Aktualizacja regulaminu - linki w sygnaturze

Regulamin został wzbogacony o nowy pkt. w zakresie sygnatur:

6.5. Odnośniki do swoich stron WWW w sygnaturach użytkownicy mogą zamieszczać bez dodatkowego formatowania na nich (w szczególności chodzi o pogrubienie, kolor, powiększenie).

A co w tym przypadku z osobami mającymi w sygnaturze obrazek, który jest tym samym odnośnikiem do jakiejś strony www?

Często ludzie sami tworzą sobie takie grafiki do swoich stron, czy mają tego typu gamingowe profile (armory z wowa itp), albo jakieś MAL (myanimelist), bądź komunikatory (xfire/raptr).

Takie obrazki wtedy w sumie są dużo większe niż pogrubiony tekst w sygnaturze ;)

Dokladnie, problem dotyczyl tekstów ktore czasami byly zbyt wielkie

Aktualnie grafiki w sygnaturach można umieszczać w rozmiarze : obrazki do wielkości 600 x 200 pikseli ,

Warto też uzupełnić ten punkt o możliwości bądź zakazie używaniu grafik z odnośnikami oraz sprecyzować maksymalne wymiary.

@Edit

@UP

Temat rozwiązany.

To teraz mam dylemat :P Dotyczy to tylko tych naprawdę wielkich tekstów, czy ogólnie nawet delikatnego powiększenia. Bo mój podpis raczej nigdy nie był zbyt wielki, no ale teraz punkt mówi wyraźnie, że nie jest dopuszczalne żadne dodatkowe formatowanie tekstu. No to tylko czekać aż jakiś porywczy moderator za delikatne powiększenie da warna.

Edit:

Teraz w podpisie mam ten którego zwykle używałem i tutaj pojawia się pytanie: taki tekst jest od teraz uznawany za duży, czy nie?

W końcu tekst jest na nim powiększony, pojawia się kolor itp. Patrząc na podpunkt regulaminu - warn jak nic. Ale napisałeś właśnie, że chodzi tylko o "zbyt wielkie" :P

@up
Ale prawo nie działa wstecz.

Dlatego w podpukncie 6.5 powinno być wszystko sprecyzowane. Nie "na oko, żeby nie było za duże i nie było po oczach". Jeśli będzie to jasno ustalone, to i ewentualne mąciwody z warnami za to nie będą przytaczać tego punktu i pisać, że nie ma konkretnych ustaleń co do wielkości odnośnika itd.

Podpunkt jest napisany w sposób niezrozumiały i niewystarczający - wg. niego sygnatura Xara kwalifikuje się pod wszystkie kryteria złej sygnatury, a takową nie jest.

Moja propozycja:

Odnośniki do swoich stron użytkownicy mogą zamieszczać i formatować, o ile nie zaburzają one ogólnej kompozycji strony i nie są pierwszą rzeczą rzucają się w oczy (tj. za duża czcionka, rzucający się w oczy kolor itp.).

Podpunkt jest napisany w sposób niezrozumiały i niewystarczający - wg. niego sygnatura Xara kwalifikuje się pod wszystkie kryteria złej sygnatury, a takową nie jest.Moja propozycja:Odnośniki do swoich stron użytkownicy mogą zamieszczać i formatować, o ile nie zaburzają one ogólnej kompozycji strony i nie są pierwszą rzeczą rzucają się w oczy (tj. za duża czcionka, rzucający się w oczy kolor itp.).

Ja bym jeszcze dodał podpunkt do tego : maksymalna wielkość czcionki to 18, formatowanie kolorami dozwolone ( wyłączając kolory zastrzeżone Czerwony,zielony)

A nie lepiej by było, że po wklejeniu sygnatury, zanim się ona doda do profilu to automatycznie niech moderatorzy dostają takową wiadomość że ktoś dodaje sygnaturę i oni ją poprawiają? My będziemy mieć spokój a i moderatorzy będą mieć coś do roboty.

A nie lepiej by było, że po wklejeniu sygnatury, zanim się ona doda do profilu to automatycznie niech moderatorzy dostają takową wiadomość że ktoś dodaje sygnaturę i oni ją poprawiają? My będziemy mieć spokój a i moderatorzy będą mieć coś do roboty.

Chłopie nie ma szans, czasem zgłoszone posty są usuwane nagradzane po kilku dniach. Moderator też ma swoje życie a nie tylko forum, i sprawdać kto jaką sygnaturkę dodał . Przelicz też ile masz użytkowników tego forum i jak często zmieniają się sygnaturki a teraz sobie prelicz ile to byłoby dodatkowej roboty.

Pamiętaj iż Moderatorzy są tutaj całkowicie za darmo , dlatego też nie ma co dodawać m roboty.

DeSkA, nie, bo to automatycznie eliminuje obrazki z linkami typu X-fire.

Karas5, mamy wystarczająco roboty, dzięki. Poza tym, to by wymagało sprawdzanie każdej zmiany w sygnaturach, jak dodanie przecinka czy kropki.

Ale niech gwiazdeczka będzie miał co do roboty i co nie którzy juniorzy ;D

@UP

Gwiazdeczka ma wystarczająco roboty czytając Twoje posty.

Punkt 6 regulaminu wyraźnie określa co jest dozwolone w sygnaturze i w jakiej formie. Chmarus dodał tylko część o linkach do www i to moim zdaniem wystarczy.

@UPGwiazdeczka ma wystarczająco roboty czytając Twoje posty.

Kotek wiem że to lubisz ;*

Anyway Deska się zapoznał z regulaminem to już nie ma co pisać.

Regulamin został wzbogacony o nowy pkt. w zakresie sygnatur:

6.5. Odnośniki do swoich stron WWW w sygnaturach użytkownicy mogą zamieszczać bez dodatkowego formatowania na nich (w szczególności chodzi o pogrubienie, kolor, powiększenie).