Tanio ale czy nie naciągane?

Co o tym myślicie? Niby do gier, ale wolę popytać http://allegro.pl/komputer-gracz-6x4-1-8gb-1-5tb-gt740-2gb-win8-1e-i4837639232.html

Jak za tę cenę nie jest zły, aczkolwiek ma jeden wielki minus, brak dysku SSD, nawet niewielkiej pojemności na sam system.

W sumie też by mógł mieć jeszcze raz tyle RAMu.

Grafika mówi sama za siebie. Tą 7 z przodu i 2 gb ramu za bardzo się nie sugeruj.

Zresztą zasilacz nie lepszy. Znać życie tracer tylko bali się dopisać. Nie zdziwiłbym się gdyby przy przy większym poborze mocy ten po prostu padał (500 to jest tylko na papierku najczęściej) :D.

Procesory AMD trochę za mocno się grzeją, więc i na to bym uważał -_-. Może to wszystko kwestia do czego ja się zraziłem, ale jak to mówią najlepsze doświadczenia własne.

@up Nie zgodzę się ja mam 4-rdzeniowy procek od AMD i nie grzeje się mocno nawet przy najnowszych grach, a co do zasilacza to rzeczywiście Tracer

Ale prawda należy uważać na ten zasilacz(sam raz się wkopałem nie patrząc uważnie na zasilacz) stawiam że jego sprawność to 80% a może i mniej

Wydaje mi się, że za taką cenę warto złożyć coś samemu. Może nie będziesz miał super proca, ale np. płytę główną możesz kupić "przyszłościową" że przy większej gotówce będziesz mógł go za jakiś czas wymienić. Mój znajomy jakiś dłuższy czas temu na morelach złożył pc nie pamiętam dokładnej specyfikacji, ale ma markowy zasilacz, który spokojnie obsługuje radka 7790 OC, 4 gb ramu i wiem, że procesor ma 2rdzeniowy, ale to jeden z tych co są wydajne z intela oraz płyta główna pozwala na wsadzenie czegoś lepszego.

Gotowcom mówimy NIE i polecam zajrzeć w ten temat >> http://mmorpg.org.pl/forum/topic/69292-propozycja-zestawow-komputerowych-styczen-2015/

Gt 740gb.. Odpuść sobie

Brudy z Allegro .

Brrrrrrrrrrrrrrrr

Temat z dobrymi zestawami : http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_kwiecien_2015?page=0,6

Nie kupuje się komputera na Allegro, w Media Expercie, w Media Marktcie, w Kauflandzie, w Biedronce, ani w Lidlu.

Komputer kupuje się w sklepie komputerowym, najlepiej internetowym. Sprzedawcy w normalnych sklepach często wciskają byle co i też nie zawsze mają pojęcie o komputerach. I nie kupuje się gotowych, promowanych zestawów, bo one często mają jakiś podzespół dobry, ale za to jakiś inny bardzo słaby.

GTX 740 do grania ? W co ? Chyba w LoLa :)

Zasilacz bez nazwy = szrot.

W sumie go głównie chodzi mi o raty. Nie stać mnie aktualnie na wydanie 2000 zł więc chciałbym to sobie rozłożyć na np 18 rat, nie więcej.

To kupisz w sklepie internetowym jak morele na raty, tylko że lepszy.

W sklepie komputerowym, zwykłym czy internetowym, też możesz sobie bez problemu wziąć kompa na raty.

Ja piedzielę, na lekcji o godzinie 8:30 około zobaczyłem ten temat, już chciałem się tam zalogować posyłając moje konto na tym forum do kosza, ponieważ w szkole są Keyloggery, no ale nic. W związku z powyżyszym post miał na celu ochronę Cię przed kupnem tych złomów z Allegro. Pamiętaj, aby nigdy w życiu nie kupować gotowców ze sklepów a tym bardziej z Allegro, nigdy!!

^Pierwsi panowie pokazali swoją klasę komentując, a nawet nie znając się w kwestii komputerów, popisali się zerową wiedzą tym samym ośmieszając się. Na szczęście poniżsi użytkownicy uchronili Cię przed tym wyborem i każdemu z nich należy się piwko.

Tak jak myślałem. Już mnie kiedyś ostrzegano niejednokrotnie przed kupowaniem gotowców z allegro aczkolwiek zaciekawiło mnie to, że tak dużo osób kupiło tego PC'ta. Ja sam się raczej nie znam na podzespołach itd więc wolałem spytać czemu akurat ten model ma taki hype. Ktoś byłby w stanie mi 'namalować' coś za 1500 zł oczywiście z możliwością systematycznego ulepszania sprzętu? Byłbym wdzięczny.

