Adblock 1:0 MMORPG

Chciałbym pogratulować Administratorowi strony MMORPG za bycie Cwaniakiem

W tym poście tutaj: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/podsumowanie-tygodnia-97-spoznione

Dodaliście filmik do którego odnośnik znajduje się w folderze serwera z reklamami.

mmorpg.org.pl/images/billboards/

get.x-link.pl

Zrobiliście teraz to samo co zrobił Kwejk jakiś czas temu ale szybko się z tego wycofał, czyli nie można przeglądać materiałów jeśli nie wyłączę adblocka,

Dodatkowo ten player jest tak dziadowy że ne da się tego opisać w 1 poście , wystarczy spojrzeć na komentarze w newsie.
Pokazaliście swój "Profesjonalizm" w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa.

Sorry bardzo ale ja adblocka nie wyłączę , zaproponowaliśmy jakiś czas temu system dotacji na forum którego dalej nie ma , ale czas na zrobienie takiego pomysłu mieliście? Chyba Hajs się nie zgadza coś więc szukacie pomysłów na extra zarobek.

Takimi działaniami przesadzacie i to konkretnie. Zamiast dodawać takie "cwaniackie" pomysły dodajcie opcję "Dotacja pieniążka"

@EDit

Czemu mam adblocka włączonego?

Ponieważ z prawej strony strony z serwera get.x-link.pl pobiera się reklama filmiku który waży w całości około 5MB. Ja korzystam z Paluszka internetowego i mam tylko 5GB na nim NETA, przez co nie mogę sobie pozwolić na to aby mi jakaś durna reklama pobierała miesięcznie 2GB transferu bo komuś coś się tak podoba. Gdyby był guziczek dotacja , nie koniecznie z jakimiś dodatkowymi prawami czy jakiś durnym znaczkiem, z miłą chęcią wpłacałbym przynajmniej 20 zł / miesięcznie , warunkiem byłby by usunięcie reklam ze strony , szczególnie tych filmików .

@Edit2

Tutaj opisałem bardziej dokładanie jak admin pomyślał. (Post #11)

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/72583-adblock-10-mmorpg/?p=557830

Wgl ten player jest dziwny, daje fullscreena i mi chrome crashuje, gg.

Epic Win, Dobre Zagranie.

warn_ico.png
Spam ~ NS

Podpisuje się. Chciałem właśnie zakładać podobny temat :) Również jadę na limicie transferu i jest to uciążliwe.

Plus dla Dechy. To portal o grach mmo, czy TELE Mango?

Mnie jedyne co wkurza to ta reklama na glownej stronie, ktora wali po uszach jak tylko sie wejdzie na portal. Zeby to byla reklama tematyczna zwiazana z grami to jeszcze ujdzie.
Ale jak mi tu jakis voltaren zel czy ibuprom reklamuja..

Mnie jedyne co wkurza to ta reklama na glownej stronie, ktora wali po uszach jak tylko sie wejdzie na portal. Zeby to byla reklama tematyczna zwiazana z grami to jeszcze ujdzie. Ale jak mi tu jakis voltaren zel czy ibuprom reklamuja..

Pamiętaj że reklamowe ADDony sprawdzają ciasteczka jakie masz na kompie i dobierają reklamę pod to co oglądasz :P

Jak będziesz non stop wchodził na strony dla dorosłych to zaczną Ci proponować gadżety erotyczne :P

Bardzo dziwne, mam adblocka i nie mam absolutnie żadnego problemu z playerem.

Pamiętaj że reklamowe ADDony sprawdzają ciasteczka jakie masz na kompie i dobierają reklamę pod to co oglądasz Jak będziesz non stop wchodził na strony dla dorosłych to zaczną Ci proponować gadżety erotyczne

No rzeczywiście od 2 miesięcy spamują mi jakimś dildo lub powiększ sobie w ciagu kilku dni, heh.

A co do tej blokady ad blocka to macie racje, jeszcze żadnego materiału nie obejrzałem w tym playerze, przeważnie najpierw sobie sprawdzam na yt a potem komentuje.

Bardzo dziwne, mam adblocka i nie mam absolutnie żadnego problemu z playerem.

Dodaj sobie do filtrów ten link:

get.x-link.pl

Z tej strony jest dodana reklama czołgów po prawej stronie na głównej: Wiele ludzi blokuje tą stronę ze względu na tą debilną reklamę która się włącza za każdym razem jak wchodzisz na główną, więc admin był cwany i dodał filmik z podsumowania tygodnia na tą samą stronę :

http://get.x-link.pl/26e23ead-8fdb-9fd0-df7d-aa9a8365ae2a,b4ec4d18-0379-bd3c-35dc-7f65373772a8,embed.html

W taki sposób jeśli blokujesz upierdliwą reklamę z czołgami nie możesz oglądać filmiku z podsumowania tygodnia, ba dodatkowo zanim otworzysz ten filmik jest 30 sec reklam dodatkowych.

na PC nie mam problemu z reklamami na portalu ale na telefonie to już masakra jest...

