TESO - Genialny system czynności/emotikon

Hej! Jeśli jeszcze nie wiecie gra The Elder Scrolls Online jest wyposażona w bardzo rozbudowany system czynności. Napiszę tutaj o wielu ciekawych czynnościach i możliwościach jakie dają. Uruchamiamy je komendą na chacie gry. :P

/eat1/2/3 - jesz! W załeżności od numeru Chleb/Udko/Zupę

/drink1/2 - pijesz! W zależności od numeru Z kufla/ Z Kieliszka

/dance - tańczysz taniec swojej rasy! + /dancenord - taniec norda /dancekhajiit - taniec khajiita itp. + /dancedrunk - taniec pijaka!

/drunk - jesteś pijany!

/sit1-6/chair - siadasz! W zależności od numeru 1-6 w różnych pozach chair na krześle

/bucketsplash - udław się wodą z mojego wiadra Veteranie 14!

/cry - chlip chlip.

/no/yes - nie/tak

/horn - dmij w róg!

/sleep1/2 - śpisz w danej pozie

/lute - to czego nie było w poprzednich TES! Grasz na lutni losową melodię!

/drum - robisz rytm bębenkiem

O MAJ GAŻ SEKRET KOMAND V V V

/playdead - zawał :o

Licze że pomogłem :)

@Edit

W nowej wersji doszedł min.

/flute - flet!

Full lista:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Emotes

to jest zaledwie część z nich ;) wszystkie można najłatwiej podejrzeć w addonie esotheather który dodaje nam okienko w którym mamy wszystkie komendy

Powiedziałem o moim zdaniem najlepszych. :P

Może taki oftop, ale czy oplaca sie zaczynać grać? Właśnie wyrwałem gierke za grosze, i sie zastanawiam czy mnie wciagnie na dluzej. Jak wyglada endgame?

Endgame to np. ciekawe pvp, triale (epickie dungeony limit żyć 12 osób ) , (na max lvl można robić fabuły innych frakcji) , dragonstar arena ogólnie fajnie :)

Hej! Jeśli jeszcze nie wiecie gra The Elder Scrolls Online jest wyposażona w bardzo rozbudowany system czynności. Napiszę tutaj o wielu ciekawych czynnościach i możliwościach jakie dają. Uruchamiamy je komendą na chacie gry. :P

/eat1/2/3 - jesz! W załeżności od numeru Chleb/Udko/Zupę

/drink1/2 - pijesz! W zależności od numeru Z kufla/ Z Kieliszka

/dance - tańczysz taniec swojej rasy! + /dancenord - taniec norda /dancekhajiit - taniec khajiita itp. + /dancedrunk - taniec pijaka!

/drunk - jesteś pijany!

/sit1-6/chair - siadasz! W zależności od numeru 1-6 w różnych pozach chair na krześle

/bucketsplash - udław się wodą z mojego wiadra Veteranie 14!

/cry - chlip chlip.

/no/yes - nie/tak

/horn - dmij w róg!

/sleep1/2 - śpisz w danej pozie

/lute - to czego nie było w poprzednich TES! Grasz na lutni losową melodię!

/drum - robisz rytm bębenkiem

O MAJ GAŻ SEKRET KOMAND V V V

/playdead - zawał :o

Licze że pomogłem :)

@Edit

W nowej wersji doszedł min.

/flute - flet!

Full lista:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Emotes