Internet rozłącza się przy uploadingu etc

Witam odkąd zakupiłem windows 8.1 borykam się z problemem, bowiem non stop kiedy ściągam gry przez dany program firmy np. gameforgelive, czy inne to rozłącza mi internet. Gdy ściągałem jedną z gier nie pamiętam już jaką z jakiego programu była możliwość wyłączenia opcji w ustawieniach transfer peer to peer, problem zażegnałem. Jednak nadal to tylko ta gra, a co z reszta gdzie nie ma tej opcji? Poza tym problem również dotyczy np. kiedy chce rozpocząć stream, kiedy uploaduje pliki, zdjęcia, filmiki na yt, czy bloga - gdziekolwiek. ZAWSZE ROZLACZA INTERNET.

Ma ktoś sposób jakiś na rozwiązanie tego problemu? wkurza jak nie wiem co :(

Zaznaczam, że posiadam router z którym łączy się bezprzewodowa karta sieciowa.

Uploadujesz informacje w każdym momencie, nawet jak wczytujesz strone internetowa to wysylasz zapytanie do tej strony czyli uploadujesz.

problem wydaje się tkwić w ilości przesyłanych danych, aczkolwiek ja bym postawil na cos innego, cos z kompem.

A dzwoniłeś do dostawcy internetu?

Odpal sobie speedtest.net i sprawdź stabilność połączenia, może być tak że przy nadmiernym wysyłaniu lub pobieraniu wkrada Ci się błąd w system który resetuje ci kartę sieciową.

Drugą opcją jest to że komputer odradza Ci grać w gry od gamefroga :)

Po 1: Czy rozłącza Ci połączenie z WiFi, czy połączenie masz a przerywa Ci pobieranie?

Po 2: Podłącz się do WiFI przez 2 urządzenie i sprawdź czy na nim też Ci rozłączy się

Bo może być tak że z systemem wszystko OK a wina leży po stronie modemu.

Mam cztery inne pc i laptopa na żadnym innym się tak nie dzieje. @up próbowałem nic z tego.

obadaj kabel który idzie do rutera :) zas zobacz w menedzer zadań co jest grane kilkanaście minut patrz na wykresy :D moim zdaniem to pewnie jakieś bugi od gameforge :D

bel ktie do ruter zobacz w menedzer zadań co jest grane kilkanaście minut patrz na wykresy moim zdaniem to pewnie jakieś bugi od gameforge

CO wy z tym gameforgem? Napisalem ze to jeden z przykladow... na innych klientach to samo

Witam odkąd zakupiłem windows 8.1 borykam się z problemem, bowiem non stop kiedy ściągam gry przez dany program firmy np. gameforgelive, czy inne to rozłącza mi internet. Gdy ściągałem jedną z gier nie pamiętam już jaką z jakiego programu była możliwość wyłączenia opcji w ustawieniach transfer peer to peer, problem zażegnałem. Jednak nadal to tylko ta gra, a co z reszta gdzie nie ma tej opcji? Poza tym problem również dotyczy np. kiedy chce rozpocząć stream, kiedy uploaduje pliki, zdjęcia, filmiki na yt, czy bloga - gdziekolwiek. ZAWSZE ROZLACZA INTERNET.

Ma ktoś sposób jakiś na rozwiązanie tego problemu? wkurza jak nie wiem co :(

Zaznaczam, że posiadam router z którym łączy się bezprzewodowa karta sieciowa.