Gildia złodziei co wy na to

Witam

wpadłem na pomysł aby złożyć gildie zlodziei nie wiem jakby to funkcjonowało ale razem coś wymyślimy macie jakies propozycję ?

ty byś był na czele gdyby była gildia "dzieciPL" :) spodziewałem się w miarę mądrej odpowiedzi no ale cóż niedziela i gimnazjum ma wolne albo żal, że mam TESO nie kupila :)

Sam nie gram w TESO, ale myślę że takich gildii jest dużo. Szczerze, fajny pomysł, zawsze to coś nowego. Z chęcią bym dołączył do takowej. Powodzenia.

fajnie,że jest jakaś pozytywna reakcja :)

Pozdrowienia z rozkopanego Olsztyna :P

Gildie zlodzieji to wbudowana w grze bedziesz mial. Jej poczatkiem jest justing sstem/ zapoznaj sie z QQ 2014.

A tworzenie takiej spolecznosci nie ma sensu, nie ma mozliwosci ab takie cos funkcjonowalo. Chyba ze jako gildia RP bawiaca sie w gimbaze.

Gildie zlodzieji to wbudowana w grze bedziesz mial. Jej poczatkiem jest justing sstem/ zapoznaj sie z QQ 2014.A tworzenie takiej spolecznosci nie ma sensu, nie ma mozliwosci ab takie cos funkcjonowalo. Chyba ze jako gildia RP bawiaca sie w gimbaze.

Idea ciekawa, wykonanie skopane - to tak przy okazji komentarza co do pomysłu o utworzenie gildii złodzieji. RP gimbazą bym nie nazwał - chyba, że łatka ignoranta Ci pasuje. Nie wiem też czy to co masz teraz będzie częścią gildii złodzieji. To byłby kolejny lore break, nie żeby pierwszy, ale kolejny. Z tego co się orientuje Mroczne Bractwo czy Gildia Złodzieji mają zaplanowane osobne, mocniejsze wejście. Mogę się mylić, kto wie devsów.

Witam

wpadłem na pomysł aby złożyć gildie zlodziei nie wiem jakby to funkcjonowało ale razem coś wymyślimy macie jakies propozycję ?