Będąc unrankedem gram z goldami/kałachami

kupiłem ostatnio cs:go i 2 pierwsze meczy były z goldami które wygrałem. potem to już same kałachy i przegrałem 7 meczy z rzędu. potem znowu grałem z goldami i znowu wygrałem 2 mecze. To jest bez sensu, dopiero ucze sie grać a przeciwników dobiera mi bardzo dobrych :(

Nie ma czym się martwić i tak po 10 wygranych zostaniesz przydzielony do odpowiadającej Twoim umiejętnością ligi. Dopiero od tego momentu zaczyna się jakaś fajna gra, no chyba, że trafisz do silvera :P

Czy to ważne do kogo będziesz szczelać? Szczelasz to szczelaj... Tyle masz tam robić. Tania siła robocza zadająca dużo pytań jest niewygodna pamiętaj.

Daje Ci różne rangi żeby określić Twoje umiejętności. Zależnie od tego z jakimi rangami wygrywasz do takiej powinno Cię przydzielić. Przegrasz z goldem to potem da Ci niższe rangi do pokonania.

Mylicie sie. Gdy nie masz jeszcze rangi to dobiera ci randomowo. Mój znajomy jak zaczął grać to trafiał tylko na globale/supermy wszystko przegrywał.

To dziala tak, ze gdy nie masz jeszcze rangi, system zachowuje sie, jakbys ta range mial, skoro grasz z goldami/kalachami to system przydzielil Ci range gold 3/4

@macieksnk po 10 meczach jaką rangę dostałeś?

kupiłem ostatnio cs:go i 2 pierwsze meczy były z goldami które wygrałem. potem to już same kałachy i przegrałem 7 meczy z rzędu. potem znowu grałem z goldami i znowu wygrałem 2 mecze. To jest bez sensu, dopiero ucze sie grać a przeciwników dobiera mi bardzo dobrych :(