranych gier (niezły smurf), więc nie wciskaj kitów, że masz konto w challengerze, albo jakoś to udowodnij (ciężko zalogować jest się na konto?)

A najlepsze jest to: "gram na tym koncie, bo jakbym grał w challengerze, to byście nie zrozumieli mechaniki gry" XD

O przypomniała lepsza sytuacja, kiedy ludzie pisali: "12 grube dziecko" itd. ty napisałeś, że są nie dojrzali, a 10 sek później wyzywałeś swój team od noobów.

Jeszcze raz Ci napiszę/powiem: graj na main koncie, skoro tu taki niski poziom, graj z ludźmi na swoim poziomie.

Jesteś hipokrytą, i nie możesz temu zaprzeczyć.

I ty się dziwisz, że ludzie Cię wyzywają?

Zaznaczam, odwołuje się tylko do wczorajszego streama.

twitch.tv/ravadaxx professional gamer's educational stream Dzisiaj po grach Roccatu ;)

Skonczcie podbijac topic to ludzie o nim zapomna ... robicie mu tylko reklame ( nie wazne jak gadaja wazne zeby gadali ) ... A tak to wchodza z ciekawosci ... kolejne QQ dziecko ( wniosek wyniesiony z zachowania na stream darcie ryja na wszytsko co sie rusza i obwiniane all do okola ) ktore probuje zdobyc "fejm" .... . Takze skonczmy na tym i wszyscy beda szczesliwi...

Wszedłem właśnie na streama i współlokatorka krzyczy na niego że je..... znaczy się śmierdzi i ogólnie nabija się z niego tak jak i cały czat.

To prawdopodobnie najlepszy autorytet na streamie jaki widziałem :lol:

Edit:

Po pytaniu dlaczego tylko przez kilkanaście minut streamu dowiedziałem się że nie dba o higienę, płaczę na wizji i nie tłumaczy niczego tylko krzyczy ze statami 2/6/1 "Zabiłem, tak to robi challenger" zostałem zbanowany a moje wiadomości usunięte.

  • You are banned from talking in ravadaxx for 393 more seconds.

Edit2:

Za namową czatowiczów wcisnął ALT+F4 2 raqzy następnie rozpłakał się i cytuję "Dostałem DDOSa ktoś chce bym przegrał mecz"

Może stream nie spełnia swojej założonej edukacyjnej opcji jednak dostarcza przedniej rozrywki więc daję suba i życzę jak najdłuższego streamowania :)

Dzięki za oglądanie i pomoc w opanowaniu mojego mikrofonu który w pewnym momencie się zepsuł. Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia jutro!

dzięki za stream, dzięki tobie mam z kogo się ponabijać ze znajomymi

Jak wcześniej napisałem ,,Ten stream to niesmaczny żart''. To samo wydaje mi się, że twierdziła współlokatorka...