Grand Theft Auto Online - Długie odnajdywanie graczy

Witam,

zacząłem ostatnio grać trochę w online i zaczyna mnie denerwować jedna rzecz. Mianowicie, kiedy chcę zagrać, np. wyścig, dołączam do jakiegoś lobby to przeważnie są jakieś 3 osoby. Potem, po 2 minutach czekania dochodzą 3 i tak w wyścigu na 16 osób udział bierze 6. Jestem ciekawy, jak wygląda ten system dołączania do gry. Tylko ja tak mam, że muszę długo czekać, czy oni coś zepsuli? Może czegoś nie rozumiem.

Nie tylko Ty. Ogólnie matchmaking w GTA:Online jest jakiś skopany. Ogólnie jako host, gdy chcesz zaprosić wszystkich z sesji, to wyświetla "zaproszenie w drodze" i tyle. Możesz się co najwyżej w łokieć cmoknąć.

To bardzo słabo. Aż tak ciężko było zrobić mm tak jak to wygląda, np. w codzie? Wchodzisz do głównego menu, naciskasz zagraj wyścig, wrzuca cię do lobby, gdzie już jest 3\4 osób, za 3 sekundy dołącza się reszta i gra się zaczyna automatycznie. Byłoby duuuużo lepiej i przyjemniej, a teraz już raczej tego nie zmienią

Witam,

zacząłem ostatnio grać trochę w online i zaczyna mnie denerwować jedna rzecz. Mianowicie, kiedy chcę zagrać, np. wyścig, dołączam do jakiegoś lobby to przeważnie są jakieś 3 osoby. Potem, po 2 minutach czekania dochodzą 3 i tak w wyścigu na 16 osób udział bierze 6. Jestem ciekawy, jak wygląda ten system dołączania do gry. Tylko ja tak mam, że muszę długo czekać, czy oni coś zepsuli? Może czegoś nie rozumiem.