ADBlock jest przereklamowany.. spróbuj uBlock Origin, mi tam nie wywala błędu

O nawet nie wiedziałem o tym uBlock ;) Nawet kwejka na tym można przeglądać bez reklam i nie wyskakuje info "Wyłącz adblocka, bo zarabiamy tylko 5k zł miesięcznie i nie mamy co włożyć do gara" :D

Również zainstalowałem tego uBlocka :) , Fajne jest to że można wskazać dokładnie element który chcemy blokować i nie muli tak chrome jak wchodzi się np a onet gdzie jest 100 reklam na krzyż.

Salus na ADblocku jedzie ! ;p
tez mam włączonego i nie mam z niczym problemów

Nic nie kombinowałem jak Kwejk w zakresie Adblocków. Nie wiem za bardzo o chodzi autorowi tematu.

Chcesz mieć adblocka to miej i reprezentuj dalej swój cebulacki styl życia. Reklama z prawej strony znika po zalogowaniu na konto, czy to naprawdę tak ciężka czynność, że trzeba aż pisać na ten temat post? Pokolenie ludzi ściągających wszystko nielegalnie z neta, oglądających filmy na zalukaj itp zawsze będzie miała problem ze zrozumieniem tego, że prowadzenie portalu kosztuje i to nie mało. Do tego trzeba zapłacić podatki, rachunki i inne rzeczy. Praca jak każda inna. Fryzjerowi też zakładasz na forum temat, że chcesz być strzyżony za darmo?

Do autora tematu: Kasuje poraz kolejny chamską reklamę Twojej strony ze stopki. Jak wstawisz ją ponownie to dostaniesz bana. Dlaczego? Bo jak chcesz się tutaj reklamować to masz mi za to zapłacić. Proste jak konstrukcja cepa.

Chmarus teraz udajesz nie wiadomo kogo a jak ktos potrzebowal pomocy lub cos to miales wylane na ludzi.

Portal prywatny, decyzje należą do administratora który jest założycielem portalu. Szczerze macie całe nic do gadania. Rejestracja = akceptacja tego co się tutaj dzieje. Na czymś trzeba zarobić tak czy inaczej. Przykładowo z reklam i wyświetleń na pewno sponsorowane są nagrody do konkursów. Brak kasy, brak konkursów i turniejów. Wola ludu.

Po pierwsze ," za cebulacki styl życia" to my możemy się w sądzie spotkać za naruszenie dóbr osobistych zgodnie z 212 k.k., ponieważ w odróżnieniu od innych użytkowników tego forum Ty jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą i powinieneś zachowywać pewien poziom kultury wypowiedzi.

Po drugie: Napisałem wyraźnie że nie chce brać za darmo nic tylko z miłą chęcią wpłacę minimum 20 zł /miesięcznie na koszty utrzymania forum jeśli taka forma dotacji zostanie uruchomiana na forum

Po trzecie:

"Pokolenie ludzi ściągających wszystko nielegalnie z neta, oglądających filmy na zalukaj itp zawsze będzie miała problem ze zrozumieniem tego, że prowadzenie portalu kosztuje i to nie mało."

Posiadam oryginalny Windows, kupuje oryginalne gry sam prowadzę fansite i zabieram się za drugi więc wiem że nic nie jest za darmo dlatego jak pisałem wyżej jestem skłonny z miłą chęcią opłacać dobrowolne składki w zamian za kasacje reklam.


Do Admina

Również prowadzę działalność gospodarczą, płacę ponad 1000 zł zusu co miesiąc ,odprowadzam VAT i dochodowy więc proszę ale takiego typu komentarze zachowaj dla swojej wiadomości.
Co do stopki Zgodnie z regulaminem forum nie wolno reklamować konkurencyjnych portali. Sorry ale Fansite nie jest konkurencyjnym dla Ciebie portalem więc zaktualizujcie regulamin że nie wolno reklamować żadnej strony bez opłacenia składki na forum.

Co do stopki jeszcze:



Jeśli są do mnie jakieś dodatkowe uwagi zapraszam kontakt email: mateusz.struzik@m-struzik.com.pl

@Deska skoro nie pasuje Ci ten portal to poprostu na nim nie przebywaj proste i logiczne , zrob swoj osiagnij taka popularnosc jak ten i po sprawie.

@Deska idziesz w slady Vampira starszac sadami za nic ?

Znowu ten Deska ma problem… dajcie mu jeszcze tego jednego warna i sayonara.

warn_ico.png
Offtop ~ NS