Jaką wybrać?

Polecicie jakąś ciekawszą grę przeglądarkową typu buduj, rób wojsko , przejmuj ? Lata temu grałem sporo w plemiona, ale dzisiaj to już nie jest to samo. Miło byłoby, żeby IS nie miał bardzo dużego wpływu na rozgrywkę, ale zapewne to mało możliwe. Jakieś sugestie ?

Zdecydowanie Travian, dla mnie nie ma lepszej gry tego typu.

Jako długoletni gracz polecam OGame, może to nie to samo co 5 lat temu ale nadal zabawa przednia.

Ewentualnie goodgame empire, w które też trochę grałem i bawiłem się dobrze ;)

W plemionach cały czas powstają serwery, które działają na starych zasadach, więc może jednak plemiona?

Stare zasady starymi zasadami, ale jakieś asystenty farmera cuda na kiju po prostu nie widzi mi się to.

Forge of Empires, luźna gierka, nie musisz poświęcać bardzo dużo czasu, nie ma czegoś takiego że rozwalą Cie do fundamentów i musisz zaczynać od nowa. Dla mnie idealna przeglądarkówka jak ktoś pracuje i chce sobię po robocie trochę poklikać :]

Stare zasady starymi zasadami, ale jakieś asystenty farmera cuda na kiju po prostu nie widzi mi się to.

Powstają serwery, w których nawet tego nie ma z tego co wiem.

Mówiąc serwery masz na myśli prywatne ? Bo na ogólnym to wszędzie są z tego co widzę te różne dodatki, które wg. mnie szpecą tą grę.

Niedługą będą plemiona 2, może warto zaczekać?

Z tego co wiem to są już od pół roku

Plemiona 2 są już od września 2014 roku. Więcej informacji można znaleść tutaj: http://www.kopalniammo.pl/p/tribal-wars-2.html

Plemiona 2 są jeszcze bardziej P2W od obecnej jedynki (w 1 możesz kupić tylko zwiększenie produkcji surowców o 20%, gdy w 2 kupujesz od razu paczki z surowcami :D). Jeżeli Travian dużo się nie zmienił to jak najbardziej polecam.

Polecam goodgame empire http://empire.goodgamestudios.com?ic=4M-167ZX&w=199947

Sporo lat grałem w Ikariam gra naprawdę przyjemna, jak na strategia www bardzo wymagająca z dużym naciskiem na rywalizacje pomiędzy graczami, nie wiem jak to teraz tam wygląda jeśli chodzi o P2W dawno nie grałem, ale dawniej było to hmm można powiedzieć na średnim poziomie, wydający gotówkę gracze mieli delikatną przewagę którą można było spokojnie nadrobić umiejętnym graniem polecam.

Polecam też ogame :P

Na przeglądarce ciężko o grę, w którejIS nie dawałby dużej przewagi :P Grałem sporo w Ikariam i jeśli szukasz solidnej gierki via www to z czystym sumieniem mogę Ci go polecić :P (przestałem grać głównie z braku czasu)

Nikt nie polecił, ale lepszej gry w budowanie miast nie ma od Illyriad. Dojrzałe community, gra cały czas się rozwija.

a stronghold kingdoms?

a stronghold kingdoms?

O ile seria Stronghold jest warta polecenia, o tyle Kingdoms wg mnie jest słabe :P

Polecicie jakąś ciekawszą grę przeglądarkową typu buduj, rób wojsko , przejmuj ? Lata temu grałem sporo w plemiona, ale dzisiaj to już nie jest to samo. Miło byłoby, żeby IS nie miał bardzo dużego wpływu na rozgrywkę, ale zapewne to mało możliwe. Jakieś sugestie ?