Najważniejsza zasada zakupów komputera - NIE KUPUJ GOTOWCÓW PRZE NIGDY!

Za taką cene sam możesz złożyć porządny sprzęt , na dodatek niektóre stronki oferują złożenie kompa za symboliczną "złotówkę" bądź za freeko.

Tak jak myślałem. Już mnie kiedyś ostrzegano niejednokrotnie przed kupowaniem gotowców z allegro aczkolwiek zaciekawiło mnie to, że tak dużo osób kupiło tego PC'ta. Ja sam się raczej nie znam na podzespołach itd więc wolałem spytać czemu akurat ten model ma taki hype. Ktoś byłby w stanie mi 'namalować' coś za 1500 zł oczywiście z możliwością systematycznego ulepszania sprzętu? Byłbym wdzięczny.

Na dzień dzisiejszy komputer za 1500zł można modernizować przez jakiś tam okres czasu. Ja ci poleciłbym dozbieranie jeszcze 500zł i złożenie czegoś za 2 tysiące. Jeżeli tyle dozbierasz to przez najbliższe trzy/cztery lata pograsz w nowe produkcje, a potem tylko wymiana podzespołów :)

Wiem, że dość stary temat ale znalazłem coś takiego http://olx.pl/oferta/amd-x6-fx-6300-gtx650-oc-8gb-ddr3-CID99-ID8McPN.html#98355a2a7d i zastanawiam się czy warto :)

Wiem, że dość stary temat ale znalazłem coś takiego http://olx.pl/oferta/amd-x6-fx-6300-gtx650-oc-8gb-ddr3-CID99-ID8McPN.html#98355a2a7d i zastanawiam się czy warto

biorac pod uwage ze ceny podzespolow poszly w gore to zlozenie podobnej nowej konfiguracji kosztowaloby ze 1600-1700 ponad nawet zlotych ...

Wiem, że dość stary temat ale znalazłem coś takiego http://olx.pl/oferta/amd-x6-fx-6300-gtx650-oc-8gb-ddr3-CID99-ID8McPN.html#98355a2a7d i zastanawiam się czy warto

Zasilacz kupa.

Płyta gł. OK

RAM OK

Grafika mierna w stosunku do procka.

HDD mały i pewnie nie najszybszy. Trzeba by znać model, żeby dokładnie stwierdzić czy to nie syf; jednak można się domyślać, że właściciel większej uwagi do dysku nie przywiązywał. Trzeba by zapytać, ewentualnie dobry punkt zaczepienia do zbicia ceny.

Generalnie komp chyba miał być do upgrade'u jeszcze; albo to jakiś dziwny gotowiec z allegro, bo ta karta troszkę nie pasuje do procka. Tak czy inaczej, oferta moim zdaniem niepoważna, bo nie ma numeru telefonu(chyba, że jestem ślepy). Myślę, że jeżeli byłaby to prawdziwa oferta to warta pieniędzy. Ja bym jeszcze posprawdzał ceny tych podzespołów i zliczył ile by wyszło.

Zasilacz kupa.Płyta gł. OKRAM OKGrafika mierna w stosunku do procka.HDD mały i pewnie nie najszybszy. Trzeba by znać model, żeby dokładnie stwierdzić czy to nie syf; jednak można się domyślać, że właściciel większej uwagi do dysku nie przywiązywał. Trzeba by zapytać, ewentualnie dobry punkt zaczepienia do zbicia ceny.Generalnie komp chyba miał być do upgrade'u jeszcze; albo to jakiś dziwny gotowiec z allegro, bo ta karta troszkę nie pasuje do procka. Tak czy inaczej, oferta moim zdaniem niepoważna, bo nie ma numeru telefonu(chyba, że jestem ślepy). Myślę, że jeżeli byłaby to prawdziwa oferta to warta pieniędzy. Ja bym jeszcze posprawdzał ceny tych podzespołów i zliczył ile by wyszło.

piszesz zasilacz kupa a nawet nie masz podane co to za zasilacz ...

ceny podzespolow too

Procesor 450 ++ zl nowy

plyta tez nie jest tania od 250 doo 300 zl nowa

ramy 8 gb ponad 200 zl

obudowa od 90 zl nowa

gtx 650 od 420 do 500 za 1 gb

zasilacz ponad 100 zl o ile too nie jest rzeczywiscie krzak a nawet jesli krzak to mozna wymienic ..

Dysk 350 gb do 70 zl uzywane

1580 zl za nowe czesc jednym slowem 380 zl mniej niz wartosc nowych czesc