The Secret World

Warto kupić grę za 50 zł (teraz jest promocja na steam) ? Ktoś w to gra ? Jak jest tam z ludźmi do gry ? Jak tam działa endgame ? Polecacie grę ? Jeśli tak to dlaczego ? Jakieś ciekawe questy czy tylko idź i zabij ileś mobków ? Ogólnie załatwiłem sobie klucz na 3 dniowy trial i gra wywarła na mnie dobre wrażenie, ale boje się że to jest tylko taki ciekawy początek a potem jest nuda.

1. Tak, warto.

2. Za dużo ludzi nie ma, ale party na dunga/rajd zawsze znajdziesz. Gorzej z rajd zonami.

3. Dungi Nightmare, Scenario Nightmare, Rajdy i rajd zony. Poza tym, farmienie wszystkiego co chcesz.

4. Polecam

5. W każdym MMO są questy idź i zabij ileś tam mobków. Tutaj jest masa różnych - skradanie, zagadki itd.

A jeszcze jedno pytanko czy na jakimś etapie gry (jak w większości MMO) jest coś czy można się troszkę szybciej poruszać niż normalnie ?

Wraz z postępem we frakcji będziesz miał możliwość zwiększania szybkości biegania przez kupienie specjalnego shake'a. Ostatnio też jest możliwość poruszania się między animami.

Widzę że długo musisz czekać na odpowiedź ale masz świeże info.

Warto kupić grę za 50 zł (teraz jest promocja na steam) ? Ktoś w to gra ? Jak jest tam z ludźmi do gry ? Jak tam działa endgame ? Polecacie grę ? Jeśli tak to dlaczego ? Jakieś ciekawe questy czy tylko idź i zabij ileś mobków ? Ogólnie załatwiłem sobie klucz na 3 dniowy trial i gra wywarła na mnie dobre wrażenie, ale boje się że to jest tylko taki ciekawy początek a potem jest nuda.