Pytanie odnośnie gier mmo

Jaka jest aktualnie jedna z bardziej lub najbardziej popularnych i zaludnionych gier MMO?

osobiście gram w Path of Exile ale się mi już przejadł.

Jeżeli chodzi o gry, które wymagają płacenia abonamentu to np. World of Warcraft

Jeżeli chodzi o gry, które wymagają tylko jednorazowego kupna dostępu to np. Guild Wars 2

Jeżeli chodzi o gry darmowe, w których są ukryte płatności to np. League of Legends lub Hearthstone

Musisz bardziej się określić co do tego jaki rodzaj rozgrywki cię interesuje, a wtedy na 100% ktoś odnajdzie dla ciebie odpowiedni produkt.

Mmorpg, h'n's ewentualnie, chodzi mi o bardzo popularną grę :)

no to jest tak jak napisał pan UP, a jezeli chodzi o F2P no to króluje star wars the old republic lecz trzeba zapłacic jednorazowo "abonament" by miec mozliwosc odwiedzenia contentu dalszego, jak abonament ci sie zakonczy bedziesz miec konto weterana i bedziesz mial nadal duzo wiecej funkcji od ludzi "f2p" ale z tego co sie orientuje ten abonament jest do kupienia w grze za golda od graczy wiec po paru dungach i zbierania golda mozna go kupic od kogos chyba.

inna gra to RIFT [ bardzo podobna i rozbudowana jak WoW, jedynie klimat taki mroczniejszy ] plus tej gry jest taki ze dungi i rajdy sa DUZO bardziej wymagajace od tych z WoWa jednak jest mniej ludzi czego nie do konca rozumiem gra jest swietna a ludzi jest wiecej niz w srednich mmorpg jednak nie jest ich tyle by bylo mozna znalesc sobie pomoc w jakims quescie czy ubiciu elitki od tak na mapie.

wow z mmorpg, a z hns d3.

STWOR ma dużo ludzi? naprawdę pierwsze słyszę, ktoś się wypowie ?

Jaka jest aktualnie jedna z bardziej lub najbardziej popularnych i zaludnionych gier MMO?

osobiście gram w Path of Exile ale się mi już przejadł.