Mam problem z Fortem Virak

Witam mam problem nie mogę znaleźć questa który odblokuje mi Fort Virak.

Nie robię misji tylko szybko staram się wbić lvl na biciu mobów.

Może ktoś podesłać mapkę z zaznaczonym miejscem?

Witam mam problem nie mogę znaleźć questa który odblokuje mi Fort Virak.Nie robię misji tylko szybko staram się wbić lvl na biciu mobów.Może ktoś podesłać mapkę z zaznaczonym miejscem?

Siemanko wujek google pomaga po równo w Stonefalls znajdź Garyna Indorila prawdopodobnie jest on w Devon's Watch w okolicy krypt jeśli robiłeś chociaż kawałek story to go znajdziesz ,ale w razie gdybyś nie był w stanie dalej ruszyć do przodu to napisz do mnie też gram na Ebonheart Pact mój nick to @Narinaga :) Pozdrawiam.

Siemanko wujek google pomaga po równo w Stonefalls znajdź Garyna Indorila prawdopodobnie jest on w Devon's Watch w okolicy krypt jeśli robiłeś chociaż kawałek story to go znajdziesz ,ale w razie gdybyś nie był w stanie dalej ruszyć do przodu to napisz do mnie też gram na Ebonheart Pact mój nick to @Narinaga Pozdrawiam.

Znalazłem tego ziomka Garyna Indorila ale nie mam u niego żadnych misji.

Jakby co mam 32 lvl trzeba dobić większy, aby móc się dostać do fortu?

Mógłby mi ktoś pomóc?

GOOGLE.PL ---- zapraszam

GOOGLE.PL ---- zapraszam

Niesamowicie wkurzają mnie tacy "geniusze". Napisał to na forum, by ktoś mu pomógł, a nie by czytać, że ma szukać w google. Jak nie masz w planach udzielić mu odpowiedzi, to nic nie pisz.

Izar, pod tym linkiem masz stronę, na której masz krok po kroku opisane, jak dostać się do Fort Virak. Z tego co czytam, potrzeba 12 poziomu, więc Ty jak najbardziej się kwalifikujesz. :D Nie widziałem też, by była możliwość po prostu pójścia tam bez questa, więc będziesz musiał się trochę przemęczyć.

Dziękuje za pomoc. Zrobiłem już zadanie i lece dalej.

Witam mam problem nie mogę znaleźć questa który odblokuje mi Fort Virak.

Nie robię misji tylko szybko staram się wbić lvl na biciu mobów.

Może ktoś podesłać mapkę z zaznaczonym miejscem?